Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]


Topic evaluate: Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.
Print view
Write comments Post new topic


Zmiana Heapsize

Post Zmiana Heapsize 14 Jul 2010, o 19:06

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Za HeapSize (rozmiar sterty) odpowiada plik:
Code:
Please Login or Register, to see this Content


Oto jego zawartość dla N95-1:
Quote:
<?xml version="1.0" standalone="yes"?>
<sbe_config>
<heap size = "131072" max_retries = "5" reduction_factor = "2"/>
<central_repository uid = "0x10202BE9"/>
<exclude_drives list = "z"/>
<app_close_delay delay = "4000000"/>
</sbe_config>

Na czerwono zaznaczyłem wartość Heapsize (szczerze mówiąc nie wiem w jakich jednostkach jest podana). Zwiększenie tej wartości powinno przyśpieszyć pracę telefonu.

Uwaga! Nie testowałem tej modyfikacji, nie wiem czy wymagany jest c2z i czy jest wykonalna z poziomu telefonu. Ale na pewno sprzyda się przy tworzeniu CFW - zmodyfikowanego softu. ;D

EDIT: Skopiowałem ten plik na dysk C, zmodyfikowałem i po restarcie nie widać żadnego efektu. Nie użyłem c2z bo on i tak nie podmienia plików .xml. Tak więc jedyny sposób na modyfikację Heapsize to wgranie tego pliku podczas flashu w zmodyfikowanym firmware. :ehh:

Last post
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Heapsize 14 Jul 2010, o 20:29

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
kosmita1993,
w razie gdybyś testował (chciałbym przetestować, ale mam ubite usb) to do testów wykorzystaj Ferrari GT Evolution HD, nawet na n95 z szybkim prockiem i acc3d (używa) nie działa płynnie.
I masz plusik bo szukałem tego duuuuużo czasu (myślałem że ten plik się tak nazywa :E)
Reply with quote 


Post Re: Zmiana Heapsize 17 Jan 2014, o 23:18

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
ja w swojej E52 dałem 900tyś wartość:) Telefon śmiga tak obłędnie masakrycznie szybko że to jest jakieś niepojęte:D

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Topic evaluate: Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests