Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat






Forum rules


Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Kilka wspaniałych modeli na sprzedaż - musisz to zobaczyć!

Post Kilka wspaniałych modeli na sprzedaż - musisz to zobaczyć! 28 Dec 2010, o 23:24

Male - 50%  Posts/Topics181/42  Reputation point 74 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
WIELKA WYPRZ


Opis:

* Samsung F480 - prosto z kobiecej dłoni, stan bardzo dobry, jedyna wada to coś z tylną klapką - na teraz nie wiem czy nie trzyma się obudowy czy ogółem jest zepsuty, nie był w naprawie - jest tak dobry, że tego nie potrzebuje :P W zestaw wchodzą: telefon, ładowarka oraz słuchawki, dowód zakupu też ale gwarancja i tak już wygasła - CENA to jedyne 240zł!
* Nokia 5130 XM - również prosto z kobiecej ręki, stan zewnętrzny - dobry, zalana wibra, spalone głośniki - ale to przecież niewiele roboty i telefon jest jak nowy prawie ;-), poza tym nie ma guzików bocznych od odtwarzacza ale one przecież nie grają żadnej roli. W zestaw wchodzą: telefon,[b] 2 baterie do niego, kabel USB, słuchawki oraz (jeśli się znajdzie) pudło z papierami[/b] - cena to jedyne 90zł bez możliwości negocjacji!

Dodatkowo: Dla pierwszej osoby, która kupi któryś (lub oba ;-)) z ww. telefonów - karta pamięci 2GB - CAŁKOWICIE GRATIS!

* Sony Ericsson K550i - stan zewnętrzny bardzo dobry, świetny telefon, starte przyciski i tylna klapka od aparatu, nie łapie zasięgu. Nie wiem co wchodzi w skład zestawu, bo chwilowo nie mam dostępu do takiego info, jednak na 90% jest to full zestaw, gdyż telefon ma 1 osoba od nowości, dla chętnego oczywiście dowiem się szczegółów. Cena to jedyne 45zł!

* Sony Ericsson K300i - stan zewnętrzny bardzo dobry, znakomity telefon, jedyna jego wadą jest to, że się nie włącza - jednak wystarczy wgrać nowy soft i powinno być OK - sam nie mogę tego niestety tego sprawdzić gdyż nie mam do niego kabla USB ;(. Zestaw - telefon i ładowarka (niestety już słabo styka). Cena to JEDYNE - 30zł.

* SUPERPAKIET! Alcatel OT-E256 - znakomity i wytrzymały, idealny dla subtelnej kobiety, ładny design, jedyna jego wada - nie wysyła SMSów :( Przyjmuje je, ale nie chce wysyłać. Poza tym 100% sprawny, srebro na tylnej klapce delikatnie starte, całkowicie wyczyszczony - dziś go rozręcałem. Zestaw - telefon i ładowarka.

ORAZ

Sagem my300c - świetny do pisania SMSów, piękny design, wytrzymały, do teraz dobrze go wspominam i używałbym go ciągle tyle, że taśma od ekranu poszła i cokolwiek można robić jedynie wtedy, gdy jest zgięty w pół... Zestaw - telefon, ładowarka oraz pudełko.

2 telefony w cenie jednego! Za te 2 wspaniałe modele proponuję jedyne - 20zł! Warto!


Zdjęcia: dostarczę na życzenie ;)


Preferowany sposób finalizacji transakcji: Allegro lub osobiście (miasto - Starogard Gdański)


Kontakt: e-mail : szymg93@wp.pl
Last edited by $zymon on 28 Dec 2010, o 23:26, edited 2 times in total.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Kilka wspaniałych modeli na sprzedaż - musisz to zobaczyć! 29 Dec 2010, o 00:41

Male - 30%  Posts/Topics64/12  Reputation point -23 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Wszystkie stan bardzo dobry ... Tylko ... ;p hehe
Reply with quote 


Post Re: Kilka wspaniałych modeli na sprzedaż - musisz to zobaczyć! 29 Dec 2010, o 00:43

Male - 50%  Posts/Topics181/42  Reputation point 74 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Wszystkie stan bardzo dobry


Zewnętrzny ;)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests