Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 14 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty!

Post Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 11:09

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Xiaomi może mieć z pewnością powody do zadowolenia. Mi Pad zaliczył świetny start .

Image

Xiaomi uruchomiło sprzedaż własnego tabletu na początku tego miesiąca. Pierwsza partia obejmowała 50 tysięcy sztuk Mi Padów, które wyprzedano w… zaledwie 3:59 minuty!

Tak świetny wynika tylko potwierdza zdolności Xiaomi do ustanawiania rekordów sprzedaży. Kolejny przykład znajdziecie tutaj. Osoby, które nie załapały się na Mi Pada, kolejną szansę będą miały już pojutrze - 8 lipca, gdy Xiaomi wprowadzi do sprzedaży kolejną partię tabletów.

Image

Xiaomi Mi Pad jest tabletem wyposażonym w następujące elementy:

-Wyświetlacz klasy IPS o przekątnej 7,9 cala i rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli (a więc taki jaki znajdziemy w iPadzie mini z wyświetlaczem Retina);
-Czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra K1 (Cortex-A15) taktowany zegarem 2,2 GHz z układem graficznym Kepler (192 rdzenie CUDA);
-2 GB pamięci operacyjnej RAM typu LPDDR3;
-16 lub 64 GB pamięci eMMC na dane, która można rozbudować z wykorzystaniem kart microSD o rozmiarze do 128 GB;
-Wi-Fi w standardzie 802.11ac, Bluetootha 4.0;
-Przednią kamerkę 5 Mpix do wideo rozmów, aparat fotograficzny 8 Mpix na tylnej ściance obudowy (niestety, bez lampy doświetlającej);
-Baterię o pojemności 6700 mAh, która ma zapewnić do 11 godzin pracy w trakcie oglądania filmów.

Tablet w Chinach można na być w cenie od 1499 juanów (około 750 złotych).

zrodlo: komputerswiat.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 11:25

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Safari
Ciekawe jak z jakością wykonania. Na papierze wygląda świetnie.
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 11:30

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
Kto jeszcze kupuje tablety?
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 11:38

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Safari
Patrząc na statystyki - wielu ludzi :D Tablet to bardzo fajny gadżet, musiałem się o tym przekonać dopiero po zakupie.
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 11:40

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
A ja kupiłem, jak nie miałem jeszcze żadnego smartfona z Androidem i wtedy rzeczywiście używałem, a teraz leży i się kurzy.
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 11:41

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Safari
Poza tym, np. moim rodzicom łatwiej połapać się w obsłudze tabletu z iOS, niż komputera.
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 11:41

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Android Chrome
Dzieki apple ta podrobka sprzedaje sie swietnie :thumbup:
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 11:50

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Safari
pawelooss wrote:
A ja kupiłem, jak nie miałem jeszcze żadnego smartfona z Androidem i wtedy rzeczywiście używałem, a teraz leży i się kurzy.


Dziwne, bo jednak większy ekran robi swoje. Dla mnie iPad jest idealnym przedłużeniem iPhone'a.

[ Dodano: 6 lip 2014, o 11:50 ]
Ogólnie dziwię się, że wysuwasz takie wnioski. Naprawdę to, że Tobie się kurzy nie oznacza, że innym też musi :P
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 11:59

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
jonny wrote:
pawelooss wrote:
A ja kupiłem, jak nie miałem jeszcze żadnego smartfona z Androidem i wtedy rzeczywiście używałem, a teraz leży i się kurzy.


Dziwne, bo jednak większy ekran robi swoje. Dla mnie iPad jest idealnym przedłużeniem iPhone'a.

a w smartach z androidem masz większe ekrany więc nie trzeba dodatkowego sprzętu.
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 12:03

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
A tam woook nie każdy lubi nosić telefon wielkości tabletu na co dzień w kieszeni.
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 12:10

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Safari
Przeczytaj kontekst wypowiedzi. Paweł nie ma 5-calowego smartfona, poza tym 5 cali, a np. 10 to różnica. Dodatkowo na większym ekranie tabletu z Androidem powinny być dostępne aplikacje niedostępne na mniejsze ekrany. Coś, co przekonywałoby do użytkowania tabletu przez wygodniejszą obsługę na większym ekranie. Na iPadzie to mam.

[ Dodano: 6 lip 2014, o 12:10 ]
Nie byłoby w ogóle tematu "po co tablet, skoro mam 5-calowego smartfona".
Last edited by jonny on 6 Jul 2014, o 12:10, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 12:17

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Android Chrome
Ja mam 4.5" i za***iscie przeglada mi sie neta na nim. Komfort duzo lepszy niz na E52 z 3" wywietlaczem ;) ja tam osobiscie nie zamierzam kupowac tabletu. U mnie sie on nie sprawdzi ;P
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 12:42

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
jonny wrote:
Ogólnie dziwię się, że wysuwasz takie wnioski. Naprawdę to, że Tobie się kurzy nie oznacza, że innym też musi :P

Wiem i byłoby to słuszne zastrzeżenie, gdyby nie to, że wielu znajomych ma podobnie, bo już podpytywałem. :P
Kupili najwyżej jakiegoś biedronkowego i teraz nie używają już w ogóle.

Dla mnie tablet jest bezużyteczny, bo nie zrobię nim niczego więcej, czego bym nie mógł na smartfonie, a jak potrzebuję przyjrzeć się jakiemuś mniejszemu fragmentowi strony, to sobie przybliżę.
No ale to jestem ja, mnie zadowalał nawet ekran z 3110c do czytania książek. :P

Jeśli zaś potrzebuję zrobić coś więcej, to biorę Transformerka i robię, ale tego nie można już zaliczać do tabletów. ;)
Reply with quote 


Post Re: Xiaomi: sprzedaliśmy 50 tysięcy tabletów w mniej niż 4 minuty! 6 Jul 2014, o 14:13

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Opera
Ja mam od niedawna w domu tableta i świetnie rodzicom zastępuje laptopa. mama gra w mahjonga i ogląda yt. tato szpera po internecie i jest git ;) a mój smartfon ma 4,8" i spisuje się dobrze. ;)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 14 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 22 guests





cron