Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 5 [ 62 posts ]
Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Print view
Write comments Post new topic


Dyskusje związane z użytkownikiem patryk-88.

Post Dyskusje związane z użytkownikiem patryk-88. 21 Mar 2010, o 17:26

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Zakładam ten temat, żeby nie spamować w innym. Taką pw dostałem od patryka-88.

patryk-88 wrote:
Fajnie być moderatorem, nie ?
1. Użyłeś tam 1 wulgaryzmu i mi tutaj nie oszukuj, bo tak samo ja sobie mogę nakazywać abyś to ty mnie przeprosił, ale ja to tam sobie mogę bez rangi moderatora, nic. Żebym miał moda to na pewno mógłbym każdego rozstawiać po kontach i nakazywać aby mnie przepraszali bo bezkarnie mogę mu dać warnika i koleś niech sobie odpocznie bo mnie denerwuje, fajnie nie ?Lubisz to ? Oczywiście Made i chris nie dostali po łapkach bo tam nie był zamieszany moderator który mógłby dawać warny bo uraziłaby się jego duma. Oczywiście każda kłótnia "nie" z moderatorem cichnie ale jak ktoś zacznie walkę z takim panem jak Michero to lepiej się zamknij i nie odzywaj bo to modek i on może ci zrobić wszystko. Ja to doskonale rozumiem, żebym był moderatorem to dałbym ci warnika popijając kawe z mlekiem i z lekkim uśmieszkiem myśląc jaki to ja jestem mega bo mogę rozwalić każdego Szkoda że każdy tutaj nie ma takiej mocy jak TY.
Ogólnie nawiązuje do tego, że tak samo i ja mogę ci kazać abyś mnie przeprosił bo napisałeś 7 (słownie : siedem) razy że kłamię co mogło mnie tak samo obrazić jak i ciebie moja uwaga że przekląłeś bo oczywiście użyłeś wulgaryzmu i się tak w temacie nie przecz bo dokładnie wiem co tam było napisane. Dziękuje za uwagę panie Michero, mam nadzieję że zechce w ogóle pan to przeczytać.
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.


Nie wiem czy jesteś taki głupi czy o co chodzi. Różnimy się tym, że ja ci ciągle odpowiadam rzeczowo na twoje zarzuty pod moim adresem, a ty moje pomijasz. No i po kolei.

patryk-88 wrote:
Użyłeś tam 1 wulgaryzmu i mi tutaj nie oszukuj

Kłamiesz. A jakiego niby wulgaryzmu użyłem? Aha, i rozumiem, że jak ZiomalMarcin i boczkens potwierdzili, że nie użyłem żadnego wulgaryzmu oni kłamią, tak?

patryk-88 wrote:
Żebym miał moda to na pewno mógłbym każdego rozstawiać po kontach i nakazywać aby mnie przepraszali bo bezkarnie mogę mu dać warnika i koleś niech sobie odpocznie bo mnie denerwuje, fajnie nie ?

Denerwujesz mnie, bo ciągle kłamiesz po prostu. A które ostrzeżenie dostałeś bezkarnie?

patryk-88 wrote:
Oczywiście Made i chris nie dostali po łapkach bo tam nie był zamieszany moderator który mógłby dawać warny bo uraziłaby się jego duma

Nie dostałeś ostrzeżenia za kłótnie ze mną, ile razy jeszcze mam ci to napisać? Najpierw dostałeś ostrzeżenie za zjechanie użytkownika, a dopiero potem była kłótnia ze mną. Masz problemy z pamięcią?

patryk-88 wrote:
Ogólnie nawiązuje do tego, że tak samo i ja mogę ci kazać abyś mnie przeprosił bo napisałeś 7 (słownie : siedem) razy że kłamię co mogło mnie tak samo obrazić jak i ciebie moja uwaga że przekląłeś

Napiszę i ze sto razy jeszcze, że kłamiesz, dopóki po prostu nie przestaniesz. Poza tym napisałem też czemu uważam, że kłamiesz. Myliłem się gdzieś?
I nie obraziło mnie, że zwróciłeś uwagę na jakieś przekleństwo, tylko po prostu kłamiesz.

patryk-88 wrote:
oczywiście użyłeś wulgaryzmu i się tak w temacie nie przecz bo dokładnie wiem co tam było napisane

Kłamiesz. Co potwierdził też i ZiomalMarcin i boczkens. Czy może oni kłamią?

Last post


Post Re: Patryk-88 21 Mar 2010, o 17:36

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
michero, ale po co dawałeś to PW tutaj ? To zatarcie między Wami, więc nie wiem po co robić taką drakę z tego. Dogadajcie się jakoś miedzy sobą.


Post Re: Patryk-88 21 Mar 2010, o 17:46

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
michero wrote:
Aha, i rozumiem, że jak ZiomalMarcin i boczkens potwierdzili, że nie użyłem żadnego wulgaryzmu oni kłamią, tak?

Ja również takiego słowa nie widziałem, bo bym się na pewno bardzo zdziwił, gdyż wiem, że ich nie używasz na forum. Dosłownie parę razy zdarzyło mi się jedynie zobaczyć sformułowanie "za***iście" (przez to, że są to naprawdę wyjątki palców jednej ręki, zostały mi one w pamięci).


Post Re: Patryk-88 21 Mar 2010, o 17:54

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
Dobra, ale .. jaki jest cel zrobienia takiego tematu?:)
Dyskusja? (nie trzeba odpowiadać:D)


Post Re: Patryk-88 21 Mar 2010, o 18:07

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Cel jest taki, że jest podważana moja wiarygodność. A dałem te pw tutaj, bo ja po prostu nie mam nic do ukrycia ani nic sobie do zarzucenia, więc nie będę odpowiadał na jakieś zaczepki na pw czy na gg ( w stylu 'co cię boli?'), tylko będę rozmawiał publicznie, tym bardziej, że publicznie zostały postawione mi jakieś zarzuty. Jakkolwiek poważnie to nie brzmi, to tak po prostu jest. Jakoś niespecjalnie mi pasuje jak ktoś zarzuca mi kłamstwo czy to, że dałem ostrzeżenie za kłótnie ze mna,kiedy tak nie było


Post Re: Patryk-88 21 Mar 2010, o 20:44

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Quote:
Nie wiem czy jesteś taki głupi czy o co chodzi. Różnimy się tym, że ja ci ciągle odpowiadam rzeczowo na twoje zarzuty pod moim adresem, a ty moje pomijasz. No i po kolei.

Tylko ty ciągle mnie obrażasz a ja ciebie ani razu nie obraziłem, napisałem tylko że przekląłeś bo chyba zwidów to ja nie mam - temat po jakimś czasie zniknął zanim zdążyłem odpowiedzieć.
Za obrazę się nie przeprasza, ale za twoją urażoną dume już tak ?

Quote:
Kłamiesz. A jakiego niby wulgaryzmu użyłem? Aha, i rozumiem, że jak ZiomalMarcin i boczkens potwierdzili, że nie użyłem żadnego wulgaryzmu oni kłamią, tak?

Kłamiesz. Może usunąłeś, było to w formie "wul***yzm".

Quote:
Denerwujesz mnie, bo ciągle kłamiesz po prostu. A które ostrzeżenie dostałeś bezkarnie?

Tylko w czym ja niby kłamie co, nie można cię denerwować bo jesteś moderatorem.

Quote:
Nie dostałeś ostrzeżenia za kłótnie ze mną, ile razy jeszcze mam ci to napisać? Najpierw dostałeś ostrzeżenie za zjechanie użytkownika, a dopiero potem była kłótnia ze mną. Masz problemy z pamięcią?

Kłamiesz. Nie, bardzo dobrze pamiętam co tam było napisane.

Quote:
Napiszę i ze sto razy jeszcze, że kłamiesz, dopóki po prostu nie przestaniesz. Poza tym napisałem też czemu uważam, że kłamiesz. Myliłem się gdzieś?
I nie obraziło mnie, że zwróciłeś uwagę na jakieś przekleństwo, tylko po prostu kłamiesz.


Quote:
Kłamiesz. Co potwierdził też i ZiomalMarcin i boczkens. Czy może oni kłamią?

Kłamiesz, czemu wtrącasz w to ludzi postronnych? Co cię boli ? Lubisz robić wielkie HALO, bo ktoś coś ci się nie podoba? Nie lubisz otwarej rozmowy między tobą a mną tylko tutaj zaczynasz aby inny pomagali ci mnie obalić i że tak powiem zniszczyć bo coś ci się nie podoba?

Quote:
michero, ale po co dawałeś to PW tutaj ? To zatarcie między Wami, więc nie wiem po co robić taką drakę z tego. Dogadajcie się jakoś miedzy sobą.

Chyba 1 moderator który jakoś podchodzi do wszystkie w miarę normalnie a nie panosze się bo ma tam jakąś wyższą range.
Tak chyba powinnieneś się zachowywać i ty michero.

Quote:
Jakoś niespecjalnie mi pasuje jak ktoś zarzuca mi kłamstwo czy to, że dałem ostrzeżenie za kłótnie ze mna,kiedy tak nie było

Być może ciębie to bardzo boli, ale mnie boli to że ciągle piszesz że pisze jakieś tam kłamstwa mimo że to nie są kłamstwa albo ja ich nie widzę albo ty jesteś dziwny i widzę też że jesteś mistrzem ciętej riposty.

Quote:
będę zmuszony dać ci kolejne ostrzeżenie. Nie za to, że się ze mną kłóciłeś, bo każdy ma do tego prawo i nigdy za takie coś ostrzeżenia bym nie dał. Ale za to, że skłamałeś, że dałem ci ostrzeżenie za kłótnie ze mną i że używałem wulgaryzmów

Też mi powód. Tutaj ujawnia się twoja moderatorska duma bo takich słów pada dziennie tysiące i ludzie zwyczajnie albo to olewają albo jakoś rozwiązują ale ty jesteś przecież moderatorem, jeśli powiedziałbym tak do kogoś z szarych userów to przecież warna bym nie dostał, nie ? Czy się mylę ?


Post Re: Patryk-88 21 Mar 2010, o 20:57

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
michero wrote:
Cel jest taki, że jest podważana moja wiarygodność. A dałem te pw tutaj, bo ja po prostu nie mam nic do ukrycia ani nic sobie do zarzucenia, więc nie będę odpowiadał na jakieś zaczepki na pw czy na gg ( w stylu 'co cię boli?'), tylko będę rozmawiał publicznie, tym bardziej, że publicznie zostały postawione mi jakieś zarzuty. Jakkolwiek poważnie to nie brzmi, to tak po prostu jest. Jakoś niespecjalnie mi pasuje jak ktoś zarzuca mi kłamstwo czy to, że dałem ostrzeżenie za kłótnie ze mna,kiedy tak nie było

Rozumiem, dzięki za odpowiedź.


Post Re: Patryk-88 21 Mar 2010, o 21:11

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Ludzie. Kurde. Opamiętajcie się w końcu. Toczycie wojnę o jedno słowo. To już się robi śmieszne. Boję się myśleć co tu się będzie działo, jak będzie gorszy temat.

[ Komentarz dodany przez: IuDeX: 21 marca 2010, o 20:13 ]
Posypią się warny... Od tego one są.. :D


Post Re: Patryk-88 21 Mar 2010, o 21:31

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Toczycie wojnę o jedno słowo.

I wystarczyłoby powiedzieć jedno słowo. Przepraszam. :)

patryk-88, jeśli nie masz dowodów w postaci screenów, czy innych "świadków", to nie obstawaj tak silnie przy swoim, odpuść. Zwłaszcza, że na każdym forum za takie coś byłbyś już dawno zbanowany. Nie widziałem, żeby na jakimkolwiek innym były omawiane takie zażalenia, dyskusje, w których nawet wyskakuje się z postawą roszczeniową do ekipy. PRZEPRASZAM, jeśli Cię to urazi, ale w moim prywatnym odczuciu za bardzo cwaniakujesz - były jakieś machlojki przy aukcjach (które rzekomo zakończyły się polubownie, ale jednak cień zostaje), podkradałeś mi swego czasu pomysł na stronę. Nie chcę wracać do zamkniętych spraw, ale w MOJEJ prywatnej opinii jesteś o wiele mniej wiarygodny od michero.

[ Dodano: 21 mar 2010, o 20:31 ]
Secundo po dostaniu warna nie zgłaszałeś do mnie żadnych zażaleń z powodu np. niesłusznego jego przyznania. A to jednoznacznie dowodzi, że poczułeś się choć w pewnym stopniu winny zaistniałej danej sytuacji i zgodziłeś się z wymierzoną karą. Jednak nagle, gdy pojawiła się sytuacja konfliktowa, w której z ekipą jak najdłużej powstrzymywaliśmy się z wymierzeniem kary i próbą wyciszenia sporu, poczułeś się urażony tym, że sam kiedyś dostałeś SŁUSZNIE i chciałeś sam zabawić się w moderatora i wszystkim z miejsca poprzyznawać "paski".


Post Re: Patryk-88 21 Mar 2010, o 21:55

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Quote:
I wystarczyłoby powiedzieć jedno słowo. Przepraszam. :)

Tylko że ten pan tak samo jak ja jego obraziłem, obraził i mnie, mogę go tam przeprosić ale ja wymagam tego samego.
Ogólnie nie jestem tego typu człowiekiem, ale niech tam mu będzie.
Last edited by patryk-88 on 21 Mar 2010, o 21:56, edited 1 time in total.


Post Re: Patryk-88 21 Mar 2010, o 23:13

Male - 50%  Posts/Topics197/29  Reputation point 239 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
patryk-88 wrote:
Quote:
I wystarczyłoby powiedzieć jedno słowo. Przepraszam. :)

Tylko że ten pan tak samo jak ja jego obraziłem, obraził i mnie, mogę go tam przeprosić ale ja wymagam tego samego.
Ogólnie nie jestem tego typu człowiekiem, ale niech tam mu będzie.


Emm, nie wiem jak on cię obraził ale jeśli naprawdę to nastąpiło to nie domagaj się przeprosin lecz sam skończ.Człowieka inteligentnego cechuje to że potrafi zakończyć bezsensowną internetową kłótnie. Wystarczy powiedzieć ,,Przepraszam że cię obrażałem i wywołałem tę kłótnie. Zakończmy to'', a nie pluć na siebię. Dla mnie nie jest najważniejsze kto zaczął ale kto skończy.

[ Komentarz dodany przez: IuDeX: 21 marca 2010, o 22:17 ]
"Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy..."


Post Re: Patryk-88 21 Mar 2010, o 23:54

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Ludzie. Kurde. Opamiętajcie się w końcu. Toczycie wojnę o jedno słowo. To już się robi śmieszne. Boję się myśleć co tu się będzie działo, jak będzie gorszy temat.

Nie chce mi się kłócić i z tobą, ale widzę, że nie rozumiesz. Nie chodzi o jedno słowo, tylko o wiarygodność. Być może jak tobie ktoś zarzuca coś czego nie zrobiłeś to masz to gdzieś, ja czegoś takiego nienawidzę po prostu. Szczególnie jeśli chodzi o kogoś kto ma jakiś staż na forum i bezczelnie kłamie. Bo gdyby to był jakiś nowy user to bym sobie darował.

patryk-88 wrote:
Tylko ty ciągle mnie obrażasz a ja ciebie ani razu nie obraziłem,

No, ciagle cie obrazam. Na każdym kroku. Właściwie to nic innego nie robię jak cię obrażam.
Moja cierpliwosc ma swoje granice, a ty nic nie rozumiesz co ja pisze.

patryk-88 wrote:

napisałem tylko że przekląłeś bo chyba zwidów to ja nie mam - temat po jakimś czasie zniknął zanim zdążyłem odpowiedzieć.

No to napisz wreszcie co to było za przekleństwo, jak nie dociera do ciebie zdanie innych, którzy czytali tamten temat. Bo ewidentnie ktoś ma zwidy

patryk-88 wrote:
Za obrazę się nie przeprasza, ale za twoją urażoną dume już tak ?

Przeprasza się za kłamstwa

patryk-88 wrote:
Kłamiesz. Może usunąłeś, było to w formie "wul***yzm".

Teraz to już jesteś bezczelny. NIGDY nie usuwałem ŻADNYCH takich rzeczy ze swoich postów

patryk-88 wrote:
Tylko w czym ja niby kłamie co, nie można cię denerwować bo jesteś moderatorem.

Umiesz czytać? Pół dnia ci wyliczam gdzie kłamiesz.

patryk-88 wrote:
Quote:
Nie dostałeś ostrzeżenia za kłótnie ze mną, ile razy jeszcze mam ci to napisać? Najpierw dostałeś ostrzeżenie za zjechanie użytkownika, a dopiero potem była kłótnia ze mną. Masz problemy z pamięcią?

Kłamiesz. Nie, bardzo dobrze pamiętam co tam było napisane.

