Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat






Forum rules


Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Motorola E8 + karta pam. 4 GB - licytacja BCM lub za 150 zł.

Post Motorola E8 + karta pam. 4 GB - licytacja BCM lub za 150 zł. 21 Nov 2010, o 18:17

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
CHCESZ REPKI + (LUB -)?? NIC PROSTSZEGO, ROZPROMUJ MI AUKCJĘ, A NAGRODZĘ CI TO 10-CIO KROTNIE.
OFERTA SPRZEDAŻY


Opis:
Mam do sprzedania wspaniały telefon Motorola E8. Telefon jest w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Motorola posiada kartę gwarancyjną ważną do 14.07.2011r. (przy simlocku na Orange, BL 06.A3) od daty zakupu. Na przodzie telefonu jest naklejona folia ochronna. Bateria w telefonie wytrzymuje 3-4 dni średniego używania. Telefon posiada jedynie parę zadrapań na tylnej klapce która jest pokryta warstwą gumową. Jako gratis świetna karta pamięci 4 GB Kingston, która idealnie współpracuje z tym telefonem. W telefonie został wgrany najnowszy oryginalny soft oraz został wykonany tzw. master clear - telefon działa bardzo sprawnie. Telefon posiada BootLoader 06.A3 NoRSA pozwalający na swobodne tuningowanie telefonu. Na wszelki wypadek dodana kartka z kodem na blokadę sim-lock (która to blokada jest już zdjęta). Dzięki dodanym przeze mnie gratisowo smyczach telefon świetnie się sprawuje jako odtwarzacz muzyki.

Pamięć wewnętrzna telefonu to aż 2 GB, posiada on również profil A2DP co pozwala połączyć z telefonem bezprzewodowe słuchawki bluetooth np. Motorola S9, HT-820 oraz inne.

W skład zestawu wchodzą:
- Telefon Motorola E8,
- Oryginalna bateria BK60,
- Oryginalna Ładowarka,
- Oryginalny Kabel USB ( możliwość ładowania ),
- Oryginalny zestaw słuchawkowy (lewa słuchawka nie gra, zawiera gąbeczki,
- Folie Ochronne 3MK,
- Karta Gwarancyjna z dowodem zakupu,
- Karta pamięci 4GB Kingston z dowodem zakupu,
- Książeczki,
- 2 Płyty CD + jedna z dodatkami do telefonu i backupem oryginalnego (fabrycznego) softa (przyda się do przywrócenia sim-locka),
- Pudełko,
- Kartka z kodem na simlock,
- Świetnie pasujące do telefonu smycze

W razie wątpliwości pytaj, nie chcę później pretensji.

Cena:
Licytacja BCM lub za 150 zł.


Zdjęcia:
Image
Reszta na poniższej aukcji allegro.

Aukcja Allegro:
http://allegro.pl/rewelacyjna-motorola-e8-karta-4-gb-gratisy-bcm-i1329974253.html

Kontakt:
GG, wiad. przez Allegro.

Last post


Post Re: Motorola E8 + karta pam. 4 GB - licytacja BCM lub za 150 zł. 21 Nov 2010, o 19:13

Male - Redaktor  Posts/Topics1184/276  Reputation point 668 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Jak to gra? Porównaj z jakimś fonem, jestem zainteresowany.


Post Re: Motorola E8 + karta pam. 4 GB - licytacja BCM lub za 150 zł. 21 Nov 2010, o 21:16

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Mistrzunio94, idzie na tym RockBox więc bardo dobrze. Możliwa wymiana za odtwarzacz mp3.


Post Re: Motorola E8 + karta pam. 4 GB - licytacja BCM lub za 150 zł. 22 Nov 2010, o 00:34

Male - 40%  Posts/Topics120/23  Reputation point 13 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
A wymiana na Ipod`a nano 4gb z porysowanym tyłem < standard > Lekkie pękniecie szybki! Nie wyświetlacza ;]


Post Re: Motorola E8 + karta pam. 4 GB - licytacja BCM lub za 150 zł. 22 Nov 2010, o 13:33

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
pokaż forki

Top

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 11 guests