Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 14 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D

Post Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 1 Oct 2010, o 21:17

Male - 30%  Posts/Topics70/1  Reputation point 104 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Zabawa polega na tym, że uderzamy (lekko) głową w klawiaturę i wysyłamy co nam wyszło. Najpierw ja:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

;D

Last post


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 1 Oct 2010, o 21:18

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Code:
Please Login or Register, to see this Content


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 1 Oct 2010, o 21:25

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Code:
Please Login or Register, to see this Content


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 1 Oct 2010, o 21:54

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
6t654t y67bh

:clap:


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 1 Oct 2010, o 21:56

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
qp94mx/- ;>


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 1 Oct 2010, o 22:02

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
ttg


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 1 Oct 2010, o 22:05

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
mi tam nic nie wpisuje się tylko mi wypada wzorajsza kolacja :(


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 1 Oct 2010, o 22:07

Male - 40%  Posts/Topics103/44  Reputation point 218 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
A ja połamałem przez to jedną klawiaturę, a na drugiej mi wyszło:

Code:
Please Login or Register, to see this Content


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 2 Oct 2010, o 00:17

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Ja pie***, widzę temat, parę postów, więc sobie myślę, że trochę wyśmiejecie autora tematu, żeby się palnął w łeb, a nie zakładał durne tematy. A co widzę? Prawie sami stali użytkownicy. 2 moderatorów. Gratuluję.
Ja rozumiem zabawy, jakieś niby śmieszne tematy, ale do kur** nędzy, może mi ktoś wyjaśnić co jest śmiesznego w paru przypadkowych literach? Nie wiem, może ja po prostu nie widzę jakie to śmieszne, dlatego proszę o wyjaśnienie


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 2 Oct 2010, o 00:44

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Wyjaśnienie jest pewnie takie samo, jak do tematów typu "oceń avatar", "masz czy nie masz", "imię po samurajsku" i jeszcze kilka(naście) podobnych, czyli nabijmy sobie posty. Też nie wiem, po co takie coś, ale widocznie bydło się przy tym dobrze bawi :cry:


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 2 Oct 2010, o 08:30

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
michero wrote:
Ja pie***, widzę temat, parę postów, więc sobie myślę, że trochę wyśmiejecie autora tematu, żeby się palnął w łeb, a nie zakładał durne tematy. A co widzę? Prawie sami stali użytkownicy. 2 moderatorów. Gratuluję.
Ja rozumiem zabawy, jakieś niby śmieszne tematy, ale do kur** nędzy, może mi ktoś wyjaśnić co jest śmiesznego w paru przypadkowych literach? Nie wiem, może ja po prostu nie widzę jakie to śmieszne, dlatego proszę o wyjaśnienie

Nie ma wyjaśnienia ;)
Jesteśmy w offtopie a to oznacza totalny burdel, gdzie nie są naliczane posty ;)
Obeebok wrote:
nabijmy sobie posty

Nie nabijamy... Tu nie są naliczane posty
Obeebok wrote:
bydło

Mówisz teraz o sobie tak?
bastek1215 wrote:
A tak przy okazji to kolejna ''zabawa'' zerżnięta z innego forum a nawet demotów

du**, du**, du**. Na wielu stronach jest tyle zabaw.


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 2 Oct 2010, o 11:51

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Obeebok wrote:
Wyjaśnienie jest pewnie takie samo, jak do tematów typu "oceń avatar", "masz czy nie masz", "imię po samurajsku"

Nie, jest wielka różnica. Że tamte tematy coś wnoszą. Przy ocenianiu zawsze ktoś może sobie ocenić czyjść awatar (choć przebieg tematu z awatarem czy na 'na ile % lubisz poprzednika' jest dla mnie strasznie żenujący. Ale widzę jakiś sens tego), pokemony czy samurajskie imię to jednak ciekawostka. A tu do cholery nie widzę żadnego sensu. Ani nic śmiesznego, ani nic ciekawego, ani nic abstrakcyjnego. Po prostu zero jakiejkolwiek wartości, sama żenada

adam wrote:
Nie ma wyjaśnienia ;)
Jesteśmy w offtopie a to oznacza totalny burdel, gdzie nie są naliczane posty ;)

Ale moim zarzutem nie jest to, że nabijacie posty, tylko że temat jest na totalnie żenującym poziomie, bez żadnych wartości. Nawet jak na offtop. Jeszcze pod śmieszny może podchodzić post nema i peppa_814, a reszta to same przypadkowe literki i obiektywnie rzecz biorąc to nic śmiesznego w nich nie ma. I na wszelki wypadek, uprzedzając, raczej mam dość spore poczucie humoru, tak jestem postrzegany. A nawet jeśli coś mnie nie śmieszy to szukam co może być śmiesznego w tym czymś dla innych. Tutaj nie widzę NIC.

adam wrote:
Na wielu stronach jest tyle zabaw.

Tutaj jest chyba twój największy problem, że uważasz to za zabawę. Powtarzam się, ale ciągle nie widzę ani jednego czynnika zabawowego w tym temacie. Może mi go pokażesz, hm? Moim zdaniem można się bawić na poziomie i pod.
Tak swoją drogą IuDex założył temat o wbijaniu sobie noża. Myślałem, że odnosi się do tego tematu, ale potem zauważyłem, że sam tu wstawił literki, więc trochę nie wiem o co chodzi. Mniejsza z tym. Pomijając potencjał na zabawę tematu o nożu to był tam jakiś przekaz - niektóre tematy nie trzymają poziomu.
I już ostatnia rzecz, poglądowo:
http://www.nokia-e51.net/napisz-lokciem ... vt7599.htm
Nie wiem czemu tam autora trochę wyśmiali, a tu zaczęli się z nim 'bawić'


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 2 Oct 2010, o 12:52

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
adam wrote:
Jesteśmy w offtopie a to oznacza totalny burdel, gdzie nie są naliczane posty ;)

OffTopic oznacza odejście od tematu, czyli w tym przypadku tematy niezwiązane z GSM, a nie robienie syfu na lewo i prawo.
adam wrote:
Nie nabijamy... Tu nie są naliczane posty

Nabijanie postów to nie tylko cyferki z lewej strony. Chodzi o sam fakt zaistnienia <_<
adam wrote:
Mówisz teraz o sobie tak?

Między innymi, wszak bodajże w 2 tematach sam się wpisałem, ale było to po 1 poście i finito, a jak się wejdzie w tego typu topic, to w zasadzie piszą tam 3 osoby na krzyż np. w "oceń avatar" widać na przemian avek z Kim Kardashian i powiększoną tańczącą emotikonką.

Do meritum: róbcie sobie z tymi tematami, co chcecie. Ja po prostu w większości je omijam, ale wywiązała się konwersacja, więc mam prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat i twoje ujemne repki na pewno nie zamkną mi ust.

[ Komentarz dodany przez: Adam: 2 października 2010, o 12:59 ]
Rep "-" nie dostałeś za umieszczenie posta, lecz za bydło.
Last edited by Obeebok on 2 Oct 2010, o 12:55, edited 6 times in total.


Post Re: Uderz głową w klawiaturę, i sprawdź co ci wyszło ;D 2 Oct 2010, o 12:56

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
I tym optymistycznym akcentem dziękuję wszystkim za udzielanie się w temacie. :) :locked:

Top

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 14 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 19 guests