Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Zarabiaj dzięki 20dollars2surfs BEZ KLIKANIA w reklamy.

Post Zarabiaj dzięki 20dollars2surfs BEZ KLIKANIA w reklamy. 14 Apr 2012, o 08:50

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Hej,

zapraszam Was do łatwego zarabiania BEZ KLIKANIA w reklamy. Taką możliwość daje 20dollars2surfs. Co trzeba zrobić? To proste! Rejestrujesz się na 20dollars2surfs wpisując swój adres e-mail w okienku po środku strony i klikając "Join us". Następnie dostaniesz link z hasłem i możesz zaczynać zabawę. Instalujesz specjalną ramkę (cashbar), która będzie wyświetlać reklamy na ekranie twojego monitora i dzięki temu Będziesz zarabiał punkty wymienne na gotówkę (po zalogowaniu, znajdziesz ją w bocznym panelu po lewej stronie). 1000 punktów to w tej chwili 0,1095$ ale stawka z miesiąca na miesiąc rośnie. Pamiętaj im Nas więcej tym chętniej umieszczane są reklamy na tego typu portalach i tym wyższa będzie stawka za każdy punkt.

Dodatkowym sposobem na zdobycie punktów jest obserwacja Twojego surfbara. Ja pojawi się tam migający napis 20dollars2surfs kliknij na niego, a zarobisz od 1 do 1000 punków lub jednego surfpass’a.

Surfpass to świetna sprawa w 20dollars2surfs, bo dzięki nim zyskujesz dostęp do gier w których można wygrać cenne nagrody.
Takimi grami są Bingo i Koło fortuny. 20dollars2surfs daje Ci także możliwość zagrania w te gry każdego dnia ZA DARMO, co zwiększa Twoją szanse na zarobienie sporej kasy.
W Bingo do wgrania jest główna nagroda, która wynosi obecnie 6358$ i cały czas rośnie a dodatkowo Surfpassy, 1$, 0,1$ i szansa na koleją grę. Gra jest prosta i polega na wyklinaniu wylosowanych liczb.
Koło fortuny da Ci wiele emocji. Do wygrania jest już 9914$, a stawka rośnie w zawrotnym tempie. Dodatkowo do wygrania Surfpass, 1$, 0,1$ i szansa na koleją grę. Surfpassa możesz również zakupić lub sprzedać.

Szybkim sposobem na zarobienie dużej ilości punktów jest Contest SP, gdzie za jednego surfpass’a można zarobić kilka tysięcy pkt. A więc wygrywając np. w Bingo surfpass’a inwestujesz go w Contest SP i dzięki temu pomnażasz ilość swoich punktów. Pamiętaj im więcej punktów w miesiącu wygrasz tym wyżej będziesz rozstawiony i tym większą stawkę wygrasz dodatkowo. Nagrody zaczynają się od 1000pkt, a suma nagród przekracza zazwyczaj 2000$. Dodatkowo pierwsza dwudziestak otrzymuje dodatkowe surfpass’y.

W 20dollars2surfs możesz otrzymać również punkty w tradycyjny sposób, czyli za klikanie w reklamy ze stawkami 10pkt za 30sekund oglądania.

20dollars2surfs oferuje wypłatę na PayPal, AlertPay i HiPay z minimalną stawką wypłaty 20$.

Co najważniejsze 20dollars2surfs WYPŁACA, więc masz gwarancję tego, że Twój trud w zarobieniu pieniędzy nie pójdzie w błoto. Ja już wypłaciłem 5 razy.

W ostatnim czasy 20dollars2surfs udostępniło wersję strony w języku polskim. Aby zmienić język należy kliknąć na biało-czerwoną flagę w prawym górnym rogu ekranu.

A więc widzisz, że 20dollars2surfs to coś właśnie dla Ciebie.
Zapraszam do wspólnej zabawy i do zarabiania w prosty sposób

Reflink: http://en.20dollars2surf.com/?ref=57533

Pozdrawiam
elvis_09

Last post
Reply with quote 


Post Re: Zarabiaj dzięki 20dollars2surfs BEZ KLIKANIA w reklamy. 14 Apr 2012, o 08:54

Male - Patcher  Posts/Topics912/120  Reputation point 1240 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
No i pochwal się ile zarobiłeś.
Reply with quote 


Post Re: Zarabiaj dzięki 20dollars2surfs BEZ KLIKANIA w reklamy. 15 Apr 2012, o 17:27

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Można to sobie łatwo policzyć. Jeżeli minimum wypłaty to 20$ to zarobiłem minimum 100$ (5 wypłat).

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 15 kwietnia 2012, o 12:11 ]
Aha, no na pewno. Tylko na czym ten serwis zarabia? Nikt nie jest św. Mikołajem. :]

[ Dodano: 15 kwi 2012, o 17:14 ]
elvis_09 wrote:
[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 15 kwietnia 2012, o 12:11 ]
Aha, no na pewno. Tylko na czym ten serwis zarabia? Nikt nie jest św. Mikołajem. :]


Serwis zarabia na wyświetlaniu reklam. Płacą za to reklamodawcy. W przypadku braku chętnych do oglądania reklam nie będzie reklamodawców a tym samym serwis zostanie zamknięty. Innymi słowy ludzie płacą Ci za to, ze oglądasz Ich reklamy.

[ Dodano: 15 kwi 2012, o 17:27 ]
Potwierdzenie wypłaty dla niedowiarków:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/509 ... 55f41.html
Reply with quote 


Post Re: Zarabiaj dzięki 20dollars2surfs BEZ KLIKANIA w reklamy. 15 Apr 2012, o 18:26

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Symbian Opera
To jeszcze może napisz w jakim czasie tyle uzbierałeś i ilu masz poleconych?
Reply with quote 


Post Re: Zarabiaj dzięki 20dollars2surfs BEZ KLIKANIA w reklamy. 15 Apr 2012, o 20:34

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
michero wrote:
To jeszcze może napisz w jakim czasie tyle uzbierałeś i ilu masz poleconych?


Po 3 miesiącach już możesz spodziewać się pierwszej wypłaty, a ilu mam poleconych to moja słodka tajemnica. Oczywiście wiadomo, im więcej poleconych tym szybciej zarabiasz. Więc, zapisz się z mojego reflinku i zacznij zarabiać. Poleć serwis znajomym i zarabiaj jeszcze więcej. W każdej chwili możesz się zawsze wycofać. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz ;> .
Reply with quote 


Post Re: Zarabiaj dzięki 20dollars2surfs BEZ KLIKANIA w reklamy. 15 Apr 2012, o 21:26

Male - 90%  Posts/Topics401/39  Reputation point 863 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Wszystkie buxy to fake, nie polecam, strata czasu.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests