Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


SwiftKey za darmo. Popularna klawiatura dla Androida przechodzi na freemium

Post SwiftKey za darmo. Popularna klawiatura dla Androida przechodzi na freemium 12 Jun 2014, o 07:33

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Jeśli szukacie dobrej klawiatury dla waszego smartfonu, od dziś możecie za friko pobrać i korzystać ze SwiftKey.

Image

W tym konkretnym przypadku nie ma żadnego haczyka. Twórcy klawiatury SwiftKey doszli najwyraźniej do wniosku, że przy sporej popularności aplikacji SwiftKey w Google Play, mogą sobie pozwolić na przekształcenie modelu premium we freemium.

O co chodzi? Do tej pory klawiatura SwitfKey sprzedawana była za 4 dolary. Za darmo można było korzystać jedynie z 30-dniowej wersji demo. Od dziś aplikację pobrać i użytkować może każdy posiadacz smartfonu, lub tabletu z Androidem. Twórcy zamierzają zarabiać na klawiaturze w identyczny sposób jak deweloperzy gier freemium - poprzez sprzedaż dodatków. W tym przypadku płatne będą motywy, pozwalające zmienić wygląd klawiatury. Można je kupić przez wbudowany w aplikację sklepik SwiftKey Store.

Image

Płatności przeniesiono więc do aplikacji, ale jeśli jesteście w stanie zadowolić się podstawowym zestawem skórek, z klawiatury możecie korzystać całkowicie za darmo.

Co z użytkownikami, którzy zapłacili za SwiftKey? Twórcy postanowili udostępnić im za darmo pakiet Premier Pack, zawierający 10 dodatkowych skórek. Wystarczy zalogować się do sklepiku i dodać go do aplikacji.

Image

SwiftKey to jedna z najwyżej ocenianych i najpopularniejszych alternatywnych klawiatur dla Androida. Uczy się naszego stylu, podrzuca sugestie kolejnych wyrazów i wspiera funkcję Flow, czyli pisanie bez odrywania palca od ekranu. Możemy też nasze konto synchronizować z innymi urządzeniami poprzez chmurę SwiftKey Cloud.

W smartfonach i tabletach z Androidem w wersji 4.1 (i nowszych) dostępne są również ikonki emoji. Aktualna wersja SwiftKey obsługuje ich ponad 800.

zrodlo: komputerswiat.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: SwiftKey za darmo. Popularna klawiatura dla Androida przechodzi na freemium 14 Jun 2014, o 12:04

Male - 60%  Posts/Topics243/23  Reputation point 125 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Chyba chcą poważniej (ale nie wiem czy poważnie) konkurować z Swypem :)
Reply with quote 


Post Re: SwiftKey za darmo. Popularna klawiatura dla Androida przechodzi na freemium 14 Jun 2014, o 15:14

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Linux Chrome
Właśnie się zdziwiłem, bo od jakiegoś czasu powrócił słownik, który po 30 dniach zniknął (bo wersja próbna). :P Klawiaturka spoko, nemo mi chyba polecił i wygodnie mi się piszę, spokojnie można ogarnąć QWERTY w poziomej pozycji telefonu.
Reply with quote 


Post Re: SwiftKey za darmo. Popularna klawiatura dla Androida przechodzi na freemium 14 Jun 2014, o 20:36

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Możliwe że poleciłem.
Po kilku dniach intensywnego używania klawiatury i przyzwyczajeniu się do niej i nauczeniu słownika jest bardzo dobrą klawiaturą :) Sam byłem przez chyba 2 lata fanem Smart Keyboard Pro ale spróbowałem właśnie SwiftKey i póki co jej nie zmienię na inną :D

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 11 guests





cron