Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Gdzie jest moja kupa?

Post Gdzie jest moja kupa? 13 Sep 2012, o 19:48

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
MPWiK w Jaworznie przygotowało aplikację, która pozwoli jej użytkownikom na śledzenie drogi, jaką przebywają ich odchody. Oprócz walorów oczywistych, aplikacja będzie miała również charakter edukacyjny.

Gdzie jest moja kupa?, bo tak będzie się nazywać wspomniana aplikacja, pozwoli na śledzenie drogi, jaką przebywają odchody właściciela od toalety do oczyszczalni ścieków. W zmaganiach tych nie zabraknie również elementu współzawodnictwa - będzie można nie tylko mierzyć czas przebytej drogi, ale również pochwalić się nim np. na Facebooku. To jednak nie koniec możliwości aplikacji.

Oprócz tego aplikacja będzie miała również charakter edukacyjny. Jej założeniem będzie pokazanie w jaki sposób miasto dba o środowisko oraz w jaki sposób następuje prawidłowy spływ ścieków (m.in. za pomocą materiałów wideo). Wydanie aplikacji ma również związek z rozbudową kanalizacji w mieście i ma zachęcić mieszkańców do przyłączania swoich posesji do sieci.

Jak zapewnił TELEPOLIS.PL Sławomir Grucel z MPWiK w Jaworznie, również mieszkańcy innych miast będą mogli skorzystać z aplikacji. Wystarczy, że wczytają do aplikacji mapę sieci kanalizacyjnej swojego miasta.

Według informacji TELEPOLIS.PL, aplikacja Gdzie jest moja kupa? oficjalnie zostanie zaprezentowana 20. września podczas specjalnej konferencji prasowej. Aplikacja dostępna będzie dla systemów mobilnych Android oraz iOS, a także komputerów PC.


Image


ź: telepolis.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Gdzie jest moja kupa? 13 Sep 2012, o 20:16

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Opera
hmm, lekko gowniana aplikacja :puppyeyes:
Reply with quote 


Post Re: Gdzie jest moja kupa? 13 Sep 2012, o 20:24

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
może zrobimy takie wyścigi forumowe? Tylko czy znajdzie się tyle mapek? :ehh:
tak czy inaczej będzie spam na fejsie :P
Reply with quote 


Post Re: Gdzie jest moja kupa? 22 Sep 2012, o 21:54

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Przyznać się, kto nigdy nie używał sobie smartfona w takiej scenerii. No. To przynajmniej teraz będzie tematyczna appka. :D

[ Dodano: 22 wrz 2012, o 21:54 ]
Przedwczoraj było o tym w programie rozrywkowym pt. „Fakty TVN”: http://fakty.tvn24.pl/kupa-smiechu,278049.html :hihi:

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 12 guests





cron