Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat






Forum rules
Jeżeli poszukujesz jakiejś rzeczy:
Załóż nowy temat, z listy rozwijalnej wybierz kategorię poszukiwanej rzeczy, w tytule tematu napisz jej dokładną nazwę, a w treści tematu opisz jej szczegóły.

Jeżeli realizujesz prośbę o daną rzecz:
Nie zamieszczaj linku do znalezionego pliku bezpośrednio w temacie z prośbą, tylko wrzuć go najpierw do osobnego tematu w odpowiednim dziale Downloadu.


Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 16 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Aplikacje] Program blokujacy dostep do galerii w telefonie

Post [Aplikacje] Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 3 Aug 2010, o 16:44

Male - 40%  Posts/Topics128/55  Reputation point 223 
Offline  Profile   
Windows Vista Firefox
Witam :D

Potrzebuje jakiś program który będzie blokował dostęp do galerii w moim telefonie. Posiadam Nokie e66.

Last post
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 3 Aug 2010, o 19:19

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
Słabo szukasz. Może Advanced Device Locks, SymbianOn Security lub któryś z podobnych?
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 3 Aug 2010, o 22:38

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Advanced Device Locks 1.06:
http://jojo87.feen.pl/viewtopic.php?t=420
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 3 Aug 2010, o 22:52

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
jojo87, nie widziwiaj, wstaw tu na forum, jeśli nie ma. :]
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 4 Aug 2010, o 00:41

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
pawelooss, ale to już jest na forum od dawna :P Po prostu zbieram wszystkie swoje wstawki w jednym miejscu ;P
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 4 Aug 2010, o 07:09

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
jojo87, no to podawaj adresy do tematów stąd, bo mi się np. tamta strona w ogóle nie wczytuje (nie mówię tego specjalnie, czekałem 3 minuty i nic).
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 4 Aug 2010, o 09:14

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
pawelooss, jak masz (tymczasowe) słabe łącze to nie moja wina. Ja korzystam z przepustowości 1Mb/s - czyli w cale nie żadnej "kosmicznej" - i strona wczytuje się mi w kilka sekund ;P
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 4 Aug 2010, o 09:30

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
Nie mam słabego łącza, bo też ok. 1 MBitowe w domku, tylko Ty wybrałeś sobie słaby hosting, który ma problemy z obsłużeniem wszystkich sieci. To, że się jednemu wczyta, a drugiemu nie, wcale nie zależy od prędkości, tylko od rozgłaszania DNS-ów przez usługodawcę.

[ Dodano: 4 sie 2010, o 08:30 ]
Kiedyś też miałem taką sytuację, że jeden koleś poprosił mnie o zmodowanie forum na darmowym hostingu. Tak samo na domowej sieci nie chciało się wczytać, a na mieście już owszem. Taki urok darmówek. Tak więc podawanie adresów, które części się nie otwierają, podczas gdy można spokojnie dodać te z forum, jest niedopuszczalne i prosiłbym jednak o niepowtarzanie tego.
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 7 Aug 2010, o 00:21

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
pawelooss wrote:
prosiłbym jednak o niepowtarzanie tego
Wyniki ankiety nie potwierdzają Twoich przeżyć z moim forum, wręcz przeciwnie. Czyli co, Twoja prośba nadal jest aktualna? :P
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 7 Aug 2010, o 00:29

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
jojo87 wrote:
Czyli co, Twoja prośba nadal jest aktualna?

Jak najbardziej bym o to prosił, bo gdyby zdarzyła się sytuacja odwrotna, czyli tamten hosting się czasem sfajczył, to na tym forum zostaną gołe linki. Tak więc niech wszystko, co dotyczy tego forum, linkuje się wzajemnie w obrębie adresu NH. :)
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 8 Aug 2010, o 14:14

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
pawelooss wrote:
gdyby zdarzyła się sytuacja odwrotna, czyli tamten hosting się czasem sfajczył, to na tym forum zostaną gołe linki.
Nie bój nie bój, nie sfajczy się :P Ale zakładając, że jednak tak to przecież jest to dział w którym składa się pytania o pliki. Po spełnieniu prośby temat jest zamykany i nie wiem czy ktoś odwiedza takie wątki, więc równie dobrze mogłyby nie istnieć. Gdybym chciał umieszczać linki do tematów na moim forum w działach w których robi się uploady to OK, rozumiem Twe obawy w takiej sytuacji.
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 8 Aug 2010, o 15:21

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
jojo87 wrote:
Po spełnieniu prośby temat jest zamykany i nie wiem czy ktoś odwiedza takie wątki, więc równie dobrze mogłyby nie istnieć.

Odwiedza, jeśli znajdzie wątek w wyszukiwarce, proste.

jojo87 wrote:
Gdybym chciał umieszczać linki do tematów na moim forum w działach w których robi się uploady to OK, rozumiem Twe obawy w takiej sytuacji.

Mimo to nawet w poszukiwaniach moja prośba jest wyraźna. Przed założeniem swojego forum dawałeś radę "normalnie" odpisywać, więc teraz też potrafisz nie cyrkować z pośredniczącymi stronami. Trudno, to jest moje twarde, admińskie zdanie, przykro mi.
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 8 Aug 2010, o 16:35

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
pawelooss wrote:
Przed założeniem swojego forum dawałeś radę "normalnie" odpisywać, więc teraz też potrafisz nie cyrkować z pośredniczącymi stronami.
Dla Ciebie to "cyrkowanie" a dla mnie to szukanie wstawki tylko spośród swoich i to w dodatku jeszcze ułożonych alfabetycznie. I co, myślisz, że chciałoby mi się po takim prostym odszukaniu pliku u siebie szukać go jeszcze tutaj?
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 8 Aug 2010, o 16:42

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
jojo87 wrote:
I co, myślisz, że chciałoby mi się po takim prostym odszukaniu pliku u siebie szukać go jeszcze tutaj?

A nie możesz po prostu szukać go od razu tutaj? wystarczy wpisać słowa kluczowe i siebie jako autora - żadnych skomplikowanych operacji nie musisz wykonywać.
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Program blokujacy dostep do galerii w telefonie 8 Aug 2010, o 16:49

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
bastard3son, nawet gdybym miał wpisywać słowa kluczowe i swój nick jako autora to i tak u siebie dany plik szybciej znajdę :P

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 16 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

kod blokujący dostęp do galeri i wiadomości

Author: oracz (21 Feb 2013, o 16:59)

Views: 935  •  Replies: 2

Last post: oracz (22 Feb 2013, o 11:30) View the latest post



Program blokujący wysyłanie wiadomości na nr 4 i 5 cyfrowe

Author: Montenero (31 Dec 2010, o 18:23)

Views: 826  •  Replies: 0

Last post: Montenero (31 Dec 2010, o 18:23) View the latest post



Program do tworzenia książek (mbooki/ebooki) w telefonie

Author: nowy1 (15 Apr 2010, o 11:50)

Views: 2685  •  Replies: 3

Last post: nowy1 (17 Apr 2010, o 12:57) View the latest post



Program do konwertowania, program do ściągania.

Author: BlackJaku (19 Sep 2010, o 19:49)

Views: 1574  •  Replies: 6

Last post: BlackJaku (20 Sep 2010, o 16:29) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 5 guests