Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 14 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Dyskusje związane z użytkownikiem Agentix.

Post Dyskusje związane z użytkownikiem Agentix. 4 Aug 2010, o 18:08

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
Z przykrością muszę stwierdzić, że będę się niestety żegnał z forum. ;/ Nie będę miał teraz czasu, aby codziennie wchodzić i przeglądać nowe posty. W telefonie kończą mi się pakiety, a z powodu iż jestem poza domem, na komputer nie wejdę. Na jak długo? Tego nie wiem. Mam nadzieję, że jak najszybciej wrócę. Oczywiście co jakiś czas (około trzy razy w tygodniu) zajrzę na forum. Zapytacie pewnie dlaczego to piszę? Piszę, żeby poinformować o tym, że nie będę w stanie robić teraz tak wielu motywów na zamówienie. Oczywiście możecie składać zamówienia, ale może się zdarzyć, że zrealizuję je np dopiero po czterech - pięciu dniach. A więc pozdrawiam wszystkich serdecznie i żegnam. Agentix
PS: Jeszcze dzisiaj będę do późnego wieczora, więc jak coś to pisać.

Last post


Post Re: Moje pożegnanie... 4 Aug 2010, o 18:46

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Bywaj na jakiś czas :D

Mam nadzieję, że niedługo będziesz wchodzić codziennie na forum ;D Tak jak wcześniej ;>


Post Re: Moje pożegnanie... 4 Aug 2010, o 18:55

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
Myślę że po wakacjach, sytuacja się unormuje, na razie będę wchodził jak będę mógł.


Post Re: Moje pożegnanie... 4 Aug 2010, o 20:00

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
No bez jaj. Potrzebowałeś ogłosić światu, że przez 3 tygodnie będziesz rzadziej na forum? I dla ciebie to jest pożegnanie?
Co do twojego tematu z motywami to błagam, piszesz tak, jakby zabijali się o twoje motywy, a z tego co kojarzę, to jednak za dużego ruchu w tamtym temacie niestety nie ma.
POKORY WIĘCEJ I ZEJDŹ WRESZCIE NA ZIEMIĘ


[ Komentarz dodany przez: Filip: 4 sierpnia 2010, o 20:34 ]
To jest aż śmieszne :P


Post Re: Moje pożegnanie... 4 Aug 2010, o 20:08

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Image


Post Re: Moje pożegnanie... 4 Aug 2010, o 20:45

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
Weźcie wy się wszyscy schowajcie. Napisałem ten temat po to, aby nie było pretensji że nie robię motywów przez dłuższy czas. Ale jeśli widzę taką reakcję z waszej strony, to równie dobrze mogę już wogóle nie wchodzić na forum.

[ Dodano: 4 sie 2010, o 19:45 ]
nara wam


Post Re: Moje pożegnanie... 4 Aug 2010, o 20:47

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Firefox
Agentix wrote:
Weźcie wy się wszyscy schowajcie.

My sie mamy schować?

Wystarczy trochę pomyśleć, że można napisać o swojej nieobecności w temacie dot. motywów. Po co nowy temat? Po co takie wielkie halo? Czyżby choroba zwana megalomanią?

Agentix wrote:
Ale jeśli widzę taką reakcję z waszej strony, to równie dobrze mogę już w ogóle nie wchodzić na forum.

Myślisz, że teraz wszyscy zaczną Cię entuzjastycznie namawiać do pozostania? Nie, niestety nie osiągniesz nic takiego i niestety z każdą wypowiedzią w tym temacie stajesz sie śmieszniejszy i bardziej żenujący.


Pozwolę sobię także na odrobinę refleksji na Twój temat, mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko. Od dłuższego czasu można powiedzieć, że mam urlop na forum ze względu na wakacje, jednak śledzę większość tematów. I jak się zdziwiłem kiedy pojawia się user, który chce de facto wszystkich ustawić, poucza ekipę, kreuje się na eksperta (którym możliwe, że jest jednak czemu nie należy wtedy do odpowiedniej grupy?). Dalej widzę temat gdzie uważa, że jego warn jest nie słuszny, jeszcze większe zdziwienie ogarnia mnie kiedy tenże user wymaga od moderatorów żeby uprzedzili go, że może ewentualnie postami tego typu łamać regualmin. Nie stoi przed szeregiem. Jesteś jednym z wielu, w szeregu.

I co robi ryba? Zamiast za złamanie regulaminu obdarzyć go ostrzeżeniem daje minusika z dopiskiem o regulaminie, zaraz potem spotykam się z irracjonalną tyradą PW namawiająca mnie do usunięcia minusa. Nie usunąłem.

Teraz piszesz temat jakbyś był mesjaszem, Winkelridem, Budda czy Howardem Web'em. Powtarzam, nie nie jesteś. Pamietaj o szeregu i zastanów się nad tym.

I jak pisał michero - pokora.


Post Re: Moje pożegnanie... 4 Aug 2010, o 21:04

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
No fakt faktem że może trochę z tym przesadzam, ale trudno, taki już chyba jestem. Propo mojego odejścia: nie namawiam was żebyście błagali mnie o powrót, bo to by było żałosne. Po prostu wyraziłem własne zdanie.


Post Re: Moje pożegnanie... 4 Aug 2010, o 21:51

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
straszne rzeczy.


Post Re: Moje pożegnanie... 4 Aug 2010, o 23:55

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Agentix wrote:
Weźcie wy się wszyscy schowajcie. Napisałem ten temat po to, aby nie było pretensji że nie robię motywów przez dłuższy czas.

Ilu osobom zrobiłeś motyw? 3? 4? Jak pisałem, nie kojarzę, by ludzie zabijali się o twoje motywy. A nawet gdyby to mogłeś napisać to tam, że przez jakiś czas nie będziesz robił, bo nie masz czasu. Choć to też byłoby średnio sensowne, bo zainteresowanie jest małe

Agentix wrote:
Ale jeśli widzę taką reakcję z waszej strony, to równie dobrze mogę już wogóle nie wchodzić na forum.

[ Dodano: 4 sie 2010, o 19:45 ]
nara wam


Uroniłem łezkę.
Weź się ogarnij. Zakładasz żenujący temat z pożegnaniem jakbyś nie wiadomo kim był. Już nawet pomijam, że to nie pożegnanie, a poinformowanie, że będziesz rzadziej wchodził. W pierwszej chwili chciałem dosadniej napisać co o tym myślę, ale trochę nie wypadało. I powtarzam:
Chodź do nas, na ziemię, do zwykłych szarych ludzi. Wiem, że na początku może być ci ciężko i możesz się źle czuć, bo wiadomo, jak się trzyma głowę w chmurach to jest przyjemnie, ale u nas też jest fajnie. Choć czasem boli, jak to życie


Post Re: Moje pożegnanie... 5 Aug 2010, o 01:20

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
Proszę przystopujcie :D Są wakacje, nie zabijajmy się postami, aby nie wróciła 'kłotliwa atmosfera' na forum. ;)


Post Re: Moje pożegnanie... 5 Aug 2010, o 01:33

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
ZiomalMarcin, nie wiem, czy widzisz, ale teraz możliwość wypowiadania się mają tylko moderatorzy ;D


Post Re: Moje pożegnanie... 5 Aug 2010, o 13:10

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Agentix, jest bogiem :D


Post Re: Moje pożegnanie... 5 Aug 2010, o 15:11

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
A ja powiem tylko: Miłego urlopu! :)

Top

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 14 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests