Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 13 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[E72] Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu

Post [E72] Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 30 Sep 2014, o 12:40

Male - User  Posts/Topics7/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
Wgrałem nowy Firmware do mojej noki ( wcześniej był soft z T-mobile). Aktualnie posiadam wersję: RM-530 NOKIA E72 v91.3 PL - BLACK 0587331. Od tego momentu co jakiś czas nie ma tu żadnej reguły wyskakuje mi komunikat o połączenie do internetu. Punkty dostępu do internetu i mms konfigurowałem sam. Skasowałem wszystkie ustawienia skrzynki email i to tez nie pomogło.
Czy ktoś może napisać jaki program usługa może chcieć połączenia do internetu? Chciałbym wyłączyć ten program, przeszukałem wszystkie opcje i nie wiem co może mi się łączyć. A może jest jakiś program który mi pokaże co się chce połączyć?

Last post
Reply with quote 


Post [E72] Re: Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 30 Sep 2014, o 15:19

-
Może coś się źle wgrało. Spróbuj jeszcze raz wgrać softa bo u mnie na E72 jak ją miałem nic takowego nie było a był ten sam soft co opisujesz.
Reply with quote 


Post [E72] Re: Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 30 Sep 2014, o 16:26

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
Nokia Maps?
Reply with quote 


Post [E72] Re: Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 1 Oct 2014, o 11:10

Male - User  Posts/Topics7/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
HitFan wrote:
Nokia Maps?

sprawdzałem mam offline.
Reply with quote 


Post [E72] Re: Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 3 Oct 2014, o 17:56

Male - 10%  Posts/Topics19/1  Reputation point 1 
Offline  Profile 
Windows 8 Opera
jeśli e-mail , a nie używasz internetu musisz usunąć wszystkie punkty dostępu do internetu albo usunąć konto pocztowe lub ustawić ręcznie połączenie z którego może korzystać
Reply with quote 


Post [E72] Re: Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 5 Oct 2014, o 18:57

Male - User  Posts/Topics7/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
PiotrNS wrote:
jeśli e-mail , a nie używasz internetu musisz usunąć wszystkie punkty dostępu do internetu albo usunąć konto pocztowe lub ustawić ręcznie połączenie z którego może korzystać


z poczty i z internetu korzystam, na próbę skasowałem wszystkie skrzynki zostawiłem punkty dostępu i dalej chce się łączyć, często jak pisze sms.
Reply with quote 


Post [E72] Re: Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 5 Oct 2014, o 21:28

Male - 10%  Posts/Topics19/1  Reputation point 1 
Offline  Profile 
Symbian Opera
hmm. Gdybyś usunął też punkty dostępu problemu by nie było ale straciłbyś dostęp do internetu z telefonu. Może jakaś aplikacja chce łączyć np. psiloc traveler ;) lub coś innego. Sprawdź co masz zainstalowane.
Możesz też sprawdzić co potrzebuje tego internetu porzez zgodę i przejście do menadżera połączeń ale to chyba też nie będzie dobrze bo chyba nie pisze nazwy aplikacji..
Reply with quote 


Post [E72] Re: Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 6 Oct 2014, o 11:27

Male - User  Posts/Topics7/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
właśnie w tym rzecz że nie pisze co chce się połączyć, najciekawsze że to po wgraniu nowego softu. Programy zainstalowane sprawdzałem i wydaje się że powyłączałem im dostęp do internetu.
Skasowałem wszystkie punkty dostępu i dalej wyskakuje komunikat żebym wybrał punkt dostępu ( wlan) :(
znalazłem coś takiego na chomiku czy to może być dobre?
http://chomikuj.pl/mariuszk83/Nokia+e72 ... 30+091.003
Reply with quote 


Post [E72] Re: Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 6 Oct 2014, o 22:45

-
grzesioi wrote:
znalazłem coś takiego na chomiku czy to może być dobre?
A wgrywałeś ponownie softa? Od tego zacznij. To co na tym chomiku jest niekompletne.
Reply with quote 


Post [E72] Re: Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 9 Oct 2014, o 12:06

Male - User  Posts/Topics7/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
Navia wrote:
grzesioi wrote:
znalazłem coś takiego na chomiku czy to może być dobre?
A wgrywałeś ponownie softa? Od tego zacznij. To co na tym chomiku jest niekompletne.


wgrałem ponownie ten sam, jest dobrze. Może coś na początku wtedy źle ustawiłem. Dzięki za pomoc.
Reply with quote 


Post [E72] Re: Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 10 Oct 2014, o 11:15

-
grzesioi wrote:
wgrałem ponownie ten sam, jest dobrze.
Sugerowałem to na samym początku.
grzesioi wrote:
Może coś na początku wtedy źle ustawiłem.
Niby co?
Moim zdaniem źle się wgrał soft i tyle.
Reply with quote 


Post [E72] Re: Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 11 Oct 2014, o 00:00

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
A co może źle się wgrać, jeśli leci się Phoeniksem, który wgrywa cały system naraz?
Reply with quote 


Post [E72] Re: Co jakiś czas włącza się prośba o połączenie do internetu 11 Oct 2014, o 10:43

-
Zlosliwosc rzeczy martwych :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 13 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Resety co jakiś czas

Author: hoppek (27 Apr 2010, o 21:58)

Views: 1002  •  Replies: 13

Last post: hoppek (3 May 2010, o 22:31) View the latest post



Połączenie z komputerem USB

Author: wook (6 Jun 2012, o 18:21)

Views: 1214  •  Replies: 8

Last post: wook (9 Aug 2012, o 11:57) View the latest post



opóźnione połączenie

Author: cacpa (24 Jan 2010, o 10:47)

Views: 1020  •  Replies: 7

Last post: JimmyBlack (24 Jan 2010, o 19:30) View the latest post



Połączenie z PC Suite

Author: Borsucjusz (8 Nov 2014, o 13:35)

Views: 985  •  Replies: 3

Last post: Borsucjusz (9 Nov 2014, o 00:54) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 70 guests