Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Smartfony Nokia Lumia dominują rynek z Windows Phone!

Post Smartfony Nokia Lumia dominują rynek z Windows Phone! 12 Feb 2013, o 11:20

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Image
Dzisiaj dotarłem do bardzo ciekawego zestawienia wszystkich smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone. Aż 78 proc. smartfonów to z Windows Phone to smartfony Nokia Lumia. Urządzenia fińskiego producenta zdecydowanie dominują…
Zestawienie przygotowała firma adduplex i wnioski są bardzo ciekawe. Obecnie najpopularniejszym smartfonem z Windows Phone jest Nokia Lumia 800, która zajmuję 18 proc. rynku. Ale różnice pomiędzy Lumią 710 i 610 to zaledwie 1 proc.

Z topowej Nokii Lumia 920 korzysta 10 proc. wszystkich użytkowników.

Mnie ciekawi praktycznie zerowy sukces HTC. Modele HTC 8S czy HTC 8X mają naprawdę bardzo mały kawałek całego tortu. W sumie mnie to nie dziwi, bo dawno twierdzę, że nie ma sensu kupować innego modelu z Windows Phone niż Nokie, bo po co się pozbawiać topowych aplikacji od fińskiego producenta?

źródło:infonokia.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Smartfony Nokia Lumia dominują rynek z Windows Phone! 12 Feb 2013, o 11:34

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Po prostu HTC tak jak Samsung olewa WP. Kontrolnie co jakiś czas wydają 1-2 smartfony na WP. Nokia oprócz WP nie ma innego systemu na smartfony, więc robi wszystko żeby zdominować rynek kwadratów. Gdyby na WP szykował się interes to i Sony już by się zainteresowało, a tak to ma ten system w du***.
Reply with quote 


Post Re: Smartfony Nokia Lumia dominują rynek z Windows Phone! 12 Feb 2013, o 11:37

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
nokia jest zmuszona produkować te super, extra, cudowne, słitaśne kafelki, a htc i samsung mają swojego androida, który jest 100 razy pewniejszy, że się sprzeda niż łindołs fon ;D

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 34 guests