Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Nadchodzi czterordzeniowy Kal-El

Post Nadchodzi czterordzeniowy Kal-El 4 Aug 2011, o 16:10

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Image

Pamiętacie nowy układ, którym NVidia chwaliła się podczas tegorocznych targów Mobile World Congress? Ostatnimi czasy w Sieci pojawia się coraz więcej plotek na temat premiery pierwszego urządzenia wyposażonego w czterordzeniowy Kal-El. Początkowym założeniem jego twórców było wypuszczenie pierwszego tabletu z nowym układem na pokładzie już w sierpniu tego roku. Jednak nowe źródła podają, że termin ten może ulec przesunięciu – mówi się o zupełnej końcówce trzeciego kwartału, czyli ostatnich dniach września. Po premierze tabletów z Kal-El ma on nastepnie zagościć w nowej generacji smartfonów.

Nadchodzący procesor od NVidii ma oferować nawet pięć razy wyższą wydajność w porównaniu z obecnie dostępnymi układami. Przypomnijmy, że pozwala on między innymi na płynne wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1440p. Otworzy to nowe możliwości przed producentami gier i aplikacji. Zdolności Kal-El zostały zaprezentowane jakiś czas temu przy wykorzystaniu demonstracyjnej gry Glowball:



Źródło: slashgear

[ Dodano: 4 sie 2011, o 16:10 ]
W kompie jakoś jeszcze nie wykorzystałem nigdy 4 rdzeni, więc jak mam to zrobić w smartfonie.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nadchodzi czterordzeniowy Kal-El 4 Aug 2011, o 16:19

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
W kompie jakoś jeszcze nie wykorzystałem nigdy 4 rdzeni, więc jak mam to zrobić w smartfonie.

Ale ludzie i tak będą kupować, bo są 4, a nie 1, a jeszcze jak wpakują nowe fajowe ikonki, to już kompletnie szaleńśtwo.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 40 guests