Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 29 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie?

Post Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 11:11

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Witam!

Przeglądam tak filmiki o rumunach, znam też kilku. Część jest spoko, a część dokładnie tacy jak pokazują w reportażach.
Co o tej grupie sądzicie?

Pytanie do FILIPA.
WIem, że jesteś z Limanowej, jak to dokładnie u Ciebie wygląda? Tam jest prawdziwe ich zagłębie, przybliż mi trochę jak to wygląda, jak masz zdjęcia to zarzuć. ;)

Last post
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 11:40

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Symbian Opera
aż mi się przypomniał jeden z klasyków:
- Dlaczego cyganie wstają o 5 rano?
- Żeby się dłużej op***dalać!

Osobiście nie znam żadnego, i nie powiem że jestem tym faktem zmartwiony :D
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 11:42

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
To ja znam jeszcze jeden.

-Jak się nazywa cygan, któremu upierdolono ręce?
-Człowiek godny zaufania! :D
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 12:33

Male - 40%  Posts/Topics100/9  Reputation point 38 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Moja dziewczyna jest z Nowej Soli (koło Zielonej Góry), 2 lub 3 miasto pod względem liczby cyganów. Ludzie co tak się kiedyś działo to głowa mała.. Pare lat temu mieli wszystko podporzątkowane sobie (jak mafia). Byli nie do ruszenia. Policja z trudem przyjeżdzała na wezwania jak dowiedziała się, że cyganie znowu ''rozrabiają''. Na szczęście jakoś ich ogarneli, paru wyżej postawionych wsadzili ale i tak nie smak po nich zostaje.
Wyobraźcie sobie, że jeden z nich zamienia Złoty na Euro, ale nie w żadnym kantorze. Siedzi w Merolu koło biedronki na mieście i zamienia. Te euro trzyma w zwykłej reklamówce. Nigdy nie widziałem tak wypchanej euro reklamówki! Oczywiście policja wie, że on tam stoi codziennie od 10 do 18 ale nic z tym nie robi.. Co tu dużo mówić, nie przepadam za nimi.
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 13:02

Male - 30%  Posts/Topics59/3  Reputation point 40 
Offline  Profile 
Windows Vista Chrome
jak to mówi kumpel "Ja to bym wziął bym tych wszystkich cyganów rumunów i do Smoleńska".We Wro nie daleko mojego domu na Karłowicach jest skupowisko cyganów,potrafią drżeć mordę nic nie robić i z tekstem lecieć"eee masz szluga"....
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 13:04

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
W Zielonej Górze, też widuję często romów, szczególnie na deptaku, gdzie co drugi to chory, a co czwarty to biedny, i posyła dzieciaka na żebry. Mało tego, te bachory są tak wycwanione że głowa mała. Kiedyś podszedł do mnie taki cygan i mówi że głodny jest, ja mu kanapke daje, a on żebym sobie ją w du** wsadził...

Łazi często taki brudas koło Grafitu i tego budynku co jest fontanna z czekolady. Dużo właśnie też urzęduje tak jak wcześniej wspomniałem na deptaku. ;)
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 13:11

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
W Katowicach zawsze ich pełno latem na ulicy Stawowej, na tej ulicy jest pełno barów, McD, kilka miejsc, gdzie można sobie usiąść przy barze, spokojnie wypić piwo, sklepów, komisów z telefonami, szkoła itp. Często ich tam widać, jak podbijają do tych ludzi co siedzą w tych barach i żebrają, najlepiej jakby się ich wszystkich wyemigrowało, bo to plebs jest, nie mają co robić, tylko kraść i żebrać. Od złodziejstwa w Polsce są Polacy, a nie cygany.
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 13:15

Male - 30%  Posts/Topics59/3  Reputation point 40 
Offline  Profile 
Windows Vista Chrome
Tekst cygana do mojego Dziadka który prowadzi małego by mu kupić bułkę w macu no no one $$$
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 13:39

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome

Wspomnienia z wakacji :lol-sweat:

[ Dodano: 6 sty 2012, o 12:39 ]
"tfu na twój ryij" <_<




[ Komentarz dodany przez: _NeedSpeed_: 6 stycznia 2012, o 16:20 ]
Ale z**by, o szok
Last edited by davvid on 6 Jan 2012, o 13:43, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 14:04

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Jak mają takie sceny robić, jak na pierwszym filmie od davvida to brzydko mówiąc niech wypieprzają z tego kraju. Jak nas nie szanują to my nie będziemy szanować ich.
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 14:23

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Filip, a masz jakieś zdjęcia jak wyglądają te ich slumsy?
Boisz się tam zapuszczać?

