Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 19 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie!

Post Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 13 Aug 2014, o 14:21

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Android KitKat walczy o swoje miejsce na rynku od października ubiegłego roku. To już prawie rok czasu, a system ten nie zdołał zdominować statystyk prowadzonych przez producenta. Owszem wielu użytkowników jeszcze czeka na aktualizację swojego systemu, a większość otrzymało ją dopiero w ubiegłym kwartale tego roku, to jednak jak się okazuje wersja ta jest dla wybranych, nie wszyscy będą mogli zainstalować ją na swoich urządzeniach.

Image

Kitkat 4.4 zyskał popularność na poziomie 20%. To wciąż bardzo mało, aczkolwiek w ubiegłych miesiącach wskaźnik ten sięgał prawie połowy dzisiejszej wartości- w czerwcu system ten był zainstalowany na 13% urządzeń. Google na pewno nie jest obojętne, ten wynik to za razem ich wynik sprzedaży nowego systemu, tak więc nie mają czym się pochwalić. Wszystko za sprawą współpracy z producentami sprzętu elektronicznego, która miała być wypracowana na lepszym poziomie.

Najbardziej popularny w dalszym ciągu jest system Android Jelly Bean, aż 54,2% użytkowników systemu Android posiada właśnie tą wersję systemu. Niecały procent użytkowników korzysta w dalszym ciągu z systemu 2.2 Froyo, którego premiera miała miejsce w maju 2010. Statystyki zostały przeprowadzone przez samego producenta Google, na podstawie logowania się do sklepu Google Play. Starsze systemy jak Froyo nie wspierają aplikacji sklepu, dlatego też nie mogły być ujęte w statystykach. Już za chwilę pojawi się nowa odsłona systemu- Android L, ciekawe jak wówczas będzie wyglądała sytuacja.

A Wy jakiego używacie systemu?

gsmmaniak.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 13 Aug 2014, o 14:24

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8.1 Chrome
A Wy jakiego używacie systemu?


4.2.2, pomimo tego, że Sony zapowiedziało kiedyś 4.3 to teraz tylko aktualizuje fabryczne aplikacje a 4.3 już na pewno nie dostaniemy.
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 13 Aug 2014, o 14:31

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
A Wy jakiego używacie systemu?


Xperia M 4.3
SGM2 2.3.6
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 13 Aug 2014, o 15:08

Male - 70%  Posts/Topics286/0  Reputation point 229 
Offline  Profile 
Macintosh Safari
A Wy jakiego używacie systemu?


iOS 8 :devil:

A no i na bieda tablecie 4.2.2 ;)
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 13 Aug 2014, o 16:27

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
A Wy jakiego używacie systemu?

4.4.4 :crazy-lol:
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 13 Aug 2014, o 16:38

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8.1 Chrome
CM się nie liczy.
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 13 Aug 2014, o 16:54

Male - 70%  Posts/Topics286/0  Reputation point 229 
Offline  Profile 
Macintosh Safari
No to w takim razie 4.1.2 :E a niby czemu sie nie liczy ? :)
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 13 Aug 2014, o 17:22

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Ja mam 4.4.4 ale google planuje stworzyc tylko dla mnie androida 8.2 cheetos XD
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 13 Aug 2014, o 22:32

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
a ja używam Nokia Belle Refresh
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 14 Aug 2014, o 11:32

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8.1 Chrome
Ernest05 wrote:
No to w takim razie 4.1.2 a niby czemu sie nie liczy ?

Generalnie mając wyższą wersję Androida na CM, nie masz gwarancji, że pójdzie Ci aplikacja napisana pod tą wersję systemu. Przerabiałem to w Ace. 4.1.2 było, ale nie mogłem nic zainstalować.
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 14 Aug 2014, o 11:50

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
Ziomal, chyba Ty! xD
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 14 Aug 2014, o 12:26

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
Ernest05 wrote:
No to w takim razie 4.1.2 a niby czemu sie nie liczy ?

Generalnie mając wyższą wersję Androida na CM, nie masz gwarancji, że pójdzie Ci aplikacja napisana pod tą wersję systemu. Przerabiałem to w Ace. 4.1.2 było, ale nie mogłem nic zainstalować.

Wyjaśnij jeszcze raz bo nie kumam
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 14 Aug 2014, o 13:12

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8.1 Chrome
Galaxy Ace
CM, który był Androidem 4.1.2
Chciałem zainstalować jakąś appkę, która działała na 4.x (Ace miał domyślnie 2.3).
Appka nie działała, bo wersja ch**. :P

Czy teraz pajoł?
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 14 Aug 2014, o 13:27

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 8.1 Chrome
Galaxy Ace
CM, który był Androidem 4.1.2
Chciałem zainstalować jakąś appkę, która działała na 4.x (Ace miał domyślnie 2.3).
Appka nie działała, bo wersja ch**.

Czy teraz pajoł?

Jo, ale miołek Dżijo (więc ci sami developerzy) i tok nie miołek. Wyskakiwało Błąd podczas parsowania pakietu?
Reply with quote 


Post Re: Statystyki systemów Google. KitKat walczy o miejsce w twoim telefonie! 14 Aug 2014, o 15:04

Male - 70%  Posts/Topics286/0  Reputation point 229 
Offline  Profile 
Macintosh Safari
A nie wziąłeś pod uwagę ze telefon po prostu nie był kompatybilny z aplikacja albo miales pirata... ;)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 19 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 15 guests