Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[1320] Kopiowanie numerów telefonów do skrzynki kontaktowej w celu wysłania smsów

Post [1320] Kopiowanie numerów telefonów do skrzynki kontaktowej w celu wysłania smsów 14 Jan 2016, o 18:21

Female - User  Posts/Topics2/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Firefox
Mam taki problem gdyż podczas kopiowania numerów telefonów z pliku WORD ( Tak jak w załączniku ) do skrzynki kontaktowej w celu wysłania smsów do większej ilości numerów telefonicznych, nie wiem dlaczego numer kopiuje mi się dwa razy i nadawca otrzymuje dwa razy tego samego smsa. Robię to w ten sposób że najpierw na komputerze tworzę sobie taki dokument jak w załączniku przesyłam potem ten dokument cały wklejam go do telefonu (folder dokumenty) a potem wchodząc z mojego telefonu Nokia Lumia 820 do tego dokumentu za pomocą Office, kopiuje wszystkie numery do listy wysyłkowej w celu wysłania smów. Wtedy właśnie dany każdy numer kopiuje mi się dwa razy i jest właśnie dwa razy wpisany w skrzynce nadawczej smsów.

Last post
Reply with quote 


Post [1320] Re: Kopiowanie numerów telefonów do skrzynki kontaktowej w celu wysłania smsów 14 Jan 2016, o 18:39

Male - Sponsor  Posts/Topics9189/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Chrome
Nie ma żadnego załącznika
Jaki masz w końcu telefon, 1320 czy 820? Wersja softu?
Dlaczego nie dodasz tych numerów do kontaktów po ludzku albo jakieś grupy czy coś?
Reply with quote 


Post [1320] Re: Kopiowanie numerów telefonów do skrzynki kontaktowej w celu wysłania smsów 18 Jan 2016, o 23:54

Male - Friend  Posts/Topics695/70  Reputation point 1132 
Offline  Profile 
Windows 8 Internet Explorer
Pomógłbym jak bym mógł, ale w ogóle nie zajarzyłem o co tu chodzi. Dwa różne telefony,jakieś załączniki i inne.. A piszący pójdzie na windowsmanie bo nasze forum gówno i nie umiemy odpowiedzieć na pytanie ;)
Reply with quote 


Post [1320] Re: Kopiowanie numerów telefonów do skrzynki kontaktowej w celu wysłania smsów 14 Mar 2016, o 22:01

Female - User  Posts/Topics2/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Firefox
Telefon posiadam Nokia Lumia 820 tak jak pisałem kopiuje mi się numer telefonu dwa razy do skrzynki nadawczej smsów.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests