Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Usunięcie blokady aktywacji z iOS 7 za 149 dolarów

Post Usunięcie blokady aktywacji z iOS 7 za 149 dolarów 6 Jul 2014, o 12:48

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
W iOS-ie 7 wprowadzono funkcję blokada aktywacji, której zadaniem jest uniemożliwienie potencjalnym złodziejom korzystanie ze skradzionego iPhone’a czy iPada. Okazuje się jednak, że można się pozbyć tego zabezpieczenia. Pewna firma oferuje taką usługę za 149 dolarów.

Image

Chłopaki z ChronicUnlocks informują, że jeżeli twoje urządzenie zostanie zostanie objęte blokadą aktywacji, to przy niewielkim wysiłku usuną ją dla ciebie za 150 dolarów. Jak tego dokonają? Nie wiadomo. Gwarantują natomiast, że jeżeli urządzenie będzie miało aktywny Tryb Utracony, to nie będą odblokowywać takiego iPhone’a czy iPada, ponieważ może być on kradziony.

Oczywiście usługi nie testowałem i póki co nikt nie jest w stanie potwierdzić jej działania. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany, należy wejść na stronę projektu(https://chronicunlocks.com/r/icloud_removal_tool?utm_source=gsmmaniak.pl&utm_medium=artykul&utm_campaign=techmaniak.pl), podać dane urządzenia do odblokowania, a następnie czekać od 3 do 15 dni roboczych aż blokada zostanie zdalnie usunięta.

źródło: 9to5mac, gsmmaniak.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Usunięcie blokady aktywacji z iOS 7 za 149 dolarów 6 Jul 2014, o 15:34

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 8.1 Chrome
Takie rzeczy to ja robiłem w iPhone 4, ale nie działała funkcja dzwonienia. Ciekawi mnie czy inne urządzenia potrafiliby odblokować. Np. iPad w wersji WiFi only albo iPod Touch 5.
Reply with quote 


Post Re: Usunięcie blokady aktywacji z iOS 7 za 149 dolarów 6 Jul 2014, o 15:56

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Sądzę że to nie jest omijanie blokady w żaden znany sposób tylko ktoś ma dostęp do bazy Apple i może na niej wyłączyć działanie blokady. Tak samo jak z permanentnym zdjęciem SIMLocka.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 8 guests