Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 16 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich!

Post HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 21 Oct 2014, o 18:54

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 8.1 Chrome
Od dzisiaj aplikacja w wersji beta dostępna jest dla wszystkich użytkowników smartfonów i tabletów z Androidem, a pobrać można ją TUTAJ. Największa zaleta tych map w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami – w tym Google Maps – to nawigacja głosowa offline i możliwość ściągania map do pamięci lokalnej. Do niedawna mogli korzystać z tego tylko właściciele smartfonów i tabletów z Windows Phone, ale dzisiaj „stara” Nokia rozpoczyna międzyplatformową ofensywe.

Image

Jak najszybciej ściągnąć aplikację? Nie jest ona jeszcze dostępna przez sklep Play, więc trzeba skorzystać z pliku .apk:

1. Wchodzimy w linka i klikamy na ‘Get the app now’.
2. Potwierdzamy chęć zapisania pliku .apk w którymś z lokalnych folderów (np. “Downloads”).
3. Otwieramy aplikację do zarządzania plikami i otwieramy wybrany folder z plikiem: HERE_beta_175.apk.
4. Klikamy HERE_beta_175.apk w celu zainstalowania
5. Prawdopodobnie zostaniemy poproszeni o odblokowanie możliwości instalacji aplikacji z zewnętrznych źródeł – postępujemy zgodnie z poleceniami
6. Aplikacja HERE Maps powinna pojawić się na naszym ekranie startowym

Podzielcie się pierwszymi wrażeniami – appka powinna współpracować z wszystkimi urządzeniami z 1 GB RAM-u i Androidem 4.1 lub wyższym. Pamiętajcie, że instalując przez .apk, aplikacja nie będzie się aktualizować automatycznie!

źródło: tabletowo

Last post
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 21 Oct 2014, o 19:07

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Android Chrome
Hahaha specjalnie dla ojca hitfan-a dzisiaj wydali :E zbieg okolicznosci? Aj dont fink soł xD

[ Dodano: 21 paź 2014, o 19:07 ]
Zarejestrowalem sie, ale ta apka nie jest dla mnie. Mozna pobrac cala mape europy zamiast tylko polski i wazy ona 9 gb. Musialbym prawie wszystko wy***ac z telefonu xD
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 21 Oct 2014, o 19:18

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
9 gb?! A nie można online ciągnąć mapy?
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 21 Oct 2014, o 19:39

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
bombel201 wrote:
Zarejestrowalem sie, ale ta apka nie jest dla mnie. Mozna pobrac cala mape europy zamiast tylko polski i wazy ona 9 gb. Musialbym prawie wszystko wy***ac z telefonu
Jak klikniesz w to masz do wyboru każdy kraj pojedynczo

[ Dodano: 21 paź 2014, o 19:39 ]
Właśnie zainstalowałem. z nieba mi to spadło xD
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 21 Oct 2014, o 19:59

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Android Opera
9 giga mapa polski? jak my ku*** nawet dróg nie mamy...

[ Dodano: 21 paź 2014, o 19:59 ]
9 giga mapa polski? jak my ku*** nawet dróg nie mamy...
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 21 Oct 2014, o 20:06

Male - Friend  Posts/Topics695/70  Reputation point 1132 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Yyy no ok ale na Lumiiach rodziców mapy ważą hmm no ok 200-300 mb.... 9Gb to chyba na całą Europę, a i to nie wiem czy tyle...
W sumie MS się ugią... Następne będą Lumia Camera i Lumia Selfi. xd
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 21 Oct 2014, o 20:06

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Android Chrome
Dejwid przeciez napisalem, ze tyle wazy mapa europy ;P
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 21 Oct 2014, o 20:23

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
W sumie MS się ugią...

Microsoft nie ma tu nic do gadania. To Nokia wydała, a nie MS.
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 21 Oct 2014, o 20:27

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
9GB cała Europa. Sama Polska koło 450MB. Na sucho działa fajnie ta nawigacja, są informacje o ruchu, satelita. Nie znalazłem tylko nawigacji pieszej, ale to beta to może dojść później
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 21 Oct 2014, o 21:26

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Na Neo bez problemy śmigają, nie wymagają tego 1GB RAM ani nie głupieją przez KitKata xP

Póki co ściągam mapy, jutro zobaczę jak będą działać ;)

[ Dodano: 21 października 2014, o 21:26 ]
HitFan wrote:
Nie znalazłem tylko nawigacji pieszej
Klikasz w ten symbol strzałki w przód i w prawo obok wyszukiwarki i tam jest szukanie trasy pieszej i komunikacją miejską ;)

Narzekać można jedynie na słabą bazę punktów POI... W mojej okolicy znalazło dwa bankomaty, w Katowicach :E 8km drogi. Zero centrów handlowych, galerii, dworców PKP, autobusowych, urzędów, restauracji, MCDonaldów, szpitali, ledwie kilka hoteli, Lodowisko Spodek, Konsulat Rumunii :E Kina też żadnego nie pokazuje a w promieniu 10km jest chyba z 5...
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 22 Oct 2014, o 09:05

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
nemo w ogole here znalazlo cos takiego jak sosnowiec? xD

Obiekty typu mcdonald's kina itd. to pi***ole ;P Liczy sie dla mnie tylko, zeby po drodze dobrze prowadzila ;)
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 22 Oct 2014, o 10:37

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Linux Opera
punkty poi sa bardzo przydatne, np jak w obcym miescie szukasz sklepu albo stacji benzynowej jak nikogo dookola :E
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 22 Oct 2014, o 15:08

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
chciałem dobrze, chciałem sprawidzić jak to here działa na xperii M, ale zapomniałem ze mam gówno telefon i praktycznie gps nie działa XD
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 22 Oct 2014, o 15:15

Female - Moderator  Posts/Topics821/35  Reputation point 2414 
Offline  Profile  WWW   
Android Chrome
Na Note 2 śmiga bez problemów. Póki co. :E Nemo ma racje, mało aptek pokazuje na mapie.
Reply with quote 


Post Re: HERE Maps – mapy offline dla Androida dostępne dla wszystkich! 22 Oct 2014, o 15:42

Male - Friend  Posts/Topics695/70  Reputation point 1132 
Offline  Profile 
Symbian Opera
W sumie tak patrzę, że na Lumii pokazuje w obrębie 1km od mojego położenia różne skleży, restauracje itd. Nawet nie małą restaurację w moim bloku polazuje, co jest ciekawe, bo tłumów w niej nie ma... Ciekawe...
Ale pokazało mi bar o którym istnieniu nie maiłem pokęcie :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 16 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests