Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[6730c] Problem z bibliotekami QT.

Post [6730c] Problem z bibliotekami QT. 20 Feb 2013, o 23:50

Male - 10%  Posts/Topics15/5  Reputation point 9 
Offline  Profile   
Symbian Opera
Witam drogich forumowiczów. Ponieważ to forum, stało się moją księgą wiedzy na temat nokii, mam nadzieję, że pomożecie mi z rozwiązaniem mojego problemu.

Mianowicie, uruchamiam instalator QT w wersji 4.7.3 bodajże od Shreqq, wszystko pięknie ładnie, do czasu. Przy instalacji składnika Pips Installer po chwili wyskakuje błąd - 11 i instalacja zostaje przerwana. Oczywiście system hacked, modyfikowany od Pana Sieman0.

Nie pomaga odinstalowanie pozostałości po nie udanej instalacji bibliotek, próbowałem już różnych kombinacji i brak pomysłów.

Czyżby system się sypał ? Pozdrawiam.

Edit: Biblioteki są w wersji 5.0.0 od Shreqq instalujące się na karcie pamięci.

Jakieś pomysły ?

Last post
Reply with quote 


Post [6730c] Re: Problem z bibliotekami QT. 21 Feb 2013, o 00:34

Male - Friend  Posts/Topics690/54  Reputation point 1220 
Offline  Profile 
Android Safari
Najprościej byłoby zrobić hard format, poprzez wpisanie kodu *#7370#. To wyczyści cały telefon, łącznie z danymi użytkownika, ale także usunie możliwe resztki po innych bibliotekach.
Reply with quote 


Post [6730c] Re: Problem z bibliotekami QT. 21 Feb 2013, o 01:56

Male - 10%  Posts/Topics15/5  Reputation point 9 
Offline  Profile   
Symbian Opera
Dziękuję kolego za odpowiedź. Jednak chciałbym uniknąć hard resetu gdyż system jest świeży. Wcześniej instalowałem te biblioteki i nie było z nimi problemu. System musiałem stawiać na nowo po tym jak wgrałem uszkodzoną czcionkę, a że była ona na C więc uwaliła mi telefon.

Ostatnio chciałem wrzucić sobie gg, a że ono wymaga tych bibliotek to oczywiście chciałem je zainstalować jako pierwsze. A tu niespodziewanie błąd. Świeży system i instalator się wysypuje. Dodam też, że mam kopię na komputerze, a nawet ściągałem całość od nowa gdyż myślałem, że może plik uszkodzony. Nic to nie dało. Telefon mam już dostosowany do swoich wymagań i nie bardzo uśmiecha mi się stawiać całość od nowa.

Jeśli jest jakieś inne wyjście to bardzo bym prosił o namiary, a jeśli tylko hard reset mnie ratuje no to cóż. Będę chyba musiał to jakoś przełknąć. Może ktoś miał tutaj podobny błąd i wie jak go rozwiązać bez HR ?

Za wszelkie instrukcje serdecznie dziękuję.
Reply with quote 


Post [6730c] Re: Problem z bibliotekami QT. 21 Feb 2013, o 15:30

Male - Friend  Posts/Topics1211/48  Reputation point 801 
Offline  Profile   
Symbian Opera
Te gg to lipa. Nie działa ze zmienioną czcionką, zżera dużo ramu. Lepiej ściągnij ze sklepu ovi gg w javie.
Reply with quote 


Post [6730c] Re: Problem z bibliotekami QT. 27 Mar 2013, o 13:40

Male - 10%  Posts/Topics15/5  Reputation point 9 
Offline  Profile   
Symbian Opera
Wiesz kolego, problem w tym, że gg w javie często mi gubiło tekst. Był początek wiadomości i później pusto, mimo że wiadomość była normalnie. Jak ja pisałem jakąś dłuższą wiadomość to też zostało urwane mimo że dochodziła w całości. Coś jest nie dopracowane. A to gg mimo, że nie działa ze zmienioną czcionką to nie gubi tekstu, dlatego mi na nim zależy.

[ Dodano: 27 mar 2013, o 16:10 ]
GG ruszyło po ponownym wgraniu softu. Zawsze jakiś problem z tym telefonem mam, teraz mi VHome nie działa xD Ale nie ważne obejdę się bez tego :) Zamykam.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

problem z gg

Author: bullit (15 Sep 2009, o 20:49)

Views: 1586  •  Replies: 6

Last post: Siwiak (16 Sep 2009, o 12:50) View the latest post



Problem z gg

Author: hang (22 Nov 2010, o 16:31)

Views: 2235  •  Replies: 4

Last post: $zymon (22 Nov 2010, o 17:05) View the latest post



Problem z GG 4.3

Author: Aseri15 (7 Nov 2012, o 22:24)

Views: 1359  •  Replies: 5

Last post: Aseri15 (7 Nov 2012, o 22:40) View the latest post



Problem z ram

Author: niutek94 (24 Dec 2010, o 15:16)

Views: 1872  •  Replies: 6

Last post: SileS (29 Dec 2010, o 12:33) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 14 guests