Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat






Forum rules


Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 1 post ]
Print view
Write comments Post new topic


Nokia E72 z gwarancją, bez simlocka 680 zł

Post Nokia E72 z gwarancją, bez simlocka 680 zł 5 Sep 2011, o 20:24

Male - 10%  Posts/Topics12/2  Reputation point 10 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Nokia E72


Opis:

Mam do sprzedania w IDEALNYM stanie Nokię E72 z NOWĄ ORYGINALNĄ baterią (prosto ze sklepu Nokii Poland, kupiona troszkę ponad tydzień temu, mogę dodać jej zdjęcie oraz numer seryjny w celu potwierdzenie jej autentyczności), telefon jest MADE IN FINLAND . To NIE JEST podróbka, co można łatwo sprawdzić poprzez IMEI, który jest na zdjęciu gwarancji, telefon NIE POSIADA SIMLOCKA. Posiadam cały zestaw salonowy w wersji NAVI (jeszcze nieużywany, odpakowany raz po kupnie i zapakowany do pudełka). Baterię kupiłem troszkę ponad tydzień temu, ponieważ miałem dalej używać telefonu (poprzednia bateria po pół roku trzymała dosyć dobrze, ale nie tak jak od nowości - na obecnej ORYGINALNEJ NOWEJ półtora tygodnia bez ładowania to standard - odkąd ja kupiłem jeszcze nie ładowałem telefonu, a zostały 2 kreski), a niestety telefon muszę niespodziewanie sprzedać, mimo iż bardzo mi się spodobał przez te parę miesięcy użytkowania. To doskonałe narzędzie do pracy, rozmów, pisania smsów i e-maili, dzięki systemowi operacyjnemu Symbian S60v3 FP2 mamy możliwość instalowania na nim tysięcy różnorodnych aplikacji i gier. Sprzęt jest w IDEALNYM stanie technicznym jak i wizualnym, na wyświetlaczu jest oryginalna folia Nokii, nie jest porysowana, odklejona ani podrapana. Telefon sprawuje się idealnie, jakość rozmów jaką oferuje stoi na najwyższym poziomie. Czuły wbudowany GPS pozwala na korzystanie z wielu aplikacji nawigacyjnych, w tym pełni darmowych Map Nokia. Nie jestem handlarzem, nie zarabiam na sprzedaży telefonów, sprzedaję produkt w stanie jak opisany wyżej! Telefon nie był naprawiany, nie było z nim żadnych problemów!


Cena:
680 zł



Aukcja Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=1804862860


Preferowany sposób finalizacji transakcji:
Allegro, osobiście


Kontakt:
Wszystko na aukcji, oraz oczywiście PW tutaj

[ Dodano: 5 wrz 2011, o 20:24 ]
Ogłoszenie nieaktualne, telefon sprzedany.

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 1 post ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests