Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Nowe barwy Nokii N9 - zdjęcia!

Post Nowe barwy Nokii N9 - zdjęcia! 25 Aug 2011, o 15:10

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Image
Gdy Nokia N9 była oficjalnie zapowiadana pod koniec czerwca, mówiło się o trzech kolorach: czarnym, różowym i błękitnym. Teraz okazuje się, że wybór barw będzie nieco większy. O jakie nowe kolory chodzi?

Z powyższego zdjęcia wynika, że oprócz wspomnianych wcześniej barw N9 będzie także dostępna w kolorach: pomarańczowym i zielonym. Nie wiadomo tylko, co na wyświetlaczu robi Joker i kadry z najnowszej części „Batmana”. W tle obrazka można dostrzec tekst w języku hiszpańskim, co mogłoby oznaczać, że zdjęcie wyciekło z oddziału Nokii, w którym używa się tego pięknego języka.

Przypomnijmy, że N9 to najnowszy, flagowy model Nokii z systemem MeeGo. Ma on ekran AMOLED 3,9″ 480 x 854, procesor 1 GHz, 1 GB RAM-u, aparat z optyką Carl Zeiss oraz 16 lub 64 GB wbudowanej pamięci. Premiera była zapowiadana na 23 września, ale niedawno fiński koncern niespodziewanie wycofał się z tej daty, nie podając powodów decyzji ani nowego terminu. Cena urządzenia to około 2500 zł.


źr.komorkomania.pl


hahhaha?

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nowe barwy Nokii N9 - zdjęcia! 25 Aug 2011, o 15:56

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Jeszcze tylko niech wypuszczą białą N9 i Apple już może skarżyć. :D
Reply with quote 


Post Re: Nowe barwy Nokii N9 - zdjęcia! 25 Aug 2011, o 21:56

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
2,5k?! To ja za to mam HTC Sensation. Dziękuję za taki interes...
Reply with quote 


Post Re: Nowe barwy Nokii N9 - zdjęcia! 25 Aug 2011, o 22:06

Male - Sponsor  Posts/Topics175/1  Reputation point 48 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Wypuszczają nowy model a matryca aparatu zaledwie 8mpx. A co się stało z matrycą od N8? Czyżby za droga?
HitFan wrote:
2,5k?! To ja za to mam HTC Sensation. Dziękuję za taki interes...

A który z czołowych modeli nie kosztował ponad 2k w Polsce? To są tylko ceny w sklepie producenckim. Na allegro lub z poza granic kraju ceny będa dużo niższe. Nokia potaniała i to bardzo. Na dzień dzisiejszy nówke N8 bez locka moge kupic za około 180GBP a jak wyszła do sprzedaży kosztowała nie więcej jak 280GBP od ludzi. Cena na stronie nokii kształtowała się w granicach 450GBP więc sam sobie przelicz. :)
Reply with quote 


Post Re: Nowe barwy Nokii N9 - zdjęcia! 25 Aug 2011, o 22:35

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
MoCks wrote:
Wypuszczają nowy model a matryca aparatu zaledwie 8mpx. A co się stało z matrycą od N8? Czyżby za droga?

Może ta z n9 jest lepsza?;]
Reply with quote 


Post Re: Nowe barwy Nokii N9 - zdjęcia! 25 Aug 2011, o 22:47

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
MoCks wrote:
Wypuszczają nowy model a matryca aparatu zaledwie 8mpx. A co się stało z matrycą od N8? Czyżby za droga?
HitFan wrote:
2,5k?! To ja za to mam HTC Sensation. Dziękuję za taki interes...

A który z czołowych modeli nie kosztował ponad 2k w Polsce? To są tylko ceny w sklepie producenckim. Na allegro lub z poza granic kraju ceny będa dużo niższe. Nokia potaniała i to bardzo. Na dzień dzisiejszy nówke N8 bez locka moge kupic za około 180GBP a jak wyszła do sprzedaży kosztowała nie więcej jak 280GBP od ludzi. Cena na stronie nokii kształtowała się w granicach 450GBP więc sam sobie przelicz. :)

Idąc dalszym tropem rozumowania: Aparat który ma 16Mpx jest lepszy od tego który ma 2x mniej. Otóż jesteś w błędzie. Te MEGAPIKSELE to tylko rozmiar zdjęcia, za jakość odpowiada typ zanotowanego obiektywu i ogólnie całych wnętrzności.
Reply with quote 


Post Re: Nowe barwy Nokii N9 - zdjęcia! 25 Aug 2011, o 23:19

Male - Friend  Posts/Topics706/36  Reputation point 2325 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Adam, no i zapomniałeś o wielkości matrycy , ta z n8 ma rozmiar 1/1.83 więc jest duża jak na telefon, niektóre aparaty z średniej półki nie mają tak dużej matrycy, a ta z n9 ma faktycznie 8.7 mpix i wielkości matrycy jest o 70% mniejszy niż ten z n8, nie wiem czy dobrze zrozumiałem to zdanie, jakby co proszę mnie poprawić:
Quote:
Infact the module of the N9 is 70%(!) smaller than the N8, but according to Nokia, still manages to give the N8 a run for its money.
Reply with quote 


Post Re: Nowe barwy Nokii N9 - zdjęcia! 25 Aug 2011, o 23:25

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
Może ten cytaty mówi o ilości pikseli :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 14 guests