Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[E51] edytowanie załącznika wiadomości e-mail bezpośrednio w skrzynce odbiorczej

Post [E51] edytowanie załącznika wiadomości e-mail bezpośrednio w skrzynce odbiorczej 1 Mar 2010, o 21:12

Male - User  Posts/Topics5/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
witam
sprawa jest tego typu: dostajemy maila z załącznikiem (plik .doc). Ściągamy tą wiadomość na naszą nokię, wchodzimy w załączniki. Klikamy Opcje i mamy tam tylko do wyboru: Otwórz, Wyślij, Zapisz. Gdy klikniemy Otwórz to normalnie się otwiera. Gdy klikamy Zapisz, wówczas nie zostajemy poproszeni o podanie ścieżki zapisu, tylko wybieramy miejsce (karta pamięci albo pamięć tele.). Wszystko byłoby dobrze, gdyby po zapisaniu tego pliczku możnaby go znaleźć na karcie (lub na telefonie - w zależności gdzie go zapisaliśmy). No i tutaj moje pytanie: czy zna ktoś ścieżkę dostępu do załączników wiadomości e-mail w naszej Nokii? Dodam jeszcze, że po 'normalnym' zapisaniu takiego pliku na kartę pamięci dostajemy potwierdzenie, że plik zapisano na karcie w folderze 'docs', gdzie tam wcale takiego folderu nie ma :wall:
Mam nadzieję, że ktoś zrozumiał to co tutaj napisałem :) być może ktoś się już z takim czymś spotkał, więc proszę o pomoc

P.S. Do tej pory w takim wypadku wysyłam pobrany załącznik do kogoś przez BT, potem z powrotem od tego kogoś do mnie i wówczas mogę go zapisać i edytować

pozdrawiam

Last post
Reply with quote 


Post [E51] Re: edytowanie załącznika wiadomości e-mail bezpośrednio w skrzynce odbiorczej 1 Mar 2010, o 23:51

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Sam plik ci się ściąga, ale nie możesz go znaleźć? Oczywiście szukasz przez mndż.plik? Ewentualnie możesz go też szukać przez biuro/znajdź.
Ale jeśli ściągasz go na kartę i w ogóle go tam nie ma to ciekawa sprawa
Reply with quote 


Post [E51] Re: edytowanie załącznika wiadomości e-mail bezpośrednio w skrzynce odbiorczej 2 Mar 2010, o 00:49

Male - User  Posts/Topics5/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
całkiem zapomniałem o f-cji szukaj ;) hehe dzięki. Ale swoją drogą, wie ktoś może gdzie przechowywane są załączniki pobranych wiadomości e-mail (tzn. gdzie znajdują się jeżeli je pobierzemy z serwera ale nie zapiszemy na karcie) ?
Reply with quote 


Post [E51] Re: edytowanie załącznika wiadomości e-mail bezpośrednio w skrzynce odbiorczej 2 Mar 2010, o 01:15

Male - Expert  Posts/Topics1576/61  Reputation point 3148 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
gdzieś na c w niedostępnych folderach w katalogu private
Reply with quote 


Post [E51] Re: edytowanie załącznika wiadomości e-mail bezpośrednio w skrzynce odbiorczej 2 Mar 2010, o 01:18

Male - User  Posts/Topics5/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
ok, porozglądam się w tym private. Przy okazji - jakie programy polecacie do obsługi poczty mailowej w E51?
Reply with quote 


Post [E51] Re: edytowanie załącznika wiadomości e-mail bezpośrednio w skrzynce odbiorczej 2 Mar 2010, o 02:43

Male - Expert  Posts/Topics1576/61  Reputation point 3148 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
matidb1, ovi mail albo jak masz konto w gmailu to ich aplikacje

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Problem z E mail

Author: piotruś (19 Mar 2014, o 18:40)

Views: 723  •  Replies: 0

Last post: piotruś (19 Mar 2014, o 18:40) View the latest post



Niepełnosprawna poczta e-mail.

Author: adrian219 (4 Jul 2010, o 15:53)

Views: 850  •  Replies: 2

Last post: adrian219 (4 Jul 2010, o 22:38) View the latest post



Wyświetlanie wiadomości sms

Author: Borsucjusz (14 Jul 2014, o 01:22)

Views: 1545  •  Replies: 3

Last post: MUsk (14 Jul 2014, o 13:02) View the latest post



Hasło na wiadomośći

Author: kipEr (16 Aug 2011, o 23:37)

Views: 2802  •  Replies: 5

Last post: walkmanowiec (19 Aug 2011, o 07:10) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 30 guests