Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 1 post ]
Print view
Write comments Post new topic


Windows Phone 8 – recenzja Spider’s Web i AntyWeb

Post Windows Phone 8 – recenzja Spider’s Web i AntyWeb 19 Nov 2012, o 16:24

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Spider’s Web

Windows Phone 7 był rewolucją, jeżeli chodzi o sposób komunikacji urządzenia z użytkownikiem. Miał jednak mnóstwo braków, dla niektórych wykluczających ten system. Czy Windows Phone 8 jest już graczem z prawdziwego zdarzenia? Zdecydowanie tak. Jest tworem wyjątkowo udanym. Ale też z pewnością nie idealnym.

Windows Phone 7 po prostu mnie zauroczył. Jeżeli chodzi o łatwość obsługi, instynktowność, ilość informacji prezentowanych na ekranie czy estetykę, to Microsoft po prostu trafił w dziesiątkę swoim pomysłem. Aktywne kafelki, czyli połączenie tego, co najlepsze z widżetów i ikon, to wspaniała idea. A uroda systemu, czyli minimalizm połączony ... czytaj dalej

[ Dodano: 19 lis 2012, o 15:24 ]
AntyWeb

Ilość pytań jakie pojawiły się pod zapowiedzią recenzji systemu oraz maili, skłoniły mnie do zmiany charakteru tego wpisu. Postaram się w nim nie tylko rozwiać Wasze wątpliwość, ale też przedstawić najważniejsze zmiany jakie przyniósł ze sobą Windows Phone 8. A jest ich sporo.

Choć spędziłem z systemem 4 dni, ciągle jeszcze trafiam na coś nowego, zarówno jeżeli chodzi o ciekawe rozwiązania jak i błędy. Z jednej strony jest to stary, dobry Windows Phone i nikt kto korzystał z poprzedniej wersji nie powinien mieć z jego obsługą większych problemów, z drugiej ilość nowości, ukrytych i nieopisanych funkcji jest spora. Poniżej przedstawię tylko część, moim zdaniem najciekawszych ... czytaj dalej
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 1 post ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 13 guests





cron