Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


iPhone 4S najszybciej sprzedającym się telefonem w historii.

Post iPhone 4S najszybciej sprzedającym się telefonem w historii. 17 Oct 2011, o 22:40

Male - Friend  Posts/Topics997/266  Reputation point 2689 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Image

Pracownicy Apple mogą być dzisiaj w dobrym humorze. Ogłoszono bowiem, że najnowszy smartfon firmy - iPhone 4S - trafił do 4 milionów klientów. Co najważniejsze, tę liczbę udało się osiągnąć w 3 dni od premiery, co oznacza, że nowe urządzenie firmowane jabłkiem to najszybciej sprzedający się telefon w historii.
Co więcej, milion osób złożyło zamówienie na iPhone 4S w ciągu 24 godzin po jego oficjalnej zapowiedzi. Z kolei najnowszą wersję systemu operacyjnego iOS oznaczoną numerem 5 pobrało 25 milionów użytkowników.

Jak mówi Philip Schiller, wiceprezes Apple:

iPhone 4S zanotował świetny start dzięki 4 milionom sprzedanych egzemplarzy w ciągu debiutanckiego weekendu - to rekord w dziedzinie telefonów i dwukrotnie lepszy wynik od iPhone 4 w czasie trzech dni po premierze. [...] iPhone 4S to hit wśród klientów z całego świata, co wraz z obsługą iOS 5 i iCloud czyni go najlepszym iPhone wszech czasów.

Gratulujemy.
źródło
Code:
Please Login or Register, to see this Content


[ Dodano: 17 paź 2011, o 22:40 ]
Myślę że iphone tak dobrze się sprzedaje , tylko przez śmierć Steve'a Jobsa . Co wy o tym sądzicie ?

Last post
Reply with quote 


Post Re: iPhone 4S najszybciej sprzedającym się telefonem w historii. 17 Oct 2011, o 22:51

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Jencuś97 wrote:
Myślę że iphone tak dobrze się sprzedaje , tylko przez śmierć Steve'a Jobsa . Co wy o tym sądzicie ?

Na pewno miało to znaczący wpływ, ale marka iPhone'a stała się już raczej samonapędzająca... Musieliby popełnić wyjątkową katastrofę, by zwolnić.
Reply with quote 


Post Re: iPhone 4S najszybciej sprzedającym się telefonem w historii. 17 Oct 2011, o 23:22

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Pewnie jak wyjdzie piątka, to piątka pobije ten rekord. Samsung by się musiał postarać o podobny rekord z SGSIII czy Nexusem Prime.
Reply with quote 


Post Re: iPhone 4S najszybciej sprzedającym się telefonem w historii. 17 Oct 2011, o 23:53

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
hoppek wrote:
podobny rekord z SGSIII czy Nexusem Prime.

Niemożliwe.
Reply with quote 


Post Re: iPhone 4S najszybciej sprzedającym się telefonem w historii. 17 Oct 2011, o 23:57

Male - Sponsor  Posts/Topics175/1  Reputation point 48 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Samsung nigdy nie osiągnie takiego wyniku sprzedaży. Wątpię by w tak krótkim czasie osiągnął choćby połowę tego co Apple z iPhonem.
Ludzie stali w kolejkach po niego po 6h w UK. Śmiać mi się chciało jak na to patrzyłem ale fakt maszyna jest dobra tylko iOS5 niedopracowany.
25mln użytkowników zaktualizowało i 70% marudzi, że nie działa im to czy tamto.
Już się na forach odpisywać nie chce na tematy, że po aktualizacji do iOS 5 nie działa to albo raz działa a raz nie. Jak dla mnie system robiony na szybko aby tylko go wydać przed premiera nowego telefonu.
Osobiście zostałem przy 4.3.3 i jestem bardzo zadowolony. Jednym z powodów zostania był JailBreak untethered który tylko do tej wersji jest mozliwy. Wszystkie wyżej maja juz tylko tethered.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 33 guests