Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Opera Mini wchodzi na Windows Phone'a.

Post Opera Mini wchodzi na Windows Phone'a. 10 Sep 2014, o 14:45

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Współpracy między Microsoftem a Operą ciąg dalszy - na Windows Phone'a dostępna jest już przeglądarka Opera Mini. Niedawno informowałem o tym, że program firmy Opera Software będzie domyślną przeglądarką w tanich telefonach Nokii. Na tym jednak współpraca Norwegów z Microsoftem się nie skończyła, gdyż właśnie udostępnili oni Operę Mini w Sklepie Windows Phone.

Image Image

Pojawienie się tej aplikacji było pewne, gdyż niedawno firma zapowiedziała, że szuka testerów wersji Opery Mini dla WP. Nie powinno też nikogo dziwić, że na razie dostępna jest ona jako beta. Mogą pojawić się więc różne błędy lub problemy z wydajnością, chociaż pierwsze wrażenie program sprawia całkiem dobre.

Opera Mini dla Windows Phone'a oferuje funkcje, które znane są już z innych wersji aplikacji. Dostępny jest Speed Dial, który daje szybki dostęp do ulubionych/często przeglądanych stron WWW, opcja przechodzenia między poszczególnymi zakładkami czy możliwość zapisania danej strony, aby móc sprawdzić ją później. Dostępna jest również opcja Smart Page, która pozwala na przeglądanie aktywności z usług społecznościowych na jednym ekranie.

Pojawienie się Opery Mini na Windows Phone'a powinno cieszyć. Szczególnie tych użytkowników, którzy nie przepadają za IE, a szukają prostej i szybkiej przeglądarki. Program ze sklepu Windows Phone można pobrać oczywiście za darmo:
>> http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... c817cdab90

Źródło: komórkomania.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Opera Mini wchodzi na Windows Phone'a. 10 Sep 2014, o 16:36

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Chrome
dobreprogramy.pl wrote:
Jakość wyświetlanych stron niestety nie zawsze jet poprawna i Opera Mini jest po tym względem daleko w tyle za Internet Explorerem. Sam interfejs również pozostawia wiele do życzenia, gdyż nie został on przygotowany zgodnie ze stylem Modern i odbiega jakością od obecnych standardów. Stabilność przeglądarki nie jest też niestety najmocniejszą stronę tego programu, samoczynne wyjścia z aplikacji zdarzają się często, nawet przy zamkniętych
kartach.
Reply with quote 


Post Re: Opera Mini wchodzi na Windows Phone'a. 10 Sep 2014, o 18:32

Male - Friend  Posts/Topics466/67  Reputation point 1047 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
To dopiero Beta, a co do interfejsu to od lat używałem Opery (co prawda teraz częściej jadę na wbudowanej w MeeGo, ale i tak Opera jest niezawodna w momentach gdy ta pierwsza wymięka) i nigdy nie mogłem powiedzieć, że ten interfejs jest źle przystosowany pod dotyk. Po prostu nie pasuje do Modern, ale czy to taki problem?
Reply with quote 


Post Re: Opera Mini wchodzi na Windows Phone'a. 10 Sep 2014, o 18:57

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Android Opera
chciałem zainstalować więc to zrobiłem, ale apka zaraz po włączeniu wyłącza się xD
Reply with quote 


Post Re: Opera Mini wchodzi na Windows Phone'a. 10 Sep 2014, o 19:23

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Android Opera
Windows sprawia kłopoty developerom opery jak widać, może kolejna wersja będzie działać.
Last edited by hubert123454 on 10 Sep 2014, o 19:24, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Opera Mini wchodzi na Windows Phone'a. 10 Sep 2014, o 20:47

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Android Opera
może opera u mnie nie działa bo mam 8.1 pfd, ale dla jednej apki nie będę wracał do wp8.0

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests