Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[7.2] Po chwili rozmowy z Nokii 7.2 rozmówca przestaje mnie słyszeć.

Post [7.2] Po chwili rozmowy z Nokii 7.2 rozmówca przestaje mnie słyszeć. 5 Apr 2020, o 23:39

Male - User  Posts/Topics2/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Firefox
Witam,

Nie wiem czy dobrze trafiłem, więc proszę o wyrozumiałość opiekunów forum. Jestem totalnie zielony jeśli chodzi o telefony. Krótko opiszę problem. Użytkowałem niecałe dwa tygodnie nową Nokię 7.2. Sieć niekrajowa. Nawet nie mogłem wybrać odpowiedniej sieci przy rejestracji konta. Więc to pominę.

Podczas praktycznie każdej rozmowy, bez znaczenia kto do kogo dzwonił. Albo od razu albo po kilku chwilach odbiorca tracił ze mną kontakt, tzn przestawał mnie słyszeć. Ja za to słyszałem zawsze doskonale. Często opisywano mi, ze ktoś zaczyna słyszeć jakieś dziwne dźwięki. Na 100% wykluczam problem z zasięgiem. Telefon jutro zamierzam odesłać do operatora. Wszystko mam uzgodnione. W każdym razie chciałbym ten model jeszcze raz, ponieważ jak na moje potrzeby jest optymalny.

Kończąc, moje pytanie jest takie. Czy miałem wyjątkowego pecha i dany egzemplarz miał jakąś wadę czy usterkę. Czy też podobny problem jest typowy dla tych telefonów? Po prostu muszę przez najbliższe kilka dni podjąć jakąś decyzję. Stąd moja prośba o pomoc.

Dziękuje i Pozdrawiam.

Last post
Reply with quote 


Post [7.2] Re: Po chwili rozmowy z Nokii 7.2 rozmówca przestaje mnie słyszeć. 27 Apr 2020, o 17:47

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Być może mikrofon jest uszkodzony. Obstawiałbym, że to wada konkretnego egzemplarza.
Reply with quote 


Post [7.2] Re: Po chwili rozmowy z Nokii 7.2 rozmówca przestaje mnie słyszeć. 5 May 2020, o 13:20

Male - User  Posts/Topics2/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Firefox
Dziękuje za pomoc, pozdrawiam

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Szukam Nokia Suite 3.7.22 i programu do rozpakowania firmware do Nokii 515

Author: ccomp (19 Oct 2021, o 21:39)

Views: 2751  •  Replies: 0

Last post: ccomp (19 Oct 2021, o 21:41) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





cron