Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Chcesz mieć G1? Śpiesz się!

Post Chcesz mieć G1? Śpiesz się! 6 Nov 2009, o 20:46

Male - Friend  Posts/Topics743/151  Reputation point 3643 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Image
Pierwszym telefonem z Androidem dostępnym na polskim rynku był G1, który w lutym bieżącego roku wszedł do sprzedaży w sieci Era. Jak się dowiedział portal Telepolis, telefon ten zostanie wkrótce wycofany z cennika, a to nie oznacza nic innego, jak to, że jego sprzedaż zostanie zakończona. Ale czy to źle?

Nie, nic strasznego, a może nawet wyjdzie nam to na dobre i okaże się, że będą to pożyteczne zmiany. Wydaje mi się, że ten, kto chciał się zaopatrzyć w G1, to dawno już to zrobił, więc rozpaczy raczej nie powinno być. A możliwe nawet, że zaraz zaczniecie się cieszyć. Z informacji, jakie przekazał Telepolis wynika, że Era planuje – jeszcze w tym roku – wprowadzenie do swojej oferty kolejnego telefonu z Androidem.

Ale co to za model? Ano właśnie, nie wiadomo. Tu już się zaczynają domysły, że może nim być specjalna wersja bohatera (HTC Hero) dedykowana T-Mobile, czyli model zwany G2 Touch.

Czy tak będzie? Okaże się, miejmy nadzieję, wkrótce.
źródło: komorkomania.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Chcesz mieć G1? Śpiesz się! 6 Nov 2009, o 23:25

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Czy to taka dobra wiadomość to ja nie wiem na allegro mniej ludzi i nie tylko bd kupowało te telefony ponieważ jeżeli nie wycofano z produkcji to musi być coś nie tak :/

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 9 guests