Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 1 post ]
Print view
Write comments Post new topic


[E52] E52 i obsługa HD Voice

Post [E52] E52 i obsługa HD Voice 28 Sep 2013, o 23:30

Male - User  Posts/Topics7/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Dostałem parę dni temu E52 z Play. Tym razem złamanie systemu poszło o wiele łatwiej niż z N8 ;) . Dodatkowo telefon posiadał brand Play i nieaktywną funkcję HD Voice. Postanowiłem, że zmienię soft na EURO3 i wszystko ruszy. Niestety na czystym sofcie 091.003 jest to samo. Telefon jest wymieniany na stronie T-Mobile jako posiadający HD Voice, więc wgrałem brand T-Mobile, ale nadal brak HD-Voice. Test w sieci T-Mobile zarówno GSM jak i UMTS. SGS2, Xperia U i S, N8 działają wyśmienicie, a E52 za nic nie chce aktywować tego trybu. O co chodzi, czy trzeba wgrać jakiś wcześniejszy lub inny soft?

[ Dodano: 28 wrz 2013, o 23:30 ]
Po wielu próbach wreszcie udało się aktywować HD Voice w E52. Ogólnie cały problem jest dość dziwny, gdyż wgranie wersji pobranej przez Navifirm 059K391 i wgranie jej Phoenixem nic nie daje poza logo T-Mobile na starcie. HD Voice nie działa, a powinien. Zmiana Product Code na 059K391 i aktualizacja (nadpisanie wersji, gdyż brak jako tako aktualizacji) przez Nokia Suite rozwiązuje problem i kodek zostaje aktywowany. Teraz pytanie dlaczego ten sam soft wgrany przez aplikację Nokii działa inaczej niż ten wgrany przez Phoenixa? Może ktoś jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie zagadkę?
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 1 post ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Obsługa PAP?

Author: przema1990 (28 Mar 2011, o 19:09)

Views: 684  •  Replies: 4

Last post: przema1990 (29 Mar 2011, o 16:04) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 18 guests