Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 20 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen?

Post Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 14:23

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Image

Przecieków na temat Galaxy S IV ciąg dalszy. Koreańskie źródła podają, że najnowszy flagowiec Samsunga wyposażony zostanie w funkcje, które znane były do tej pory wyłącznie z serii Galaxy Note. Pojawiły się także informacje na temat specyfikacji urządzenia oraz planowanej dacie jego premiery.

Jeśli przecieki okażą się prawdziwe, to Samsung Galaxy S IV wyposażony zostanie w 5-calowy ekran Full HD, co nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. We wnętrzu urządzenia znaleźć ma się procesor Exynos 5440 wykonany w technologii big.LITTLE. Oznacza to, że oprócz czterech ultrawydajnych rdzeni Cortex A15 zastosowany zostanie także dodatkowy energooszczędny rdzeń A7, który będzie napędzał urządzenie przy mniej wymagających operacjach, takich jak słuchanie muzyki, czy przeglądanie zdjęć.

Na pokładzie najnowszego dziecka południowokoreańskiego giganta znaleźć ma się także 13-megapikselowy aparat. Na chwile obecną nie mówi się nic o dostępnej ilości pamięci RAM, ale patrząc na obecne trendy można się domyślić, że będą to przynajmniej 2 GB.

Najważniejszą nowością ma być jednego zastosowanie rysika S Pen wraz z szeregiem dedykowanych mu funkcji, które do tej pory znane były wyłącznie z serii Galaxy Note. Moim zdaniem może to być strzał w dziesiątkę; dodatkowych funkcji nigdy za wiele, a samsungowy rysik ze specjalnymi aplikacjami to coś niesamowicie użytecznego, co naprawdę wyróżnia się na tle konkurencji. Nie każdy jednak ma ochotę na noszenie ze sobą 5,3-5,5-calowego phabletu, a 5 cali to wystarczająco, by wykorzystać potencjał znanego z Note’ów akcesorium.

Być może Samsung jest na tyle dumny ze swojego S Pena (i słusznie!), że w przyszłości wypuści na rynek także więcej wyposażonych w niego urządzeń, które wypełnią wszystkie luki między produktami z ekranami o przekątnych od 4 do 10 cali. Fajnie byłoby zobaczyć 4,3-4,5 calowego smartfona lub 7-calowy tablet z funkcjonalnością Galaxy Note’a. Sprawiłoby to, że w ofercie Samsunga w końcu byłoby w czym wybierać.

Najświeższe plotki głoszą, że Galaxy S IV zostanie oficjalnie zaprezentowany już w kwietniu 2013 roku, czyli niespełna rok po premierze trójeczki. Data ta wydaje się być prawdopodobna, bo na początku przyszłego roku czekają nas premiery kilku ciekawych 5-calowców, których Samsung może się obawiać.

źródło: komorkomania.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 14:38

Female - Moderator  Posts/Topics821/35  Reputation point 2414 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
5 cali - już myślałam, że to Note IV :D
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 14:42

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Mam taki telewizor ;)
A tak serio 5 cali? nawet niektórym kobitkom do taśki się nie zmieści... Pod względem technicznym pewnie będzie perfekcyjny, ale te 5cali :S
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 15:20

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
5" wejdzie bez problemu do kieszeni, ja noszę czasem taba 7" w kieszeni i nie ma problemu. Sam mam zamiar przy przedłużaniu umowy (luty-kwiecień 2013) popytać o Note 2 i może go kupić (nie wielkość tylko cena to uwarunkuje). Choć umowę mam do kwietnia więc może poczekam na SGS4 jak będzie więcej wiadomo?

[ Dodano: 29 gru 2012, o 14:20 ]
emberdo wrote:
5 cali - już myślałam, że to Note IV :D

nie pakowali by mniejszego ekranu niż w aktualnym (N7100 ma 5,5"). Note 3 będzie miał pewnie koło 5,7" a Note IV 6".
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 15:33

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
po***ane... :hihi: Ja mam problem wcisnąć HTC Kaisera do niektórych kieszni a tu takie jebutne dają :hihi: Ciekawe kiedy i na jakiej wielkości skończy się ten wyścig ;]
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 15:50

Male - 50%  Posts/Topics174/19  Reputation point 69 
Offline  Profile 
Windows 8 Chrome
wook, to jakie Ty spodnie nosisz, że mieści Ci się tablet 7? :O
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 16:37

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Co za dużo to niezdrowo...

Wojtek ;]
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 18:15

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
asot wrote:
wook, to jakie Ty spodnie nosisz, że mieści Ci się tablet 7? :O

jeansy z tesco, mają 4 kieszenie, do każdej wchodzi tablet, albo bermudy 2 kieszenie wielkości na tablet.

[ Dodano: 29 gru 2012, o 17:15 ]
nemo333 wrote:
Ja mam problem wcisnąć HTC Kaisera do niektórych kieszni

on ma prawie 2 cm grubości, cięszy sprzęt wchodzi łatwiej do kieszeni, np e5 która jest trochę większa od złożonej E65 łatwiej chować i wyjmować z kieszeni.
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 18:36

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Telefon zaprezentowany na tym zdjęciu u góry jest podobny do Nokii E7.
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 19:35

Male - 50%  Posts/Topics174/19  Reputation point 69 
Offline  Profile 
Windows 8 Chrome
Niedługo dojdzie do tego, że będzie trzeba osobna torbę na tablet czy smartfon mieć, co? Samsung Galaxy S 3 jak dla mnie jest już tą wielkością której nie przeskoczę nigdy. Wychodzi na to, że jeśli netbook 10 calowy miałby głośnik do rozmów i mikrofon to niektórzy by z takim sprzętem chodzili...
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 19:42

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
nemo333 wrote:
Ja mam problem wcisnąć HTC Kaisera do niektórych kieszni a tu takie jebutne dają :hihi:

Oj tam, za hen hen wejdą elaStyczne, to będą 10" robić. ;]
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 19:46

Male - 50%  Posts/Topics174/19  Reputation point 69 
Offline  Profile 
Windows 8 Chrome
Jak niektórych kręcą duże rozmiary to zainwestujcie w http://www.telix.pl/artykul/netbook-goc ... 45491.html. Pod kurtkę może się wciśnie, a do tego działa na Androidzie ;)
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 21:13

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
@up z tego GC nie da się dzwonić.
Dla mnie sprzęt z dotykiem poniżej 3,5" nie nadaje się do użycia, za duże palce a górna granica rozmiaru ekranu wynosi 7" w sprzęcie kieszonkowym.
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 22:15

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Linux Chrome
Hahah, 7 cali? :D W bojówkach będzie trudno, o wygodnym joggingu można zapomnieć, wygodnej obsłudze jedną dłonią też. No chyba, że ktoś codziennie się porusza tylko dom-szkoła, szkoła-dom, to może jakoś ujdzie. xD
Reply with quote 


Post Re: Samsung Galaxy S IV z rysikiem S Pen? 29 Dec 2012, o 22:22

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
jonny wrote:
o wygodnym joggingu można zapomnieć


Nareszcie ktoś kto myśli moimi subiektywnym, "normalnymi" realiami ;)

Wojtek ;]

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 20 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 9 guests