[ Dodano: 6 sty 2012, o 13:23 ]
Code:
Please Login or Register, to see this Content


A tu doskonały rzut na to jak oni żyją...
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Tu też o cyganach, i doskonale widoczne w/w osiedle.
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 14:33

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Błąd, że posiadają zasiłki. Kiedyś oglądałem taki filmik na temat Turków, które za kilkanaście lat mają opanować Europę wiarą islamską, dzięki czemu? Wiadomo, dostają darmową kaskę, dobry sposób na zrobienie interesu. U mnie w mojej miejscowości (20km na wschód od Warszawy) nie widać ich za bardzo (cyganów), jednak w okolicach Sulejówka można ich spotkać.

Opowiem o takiej sytuacji, która niedawno się zdarzyła: wypadek samochodowy, ojciec mojego kolegi i cyganie. Cyganie rozkręceni furką (nawet się nie chcę wspominać jaką) jeżdżą trasą z ograniczeniem może 50km/h i akurat facet chciał normalnie skręcić i była stłuczka, która doprowadziła do tego, że po pierwsze, ten ojciec leżał w szpitalu przez parę dni, drugie, po wypadku cyganie przyjechali kolejnymi furami, że nawet policja miara problemy z ich odpędzeniem od miejsca wypadku. Do żadnej bójki nie doszło, jednak cyganie z "twarzą" do niewinnego pluli się.

Druga to taka co się dzieje w Warszawie. Rumuni nieźle zarabiali na Stadionie Dziesięciolecia swoimi tanimi ciuszkami, teraz sytuacja przeniosła się na Bakalarską (Rumuni i inne wynalazki) i Marywilską (chińczyki, japońce, tajwański biznes i Polacy). Przedstawię Wam jak wygląda sytuacja, np. na rękawiczkach. Idzie główny szef Cyganów z Warszawy i kupuję w olbrzymiej ilości towar dla swoich "poddanych". Jest też druga opcja - kradzież, do której już małe dzieci lecą jak szalone. Z czego oni sprzedają taniej, przypuśćmy 4zł. Teraz jedzie polski bizmesman, zakupi tylko tyle ile mu pieniądze na to pozwalają, po interes się kręci i nie może więcej kupić i u niego rękawiczki kosztują 6zł. Dlatego polecam kupować u Polaków, co z tego że przepłacimy, ale nie będziemy wspomagali gości z zagranicy, którzy zamiast uczciwie zarabiać, każdy mieć swój kapitał to kombinują i kombinują.

Trzecia sytuacja, też warszawska, to żebranie. Moja babcia ma do kościoła dosłownie 50 kroków, a z balkonu widok "świętej budowli". Przed każdą mszą pojawiają się tam dzieci (często z jakimiś rodzicami) i żebrzą. Nic w tym niezwykłego, jednak fakt, że po mszy, gdy ludzie się rozejdą cygani w magiczny sposób znikają - ale jaki? Podjeżdża pod nich większa furgonetka, w niej siedzą już inni brzydko ubrani (gotowi do pracy) i przekazują zdobyte pieniądze "mafii" i odjeżdżają. Z przyjściem to samo, dostają parę groszy, żeby było widać, że coś od kogoś dostali.

Trochę szybkim językiem, ale tak to u nas wygląda.
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 14:45

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Adam, nie mam, może kiedyś jak będę mieć okazje to zrobię. Ale tak do środka to lepiej nie będę wchodził :D
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 14:51

Male - Friend  Posts/Topics997/266  Reputation point 2689 
Offline  Profile   
Java Opera
U nas jak przyjeżdżają handlować zaczepiają ludzi żeby kupowali a jak nie to zwyzywają, Adam ich może kojarzyć bo widziałem ich na rynku w Międzyrzeczu.
Reply with quote 


Post Re: Cyganie w Polsce - co sądzicie o tej "wyjątkowej" grupie? 6 Jan 2012, o 15:06

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
adrian219 wrote:
japońce

Japończykom nie opłacało by sie do nas przyjeżdżać by sprzedać trochę gaci. Jak już to pewnie wietnamczycy :P
Jencuś97 wrote:
U nas jak przyjeżdżają handlować zaczepiają ludzi żeby kupowali a jak nie to zwyzywają, Adam ich może kojarzyć bo widziałem ich na rynku w Międzyrzeczu.

Znaczy mi się jeszcze taka sytuacja nie przytrafiła, żeby kogoś zwyzywali "bo nie kupił", ale kojarzę 3 babki, od jednej niesamowicie śmierdzi fekaliami. Ogólnie to sprzedają takie tanie chusty, podróbki kosmetyków etc. ;)

W Międzyrzeczu w ogóle jako tako romów nie ma. ;]

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 29 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests





cron