Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 9 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Z30] Pierwsze wrażenia i ogólne dyskusje o BlackBerry Z30.

Post [Z30] Pierwsze wrażenia i ogólne dyskusje o BlackBerry Z30. 18 Sep 2013, o 17:00

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
BlackBerry Z30 (2013)

Image

Image


W związku z dzisiejszą premierą BlackBerry Z30 dociera do nas coraz więcej informacji. Ogłoszono, że model ten będzie pracował o 50% dłużej na jednym ładowaniu, niż porównywalne smartfony konkurencji. To dosyć odważne stwierdzenie, które BlackBerry uzasadnia pojemnością baterii (2880 mAh) oraz usprawnieniami oprogramowania. Poznaliśmy już cenę urządzenia, które zostało udostępnione do wcześniejszego zamawiania (pre-order) w jednym z brytyjskich sklepów za równe 600 funtów.


Image

Last post
Reply with quote 


Post Re: [Z30] Pierwsze wrażenia i ogólne dyskusje o BlackBerry Z30. 7 Mar 2014, o 19:23

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Macintosh Safari
Zalety:
+ Dobre spasowanie i jakość użytych materiałów, ale do jakości obudowy iPhone jeszcze daleko.
+ System za***rdala zadziwiająco szybko, szybciej od iOS. Żadnych lagów….itp.
+ Hub z wzorowo działającą skrzynką pocztową i push.
+ Klawiatura, ani razu się jeszcze nie pomyliłem.
+ Gesty i brak zbędnych przycisków.
+ Pełny multitasking.
+ Przeglądarka internetowa jest bezkonkurencyjna. Dużo szybsza od Safari. Aż chce się przeglądać internet.
+ Wsparcie i regularne aktualizacje systemu.

Wady:
- 5 godzin przeglądania internetu i można rozładować baterię do zera. W stanie czuwania, przez noc, spada 5-6%.
- Market i brak większości topowych aplikacji.
- Mimo, że system jest szybki, to jego uruchamianie trwa około 1,5 minuty od włączenia telefonu.
- Aktualizacje systemu zależne od włożonej karty SIM. W moim przypadku jest to karta Orange i są kilku lub kilkunastodniowe poślizgi.

Tyle po kilku dniach. Najwyżej będę aktualizował.
Reply with quote 


Post Re: [Z30] Pierwsze wrażenia i ogólne dyskusje o BlackBerry Z30. 7 Mar 2014, o 19:42

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Czyli jesteś zadowolony? :)
Czy oznacza to, że znalazłeś w końcu system, który Ci odpowiada i jak zapatrujesz się na jego gasnącą popularność? :)
Reply with quote 


Post Re: [Z30] Pierwsze wrażenia i ogólne dyskusje o BlackBerry Z30. 7 Mar 2014, o 20:18

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Safari
Dbaj o tą Z30-tkę, bo to chwilę może potrwać ;-)
Reply with quote 


Post Re: [Z30] Pierwsze wrażenia i ogólne dyskusje o BlackBerry Z30. 8 Mar 2014, o 10:21

Male - 70%  Posts/Topics286/0  Reputation point 229 
Offline  Profile 
Macintosh Safari
Wodnik cierpi na syndrom matiego co kupi jest najlepsze...
Reply with quote 


Post Re: [Z30] Pierwsze wrażenia i ogólne dyskusje o BlackBerry Z30. 8 Mar 2014, o 13:28

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
Ernest05, a nie raczej Mati na syndrom Wodnika? Bo wydaje mi się, że Wodnik był w tej dziedzinie przed Matim
Reply with quote 


Post Re: [Z30] Pierwsze wrażenia i ogólne dyskusje o BlackBerry Z30. 8 Mar 2014, o 19:13

Male - 30%  Posts/Topics73/5  Reputation point 192 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Przecież każdy kupuje sobie to, co uważa w pewnym momencie za najlepsze dla siebie. No może nie najlepsze, ale równie dobre co poprzedni np. telefon. Miałem S40 - uważałem, że jest lepszy od Siemensów typu c65. Miałem Symbiana - uważałem, że jest lepszy od równo cenowych Samsungów E250 etc. Mam N9 i uważam, że Harmattan jest lepszy od Androida, WP i iOS (czy już rozpętałem wojnę pomiędzy fanboyami? :letssin: ).
Zawsze tak było, jest i będzie - ciekawy jestem ilu sezonowców utraciła Borussia na rzecz Bayernu po przejściu Lewego :crazy-keeper:
Reply with quote 


Post Re: [Z30] Pierwsze wrażenia i ogólne dyskusje o BlackBerry Z30. 8 Jul 2014, o 01:11

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 8.1 Chrome
W końcu to jakoś wygląda, ale ikony wg mnie nadal nie trafione :D
Reply with quote 


Post Re: [Z30] Pierwsze wrażenia i ogólne dyskusje o BlackBerry Z30. 8 Jul 2014, o 07:47

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
10.2.1 ladniej wyglada ;P

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 9 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests