Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Lumia 920 najlepszym smartfonem 2012 wg Engadget

Post Lumia 920 najlepszym smartfonem 2012 wg Engadget 20 Feb 2013, o 12:50

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Image
Zagraniczny portal branżowy Engadget, a raczej jego czytelnicy wybrali najlepsze urządzenia 2012 roku. W kategorii smartfonów, bezapelacyjnym zwycięzcą została multimedialna Nokia Lumia 920, która zdeklasowała konkurencję.

Smartfon Nokia Lumia 920 to naprawdę bardzo dobrze urządzenie i nie dziwi mnie fakt, że Lumia 920 wygrywa co chwile jakieś porównania – szczególnie jeśli chodzi o aparat fotograficzny.

Jeśli chodzi o tytuły najlepszego smartfona, to Nokia w ostatnich latach nie mogła się poszczycić takim tytułem. Choć rok temu Nokia 808 PureView została nagrodzona na MWC. Teraz jednak trochę się zmieniło.

Zagraniczny portal Engadget.com przez pewien okres zbierał głosy swoich użytkowników, którzy decydowali o najlepszych produktach w swoich kategoriach.

Wybrano także najlepszy laptop, aparat fotograficzny, czy tablet. Ale mnie najbardziej interesowała kategoria smartfonów.

Image

Zdecydowanym zwycięzcą jest Nokia Lumia 920, która zdobyła 13447 głosów, co daje łącznie 43,7 proc. Jest to zdecydowana deklasacja, bo drugie miejsce miało 4808 głosów, a trzecie – 4135. Takiej różnicy chyba nikt się nie spodziewał, ale w końcu doceniono fińskiego producenta za smartfona, co ostatnio nie miało miejsca…

A Wy zgadzacie się z wynikiem? Czy według Was Lumia 920 jest lepsza od iPhone 5, czy Galaxy S III? Czy jednak użytkownicy trochę przesadzili i ulegli działaniom marketingowym? Bardzo mnie interesuje Wasze zdanie…


infonokia.pl

Cóż za obiektywny artykuł, prawda ;D

Last post
Reply with quote 


Post Re: Lumia 920 najlepszym smartfonem 2012 wg Engadget 20 Feb 2013, o 13:27

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
no patrzcie, nie sgs3, nie iphone5 tylko lumia920... Hmm :hmm:
buchacha :lol:
Reply with quote 


Post Re: Lumia 920 najlepszym smartfonem 2012 wg Engadget 20 Feb 2013, o 13:51

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Zaczyna się popis hejterów. Biorę popcorn :hihi:

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 13 guests