Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Właśnie na takie spoty idą pieniądze stołecznych podatników...

Post Właśnie na takie spoty idą pieniądze stołecznych podatników... 4 May 2012, o 22:25

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox


BEKOWE! xD



Reszta: https://www.youtube.com/user/zdmwarszawa/videos

Last post
Reply with quote 


Post Re: Właśnie na takie spoty idą pieniądze stołecznych podatników... 4 May 2012, o 22:48

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
I na co im te spoty? Ups... Chyba o jedno głupie pytanie za dużo. xD
Reply with quote 


Post Re: Właśnie na takie spoty idą pieniądze stołecznych podatników... 5 May 2012, o 10:08

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Hahahhah, zadzwonię na drugie, a nie, nie zadzwonię, czasu do śmierci mi nie starczy zgłaszać dziur. :D
Reply with quote 


Post Re: Właśnie na takie spoty idą pieniądze stołecznych podatników... 6 May 2012, o 16:09

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
A po czo ten tag plus 18? Aa, no tak, jakby go nie było, pewnie bym tu nie wszedł. Bardzo chytrze pawelooss. :)
Reply with quote 


Post Re: Właśnie na takie spoty idą pieniądze stołecznych podatników... 6 May 2012, o 16:20

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Przecież można paść z wrażenia. Ja dotąd nie potrafię się pozbierać... TRAUMATYCZNIE. :wow:

___

Zwłaszcza ten drugi zapadł mi w pamięci. Świetna reklama stanu świeżo wybudowanych dróg. :D
Reply with quote 


Post Re: Właśnie na takie spoty idą pieniądze stołecznych podatników... 6 May 2012, o 16:23

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Ile taki jeden spot może kosztować? A może inaczej - ile by zajęło zmontowanie takiego spotu? Pół godziny? Maksymalnie dwie.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 6 maja 2012, o 16:27 ]
Nie wiem, ale nagrali ich tam z kilkanaście.
I każdy "aktor" gażę mógł przecież zgarnąć. :]
Reply with quote 


Post Re: Właśnie na takie spoty idą pieniądze stołecznych podatników... 6 May 2012, o 17:48

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
""I każdy "aktor" gażę mógł przecież zgarnąć. ""
I pewno każdy zgarnął, zapewne nie mało, z czego podatnicy na takie cuś płacą, a z tych spotów koło 20 będzie może nawet i więcej, każdego opłacają, że to w huk kasy wychodzi. Nie rozumiem po co marnować pieniądze, by się wzięli za remonty dróg, no wprawdzie drugi spot ukazuje 'remont' drogi, po telefonie. Jak ja bym dzwonił to bym nie mówił "Halo, dziura wielka" tylko "Halo, dziur sto na jednym kilometrze" i wtedy dopiero by przyjechali. Powinni z własnej inicjatywy jeździć i "łatać" drogi, bo Euro już coraz bliżej, a my coraz gorsze przygotowania (dla większości zwłaszcza "koko Euro spoko"...)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests