Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Koniec oferty wRodzinie?

Post Koniec oferty wRodzinie? 30 Jun 2010, o 23:00

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
30. czerwca Fundacja Lux Veritas podjęła decyzję o wypowiedzeniu umowy o współpracy z firmą CenterNet, w zakresie prowadzenia projektu telefonii komórkowej wRodzinie.

Image

Wypowiedzenie tej umowy i zakończenie współpracy spowodowane zostało nie spełnieniem przez CenterNet warunków do których firma ta zobowiązała się w umowie. Fundacja nie doczekała się takich gwarantowanych usług jak dostęp do Internetu, roaming, poczta głosowa, MMS-y, SMS-y Premium i innych.

Fundacji nie udało się też uzyskać od CenterNetu wiążącej daty wprowadzenia usług postpaid. CenterNet nie regulował przy tym swoich zobowiązań wynikających z umów podpisanych z podmiotami uczestniczącymi w projekcie a zadłużenie firmy CenterNet z tego tytułu jest bardzo wysokie. Jak czytamy w komunikacie Lux Veritas, przeciwko firmie CenterNet skierowano już pozwy do sądu z tytułem nakazu zapłaty.

Wszystkie zobowiązania wynikające z zawartych umów telekomunikacyjnych to znaczy opłacone już przez użytkowników sieci połączenia powinny być przez CenterNet zrealizowane, ponieważ zobowiązanie to zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego spoczywa na operatorze.

Jednocześnie Fundacja Lux Veritas apeluje by nie dokonywać nowych wpłat na doładowania i nie doładowywać konta przez zakup tzw. "zdrapek" ponieważ nie wie, w jaki sposób zachowa się operator w kolejnych dniach.

Planowane jest uruchomienie infolinii, na której będzie możliwość uzyskania kolejnych informacji.

Źródło: Lux Veritas, Telepolis

Last post
Reply with quote 


Post Re: Koniec oferty wRodzinie? 1 Jul 2010, o 00:10

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Kiedyś czytałem, że z tej sieci nie można dodzwonić się do Play. Może ktoś to potwierdzić?
Tak z ciekawości pytam, nie żeby mi to przeszkadzało :P
Reply with quote 


Post Re: Koniec oferty wRodzinie? 1 Jul 2011, o 18:27

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Mam 6 takich starterów, jakbyś dał jakiś numer w Playu to mógłbym spróbować.

[ Dodano: 1 lip 2010, o 10:57 ]
al chyba na tych kartach co za darmo rozdawali to tylko w sieci się da dzwonić i na domowe. A wziąłem, bo myślałem, że na Rapideo wyślę i będę mieć dużo transferu. A tam jest 1,90 na koncie, ale tylko na te rozmowy właśnie chyba.

[ Dodano: 1 lip 2011, o 18:27 ]
Nie wiecie co z tą siecią się teraz dzieje?? Teraz chyba to już nie Rydzyka tylko Polsatu.
Reply with quote 


Post Re: Koniec oferty wRodzinie? 1 Jul 2011, o 18:53

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
News z czerwca 2011:
Code:
Please Login or Register, to see this Content


[ Dodano: 1 lip 2011, o 18:53 ]
a to z dzisiaj:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 9 guests





cron