Jesteś tak zakłamany, że to po prostu niepojęte. Wejdź sobie w swoje ostrzeżenia i zobacz za co je dostałeś. Co masz przy nich napisane?
Do tego mogę ci przypomnieć jak to było.
Były jakieś 2 twoje tematy w bazarze, coś sprzedawałeś. Jakiś nowy użytkownik napisał głupie zaczepki w stylu 'nikt od ciebie nie kupi'. W jednym i w drugim temacie go zjechałeś. W drugim temacie dostałeś ostrzeżenie, napisałem jeszcze posta, że jednego takiego twojego posta byłbym w stanie znieść, dwóch już nie. Po moim ostrzeżeniu napisałeś do mnie pw o treści 'dziekuje:)', żadnych żali, że niesłusznie, ani pytań dlaczego, więc chyba nie miałeś pretensji. Dopiero potem zaczęliśmy się kłócić. Więc nie kłam, że ostrzeżenie dostałeś za kłótnie ze mną.

patryk-88 wrote:
Kłamiesz, czemu wtrącasz w to ludzi postronnych?

Żeby potwierdzili moje słowa o tym, że nie przeklinałem i żeby był kolejny dowód na to, że kłamiesz. Nie wpadłeś na to sam? To proste było przecież

patryk-88 wrote:
Co cię boli ?

Prawa noga. Ale czemu pytasz?

patryk-88 wrote:
Lubisz robić wielkie HALO, bo ktoś coś ci się nie podoba? Nie lubisz otwarej rozmowy między tobą a mną

Przecież cały czas rozmawiam z tobą otwarcie, więc nie wiem o co ci chodzi. A publicznie, bo publicznie mi coś zarzuciłeś. Poza tym trudno, żeby rozmawiał z kimś prywatnie jak ktoś chce pogadać ze mną na gg i zaczyna pisząc 'co cię boli?' albo 'fajnie być moderatorem?'. Sorry, nie ten adres

patryk-88 wrote:
tylko tutaj zaczynasz aby inny pomagali ci mnie obalić i że tak powiem zniszczyć bo coś ci się nie podoba?

Obawiam się, że nawet nie widzisz jak bardzo się kompromitujesz

patryk-88 wrote:
mnie boli to że ciągle piszesz że pisze jakieś tam kłamstwa mimo że to nie są kłamstwa albo ja ich nie widzę albo ty jesteś dziwny i widzę też że jesteś mistrzem ciętej riposty.

Cały czas ci udowadniam, że kłamiesz. A że cię to boli to przykro mi, trzeba było nie kłamać.
I przypominam, bo chyba ci to gdzieś ulatuje. Nie przeklinałem w tamtym temacie i nie dostałeś ostrzeżenia za kłótnie ze mną.

patryk-88 wrote:
Quote:
będę zmuszony dać ci kolejne ostrzeżenie. Nie za to, że się ze mną kłóciłeś, bo każdy ma do tego prawo i nigdy za takie coś ostrzeżenia bym nie dał. Ale za to, że skłamałeś, że dałem ci ostrzeżenie za kłótnie ze mną i że używałem wulgaryzmów

Też mi powód. Tutaj ujawnia się twoja moderatorska duma bo takich słów pada dziennie tysiące i ludzie zwyczajnie albo to olewają albo jakoś rozwiązują ale ty jesteś przecież moderatorem, jeśli powiedziałbym tak do kogoś z szarych userów to przecież warna bym nie dostał, nie ? Czy się mylę ?

Jak wspomniałem parę razy, nienawidzę jak ktoś zarzuca mi coś czego nie zrobiłem. A to, czy ktoś inny ma takie coś gdzieś to mnie nie obchodzi.
I jeśli jeszcze nie zrozumiałeś, co byłoby niezłym wyczynem, to chodzi o to, że po prostu kłamiesz na mój temat. A dlaczego uważam, że kłamiesz to ci napisałem.

Jak widzisz, odnoszę się do wszystkiego co piszesz, odpowiadam ci do tego rzeczowo. Do tego nie dostałeś żadnego ostrzeżenia za tą kłótnie, nawet nie dałem ci ujemnych punktów reputacji. Piszę to dlatego, żebyś potem nie twierdził czegoś innego, jak masz w zwyczaju

Jeszcze co do twojego ostatniego posta. Przecież ja nie twierdzę, że mnie obraziłeś, nie wiem gdzie to wyczytałeś. Twierdzę, co ciągle udowadniam, że kłamiesz na mój temat. Więc chciałbym wiedzieć dlaczego

[ Dodano: 21 mar 2010, o 22:54 ]
kacper5 wrote:
Człowieka inteligentnego cechuje to że potrafi zakończyć bezsensowną internetową kłótnie. Wystarczy powiedzieć ,,Przepraszam że cię obrażałem i wywołałem tę kłótnie. Zakończmy to'', a nie pluć na siebię. Dla mnie nie jest najważniejsze kto zaczął ale kto skończy.

