Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat






Forum rules
Jeżeli poszukujesz jakiejś rzeczy:
Załóż nowy temat, z listy rozwijalnej wybierz kategorię poszukiwanej rzeczy, w tytule tematu napisz jej dokładną nazwę, a w treści tematu opisz jej szczegóły.

Jeżeli realizujesz prośbę o daną rzecz:
Nie zamieszczaj linku do znalezionego pliku bezpośrednio w temacie z prośbą, tylko wrzuć go najpierw do osobnego tematu w odpowiednim dziale Downloadu.


Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Aplikacje] Problem z edycją tekstów w Nokii N97 mini

Post [Aplikacje] Problem z edycją tekstów w Nokii N97 mini 18 May 2010, o 13:39

Male - 10%  Posts/Topics12/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Chodzi mi o to, że nie mogę otworzyć zwykłych plików tekstowych moją Nokią, ponieważ przy każdej takiej próbie pojawia się komunika, że format nie jest obsługiwany czy jakoś tak, a są to zwykłe pliki tekstowe z edytora tekstów jaki każdy ma w swoim kompie. Kopiuję tekst z jakieś strony internetowej, wklejam do edytora i kopiuję na Nokię no i dalej już wiecie. Próbowałem przez Adobe Reader i otworzył się plik, ale polskie znaki nie dało się odczytać, teraz mi minęła licencja darmowa na Adobe i nie wiem czym otwierać te teksty. Może znacie jakiś programik do Nokii lub jakieś inne rozwiązanie? ^_^

Last post
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Problem z edycją tekstów w Nokii N97 mini 18 May 2010, o 14:26

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
xennox, a sprawdź ten program:
http://nokiahacking.pl/quickoffice-adobe-reader-le-v2-5-496-vt5870.htm#p337108
nie używałem go, na pewno służy do otwierania plików pdf ale czy do doc, itp to prawdę mówiąc nie wiem.
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Problem z edycją tekstów w Nokii N97 mini 18 May 2010, o 15:31

Male - 10%  Posts/Topics12/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Wypróbuję, dzięki.

[ Dodano: 18 maja 2010, o 15:31 ]
Nic nie pomogło, próbowałem zainstalować ten program na Nokii, ale pojawił się komunikat, ze jest program chroniony i nie można go zainstalować.
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Problem z edycją tekstów w Nokii N97 mini 18 May 2010, o 16:25

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
xennox wrote:
próbowałem zainstalować ten program na Nokii, ale pojawił się komunikat, ze jest program chroniony i nie można go zainstalować.
To w takim razie nie masz złamanego Symbiana. Można byłoby pójść w inną stronę - mógłbym Ci podpisać aplikację ale musiałbym mieć cer i key dla Twojego telefonu. Jeśli chcesz abym to zdobył to będziesz musiał podać mi IMEI telefonu.
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Problem z edycją tekstów w Nokii N97 mini 18 May 2010, o 16:30

Male - 10%  Posts/Topics12/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Problem z edycją tekstów w Nokii N97 mini 18 May 2010, o 20:17

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
xennox, niestety na certyfikat (i tym samym podpisanie aplikacji) będziesz musiał poczekać. Niewykluczone, że do jutra. Sory ale czas wygenerowania nie jest zależny ode mnie. Za kilka godz. sprawdzę czy może już jest ale prawdę mówiąc wątpię aby był. Raczej na pewno jutro dopiero go dostanę.
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Problem z edycją tekstów w Nokii N97 mini 19 May 2010, o 06:54

Male - 10%  Posts/Topics12/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Nie ma sprawy, poczekam, ważne, że będzie.
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Problem z edycją tekstów w Nokii N97 mini 19 May 2010, o 10:47

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
xennox, możesz tej instalki aplikacji używać do maja 2013 r. Później będzie przeterminowana ;)

Wszystko powinno być OK, odpaliłem na swojej Nokii 5800 XM bez złamanego Symbiana tak już 2 pliki wymagające podpisania. Co prawda 2 ale robię to dosłownie od kilku dni :P

Code:
Please Login or Register, to see this Content


PS. Znam regulamin działu ale chyba nie ma sensu wstawiania do tematu adresu do pliku podpisanego dla jednej osoby. Tym bardziej, że pierwotna wersja pliku już od dawna jest w "downloadzie".
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Problem z edycją tekstów w Nokii N97 mini 19 May 2010, o 11:42

Male - 10%  Posts/Topics12/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Nie wiem, co się dzieje, ale podczas instalacji wyskakuje komunikat, że jest błąd w certyfikacie i mam się zgłosić do dostawcy tego programu.
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Problem z edycją tekstów w Nokii N97 mini 19 May 2010, o 13:33

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Podejrzewam co zrobiłem nie tak. Sprawdź teraz.
Code:
Please Login or Register, to see this Content


Jak wcześniej, aplikacja ważna do maja 2013 r.
Reply with quote 


Post [Aplikacje] Re: Problem z edycją tekstów w Nokii N97 mini 19 May 2010, o 13:54

Male - 10%  Posts/Topics12/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
jojo87 wrote:
Podejrzewam co zrobiłem nie tak. Sprawdź teraz.
Code:
Please Login or Register, to see this Content


Jak wcześniej, aplikacja ważna do maja 2013 r.

Wielkie dzięki, teraz działa, ale problem nadal jest, ponieważ przy próbie otwarcie pliku txt wyskakuje komunikat, ze format pliku jest błędny. Muszę coś pokombinować, bo wkurza mnie to już. Ale dzięki jeszcze raz, teraz mam przynajmniej quick do 2013

Już wiem, co było nie tak, po prostu podczas zamykania edytora na pececie trzeba zaznaczyć unicode i teraz w komórce wszystkie teksty się otrwierają.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Edycja menu

Author: asot (19 Aug 2012, o 09:55)

Views: 945  •  Replies: 0

Last post: asot (19 Aug 2012, o 09:55) View the latest post



Edycja motywu

Author: Qubi (23 Nov 2011, o 22:47)

Views: 1473  •  Replies: 7

Last post: Qubi (26 Nov 2011, o 20:30) View the latest post



Edycja paczy

Author: HitFan (19 Sep 2012, o 18:42)

Views: 830  •  Replies: 2

Last post: HitFan (24 Sep 2012, o 22:47) View the latest post



Edycja tapety

Author: ramzes234 (15 May 2012, o 17:16)

Views: 3155  •  Replies: 5

Last post: Vipe (16 May 2012, o 17:44) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 10 guests