Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Podróbki (Czy dobrej klasy zamienniki)?

Post Podróbki (Czy dobrej klasy zamienniki)? 19 Sep 2010, o 23:44

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 18 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam piszę ten temat głównie do osób które coś takiego maja miały zamierają kupić.

Sprawa dotyczy podróbek telefonów w tym przypadku Noki N97 ale chodzi mi też ogólnie.

http://allegro.pl/telefon-n97-wifi-tv-d ... 15903.html

z tego co czytałem to ludzie mówia o tym pozytywnie , ale co wy mówicie otych podróbkach??

Jakie to cos ma systemy , czy da się cośtam wgrać jaki system ( Czytałem gdzieś ,że jakiś klon symbiana albo androida można)
tak samo z Iphonem jest terz są dobre podróbki dają na to 18 miesięcy gwarancji więc chyba to nie jest jakieś gówno skoro ma działać minimum 18 miesięcy (oczywiście nie ma tego co porównywać do oryginalnej noki)
Słucham jakie są wasze opinie na ten temat.?

Last post
Reply with quote 


Post Re: Podróbki (Czy dobrej klasy zamienniki)? 20 Sep 2010, o 06:52

Male - Friend  Posts/Topics622/66  Reputation point 326 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
pavixion wrote:
Jakie to cos ma systemy , czy da się cośtam wgrać jaki system


Posiada Chiński OS, na którego poza javą i ewentualnie grami z pegasusa nie wgrasz nic, a już na pewno nie programów z symbiana.

pavixion wrote:
dają na to 18 miesięcy gwarancji


Zauważ, że w przypadku zepsucia prawdopodobnie telefon będzie wysyłany prosto do Chin, potem będzie tam naprawiany i odsyłany. Poza tym, nie wiadomo czy gwarancja jest honorowana w Polsce.

Co do mojego ogólnego wrażenia do podróbek to miałem do czynienia tylko z jedną, był to jakiś CECT. Kiepski dotyk, wyświetlacz, menu w połowie chińskie, w połowie angielskie, plusy to tv, antena do radia, głośny dźwięk.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests





cron