Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat






Forum rules
Jeżeli poszukujesz jakiejś rzeczy:
Załóż nowy temat, z listy rozwijalnej wybierz kategorię poszukiwanej rzeczy, w tytule tematu napisz jej dokładną nazwę, a w treści tematu opisz jej szczegóły.

Jeżeli realizujesz prośbę o daną rzecz:
Nie zamieszczaj linku do znalezionego pliku bezpośrednio w temacie z prośbą, tylko wrzuć go najpierw do osobnego tematu w odpowiednim dziale Downloadu.


Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Programy] Szpieg wysyłające ukryte sms'y z pozycją GPS

Post [Programy] Szpieg wysyłające ukryte sms'y z pozycją GPS 16 Jun 2012, o 21:39

Female - User  Posts/Topics6/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Witam,
mam podejrzenia co do mojego dziecka, gdzie ostatnio zaczęło wychodzić i nie wraca przez dłuższy czas. Posiada Nokię N8, na którą grzecznie zapracowało, nie był prezentem od "bogatego tatusia".
Czy jest jakaś mała aplikacyjka, która działałaby w tle i na wcześniej ustalony numer telefonu reagowała ukryciem próby kontaktu i odpisaniem również ukrytym sms'em ze współrzędnymi, gdzie obecnie się znajduje?

Last post
Reply with quote 


Post [Programy] Re: Szpieg wysyłające ukryte sms'y z pozycją GPS 16 Jun 2012, o 21:46

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
ostatnio wysyła tego masa. Polecam przejrzeć http://www.ipmart-forum.pl/ Na pewno znajdziesz. :)
Reply with quote 


Post [Programy] Re: Szpieg wysyłające ukryte sms'y z pozycją GPS 16 Jun 2012, o 21:52

Female - User  Posts/Topics6/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
no właśnie dopiero co stamtąd wróciłem tutaj, nie potrafię nic znaleźć.
może jakiś przykład nazwy? zależy mi by miał jak najmniej opcji.
Reply with quote 


Post [Programy] Re: Szpieg wysyłające ukryte sms'y z pozycją GPS 16 Jun 2012, o 22:08

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?t=106210
http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?t=83107

Może któryś z tych? S^3 ma kompatybilność wsteczną, czyli appsy na poprzednie platformy działają. Poczytaj, może akurat :P
Reply with quote 


Post [Programy] Re: Szpieg wysyłające ukryte sms'y z pozycją GPS 17 Jun 2012, o 09:52

Female - User  Posts/Topics6/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
tak, syn ma złamany system - złamana Belle, a sms'y w sieci mamy za darmo (heyah).
Rozmowy były i będą, strasznie jest skryty, a zbadanie jego zachowania może mi pomóc znaleźć drogę, która nie byłaby ślepą uliczką rozmów.

nic konkretnego nie potrafię znaleźć, zalinkowane programy przez kolegę wyżej nie mają, albo dopiero będą mieć taką funkcjonalność. Myślę tak nawet, że wystarczyłby zwykły skrypt zapisujący lokalizację od operatora i z gps'a w jakimś pliczku txt, do którego czasem bym zajrzał - mam pełny wgląd do telefonu, akruat tutaj całorodzinnie się nimi wymieniamy bez problemów, tato daj pograć czy coś.
Reply with quote 


Post [Programy] Re: Szpieg wysyłające ukryte sms'y z pozycją GPS 17 Jun 2012, o 10:57

Male - Friend  Posts/Topics1573/235  Reputation point 1321 
Offline  Profile   
Symbian Opera
Dane logowania w sieci GSM nie są za dokładne - jak się tym bawiłem,to pokazywało że jestem w promieniu 1km od jakiegoś miejsca.A lokalizowanie GPSem zbierze całą baterię.
Reply with quote 


Post [Programy] Re: Szpieg wysyłające ukryte sms'y z pozycją GPS 17 Jun 2012, o 11:17

Female - User  Posts/Topics6/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Dane operatora byłby więc tylko dodatkiem, np. gdyby długo fix gps'a się nie złapał przez siedzenie w pomieszczeniu.
W N8 dobre jest to, że GPS sam się wyłącza, gdy potrzeba skorzystania z niego znika, więc nie ma co się martwić o baterię. Logowanie lokalizacji co 15 minut nie nadwyrężyłoby baterii znacząco.

Szkoda, że jeszcze nie potrafię pisać nic pod Symbiana :/
Reply with quote 


Post [Programy] Re: Szpieg wysyłające ukryte sms'y z pozycją GPS 17 Jun 2012, o 11:49

Male - Friend  Posts/Topics1573/235  Reputation point 1321 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Co do pisania to na developer.nokia.com jest SDK Qt (oprogramowanie do pisania w Qt dla Symbiana).

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

jak zobaczyć ukryte rzeczy [nokia 2730c]

Author: bauerart (29 Oct 2010, o 18:32)

Views: 1028  •  Replies: 1

Last post: SileS (31 Oct 2010, o 21:31) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 14 guests