Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 1 post ]
Print view
Write comments Post new topic


Nokia N8 + Symbian Delight v6.6

Post Nokia N8 + Symbian Delight v6.6 29 Sep 2020, o 11:46

Male - User  Posts/Topics1/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Firefox
Oszalałem i kupiłem za niewielkie pieniądze Nokię N8.
Okazało się, że nie był to błąd.

1. Pierwsze co zrobiłem flashowanie systemu operacyjnego. Nokia N8 którą kupiłem jest w idealnym stanie, tak więc nie chciałem jej zepsuć debiutem flashowania dlatego zleciłem to firmie Eselect . Robili filmiki na YouTubie w tym właśnie temacie i tak ich namierzyłem. Cena symboliczna, tak więc od razu się zdecydowałem.
W zamówienia należy podać o jaką wersję chodzi, w moim przypadku 6.6 (ma tylko angielski i rosyjski), ale jest lokalizacja PL z 6.4, którą na życzenie dograją.


2. Drugi krok - internet.
Zainstalowałem apkę z schumi1331
Star Browser okazał się pomyłką,jedyne co zrobił to się zwiesił, ale Opera Mini i Mobile, choć dość wiekowe, działają przyzwoicie. Choć oczywiście surfowanie na takim ekranie jest trochę bez sensu. Na Operze Mini da się nawet oglądać filmiki z Youtube (niestety cuteTube2 nie działał).

3. Trzeci krok - nawigacja.
W sieci znalazłem mapy z bodaj 2013 roku, punkty do mapy (sklepy, usługi, banki ...) i przemiły głos :) Wszystko śmiga.
Jak ktoś chce to mogę przesłać na emaila, czy podać namiar na chomika kumpla, który wszystko to tam zgrał.
Jedyny problem jaki mam to niestety brak nawiązania połączenia z GPSem, niestety muszę korzystać z połączeń ze stacji GSM i niestety kasa leci. Może ktoś wie co jest nie tak z tym GPSem, cały czas jest informacja "czekam na połączenie".

Jeśli ktoś mnie zapyta czy warto cofnąć się 10 lat wstecz, to odpowiem, że tak. Jakość wykonania tego telefonu to po prostu bajka, jakość dźwięku doskonała, nawet zdjęcia robi naprawdę doskonałe, do tego jest niewielki, tak więc nie trzyma się patelni przy uchu.
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 1 post ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 4 guests