Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Motorola Moto X i Moto G zakazane w Niemczech

Post Motorola Moto X i Moto G zakazane w Niemczech 11 Jul 2014, o 17:04

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Image

Sąd region­alny w Mannheim wydał dziś wyrok: Motorola naruszyła patent firmy LPKF i jest zmus­zona do wyco­fa­nia ze sprzedaży w tym kraju dwóch smart­fonów: Moto X i Moto G.
Jeszcze parę lat temu wojny paten­towe sza­lały w najlep­sze. Firmy pro­duku­jące smart­fony prześ­ci­gały się w snu­ciu oskarżeń prze­ci­wko sobie, jakby to były jakieś zawody. Uczest­niczyli w nich niemal wszyscy, z Apple i Sam­sungiem na czele. Wydawałoby się, że te czasy już minęły, lecz… nie do końca. Oto pier­wszy od dawna wyrok, który zakończył się zakazem sprzedaży smartfonów.
Tym razem oskarży­cielem była niemiecka spółka inżynier­ska LPKF, która ozna­jmiła, że pro­jekt anteny zas­tosowanej w Motoroli Moto X i Moto G narusza jeden z jej paten­tów. Sąd region­alny w Mannheim przyz­nał LPKF rację i Motorola musi teraz w związku z tym ponieść kon­sek­wencje. Zgod­nie z wyrok­iem Motorola będzie musi­ała zapłacić karę finan­sową (nie wiemy, jak wysoką) oraz wyco­fać ze sprzedaży smart­fony narusza­jące ten patent, tj. wyżej wymienione Moto X i Moto G.

dailimobile.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Motorola Moto X i Moto G zakazane w Niemczech 11 Jul 2014, o 20:13

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
i bardzo dobrze :D

A tak na poważnie, miałem ostatnio Moto G w ręce i naprawdę zrobił na mnie dobre wrażenie. Idealna jakość=cena. Dobre parametry, jedyny mankament to słabiutki aparat.
Reply with quote 


Post Re: Motorola Moto X i Moto G zakazane w Niemczech 11 Jul 2014, o 20:23

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Android Chrome
Aparat kicha to fakt, ale reszta wykonuje naprawde swietnie wrazenie jak na ta polka cenowa, fhd, gg3 :) mam nadzieje, ze jednak szybko zdejma ten zakaz sprzedazy ;P

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests





cron