Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[E52] przypisany dzwonek do osoby dzwoniącej nie działa

Post [E52] przypisany dzwonek do osoby dzwoniącej nie działa 18 Jul 2013, o 10:44

Male - User  Posts/Topics6/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam ,jak w temacie.

Od czasu kiedy aktualizacje oprogramowania przeprowadziłem i zrobiłem, /nokia o to prosiła ;) / to od tego czasu kiedy przypisuję dzwonek do grupy jakieś np. rodzina lub samego kontaktu z pamięci oczywiście telefonu nie działa mi i troszkę dziwne jak dla mnie to jest .Postanowiłem zrobić także Hard Format i co ? Dalej to samo nic nie dało dzwonek przypisany do kontaktu czy grupy nie działa.

Jeszcze jedno .... problem także z zapisanym numerem kontaktu+ nazwą która się nie wyświetla w czasie dzwoniącej osoby do mnie tylko sam numeru telefonu na wyświetlaczu widnieje ;-(



Bardzo proszę o jakąś podpowiedż co na moim miejscu by ktoś coś zrobił ;)

Last post
Reply with quote 


Post [E52] Re: przypisany dzwonek do osoby dzwoniącej nie działa 18 Jul 2013, o 11:06

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
alfamaniek wrote:
Jeszcze jedno .... problem także z zapisanym numerem kontaktu+ nazwą która się nie wyświetla w czasie dzwoniącej osoby do mnie tylko sam numeru telefonu na wyświetlaczu widnieje ;-(

Prawdopodobnie możesz mieć zdublowane kontakty. Albo ten sam numer na karcie SIM i w pamięci telefonu.
Reply with quote 


Post [E52] Re: przypisany dzwonek do osoby dzwoniącej nie działa 20 Jul 2013, o 16:44

Male - User  Posts/Topics6/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
pawelooss wrote:
Prawdopodobnie możesz mieć zdublowane kontakty. Albo ten sam numer na karcie SIM i w pamięci telefonu.


Czyli co ? Jak to całe "dublowanie" mam usunąć z pamięci telefonu? Posiadam tylko numer tej osoby w pamięci telefonu ,z sim usunąłem i nadal kiedy przypisuję dzwonek to nici z tego są... nie włącza się jak ta osoba z przypisanym dżwiękiem do mnie dzwoni :ehh:

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 18 lipca 2013, o 12:14 ]
A to nie wiem.
Myślałem, że ten sam numer przypisany do dwóch lub więcej nazwisk może sprawiać problemy, ale jeśli to nie to...


edit Stworzyłem grupę RODZINA do której przypisałem dzwonek.Zauważyłem że jak ktoś dzwoni do mnie z numeru komórkowego dzwonek przypisany nie działa tylko domyślny ogólny telefonu.Kiedy ktoś dzwoni z grupy z telefonu stacjonarnego dzwonek przypisany działa.

Aha ... kiedy dzwonie na numer zapisany w pamięci telefonu nie sim karty/ usunąłem nr. .tel. osoby z sim karty ,zostawiłem tylko w pamięci telefonu/ to zamiast nazwy i numeru telefonu pisze tylko na wyświetlaczu Połączenie co jest czemu tak ?

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

MP3 jako dzwonek połączenia?

Author: driver33 (5 May 2013, o 17:08)

Views: 1012  •  Replies: 2

Last post: driver33 (6 May 2013, o 16:34) View the latest post



Nie działa USB

Author: acer2009 (25 Apr 2011, o 10:26)

Views: 1079  •  Replies: 3

Last post: nemo333 (26 Apr 2011, o 09:42) View the latest post



nie działa bluetooth

Author: straz (6 Mar 2011, o 18:51)

Views: 1698  •  Replies: 8

Last post: straz (13 Mar 2011, o 11:10) View the latest post



Refrubish nie działa...

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: notonlypierogi (1 Feb 2015, o 20:57)

Views: 1720  •  Replies: 17

Last post: nemo333 (23 Feb 2015, o 23:54) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 19 guests