[ Komentarz dodany przez: IuDeX: 21 marca 2010, o 22:17 ]
"Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy..."

Aha, rozumiem, że jak patryk-88 napisze coś w stylu 'dobra, nie chce mi się z tobą kłócić, przepraszam', a wszystkie zarzuty o kłamstwach pominie to będzie dla was tym 'wygranym'? Gratuluję rozumowania


Post Re: Patryk-88 22 Mar 2010, o 00:07

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Nie mam siły odpisywać ci na to wszystko,bo praktycznie w każdej twojej wypowiedzi jest tylko o jednym. Kłamiesz, kłamiesz, trelemorele, kłamiesz, kłamiesz co to w ogóle za gadanie ? Mam ochotę napisać tutaj parę bardzo mocnych słów w twoim kierunku, ale że nie zaraz zwarnujesz mnie to się pohamuje.

kacper5,
Nie wiem po co się wtrącasz?

Quote:
Jesteś tak zakłamany, że to po prostu niepojęte. Wejdź sobie w swoje ostrzeżenia i zobacz za co je dostałeś. Co masz przy nich napisane?

Nie wiem po co się powtarzasz, no sobie obejrzałem no i co? Dostałem za język i praktycznie też za język? Czy ja teraz napisałem, że po kłótni z tobą dostałem tego warna ?

Ciągle obrażasz mnie tym, że gadasz ciągle o tym kłamaniu i narazie to ja nie będę cię przepraszał, sory źle trafiłeś. Dla mnie to twoje zachowanie jest bardziej chamskie niż moje a powinno być odwrotnie bo ty jesteś moderatorem.
Jak kłócisz się z kolegami czy tam nie wiem z kim to też wtrącasz w swoje kłótnie ludzi postronnych ? :bored:

[ Dodano: 21 mar 2010, o 23:07 ]
Quote:
Moja cierpliwosc ma swoje granice, a ty nic nie rozumiesz co ja pisze.

Szkoda, że tylko ty masz taką słabą cierpliwość. Reszta to ma cierpliwość ze stali.
Last edited by patryk-88 on 22 Mar 2010, o 00:05, edited 1 time in total.


Post Re: Patryk-88 22 Mar 2010, o 00:46

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Dobra, bo widzę, że jak jest więcej argumentów to nie ogarniasz. Mam parę prostych pytań.
Pierwsze pytanie.
Za co dostałeś drugie ostrzeżenie?
Drugie pytanie.
Dalej uważasz, że przeklinałem w tamtym temacie?
I już ci mówię dlaczego wciągnąłem w to postronne osoby. Bo było słowo przeciwko słowu i i ty i ja byśmy obstawali przy swoim. Więc dla rozwiązania sytuacji wypowiedzieli się inni. Z tego co kojarzę to pawelooss, ZiomalMarcin i boczkens potwierdzili to, że nie przeklinałem. Więc nasuwa się pytanie. Ty kłamiesz czy oni?
Patryk-88, masz 3 łatwe i krótkie pytania, dasz radę odpowiedzieć


Post Re: Patryk-88 22 Mar 2010, o 00:56

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Quote:
Za co dostałeś drugie ostrzeżenie?

No dobrze wiemy, przecież napisałem, to tak specjalnie? Przepraszam, ale czy ty chcesz ze mnie zrobić idiote ?
Quote:
Dalej uważasz, że przeklinałem w tamtym temacie?

Ogólnie to chyba nie ma sensu tego ciągnąć. To co ja uważam, to i tak się nie liczy.

Quote:
nie przeklinałem

Chyba powinno być przekląłem. Powiem ci tak, ślepcem to ja jeszcze nie jestem - zdenerwowałeś się i nie pamiętam dokładnie jakiego to typu było słowo ale na pewno tam było.

Quote:
krótkie pytania, dasz radę odpowiedzieć

jasne

Quote:
Ty kłamiesz czy oni?

Albo może, czy ty kłamiesz?

Nie wiem czy o to ci chodzi, ale ja raczej nie zmienie zdania. Dla mnie tam można to zakończyć, ale ja tam wyraźnie widziałem i tylko ci wypomniałem a ty robisz z tego aferę stulecia.

Top

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5 [ 62 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 26 guests