Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat






Forum rules


Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


KUPIĘ LG GD510

Post KUPIĘ LG GD510 13 Dec 2011, o 22:27

Male - Friend  Posts/Topics494/149  Reputation point 372 
Offline  Profile   
Windows Vista Opera
OFERTA KUPNA


Opis: Bardzo chętnie kupię telefon LG GD510 najlepiej w stanie na solidną 4+, zależy mi na kompletności czyli:
    Ładowarce
    Pudełku
    USB
    Słuchawkach


Maksymalna cena: 130 zł


Preferowany sposób finalizacji transakcji:Allegro, osobiście


Kontakt:GG 4785102

Last post
Reply with quote 


Post Re: KUPIĘ LG GD510 15 Dec 2011, o 18:16

Male - 60%  Posts/Topics224/62  Reputation point 46 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Moze nie mam go do sprzedania, ale doradze ci go na wstepie. Jest tak badziewny, ze rece opadaja. Dotyk mija sie z celem, w operze mini jest tak trudno w cos trafi, nie mowie i pisaniu na malej qwerty. SOft tez do bani, odtwarzacz nie pamieta piosenek, nawet na playliscie. Aparat to samo, 0 jakosci, a ten panel sloneczny to wielka sciema. Lezal 3h na sloncu w lato i nawet kreska nie zwrosla, a telefon mial juz ok 50 stopni, wiec nieprzemyslany zabieg. Bateria slaba, i jak juz pika ze pada nie da sie nic wlaczyc musisz czekac 30 min, zeby go rozladowac do konca. A co najlepsze, dotyk mozna wyczuc palcem tzn. czuc jakby ceratka byla 1mm nad ekranem, i trzeba ja NACISNAC nie dotknac, pod swiatlo widac wglebienia przy dotykaniu. Juz avila ma lepszy dotyk, serio. Nie kupuj go- powiedzial 5 miesieczny uzytkownik tego telefonu.


Do pana admina:
Wypowiedz niezgodna z regulaminem, ale chyba bardzo pomocna. Z tej wlasnie racji sugeruje jej nie usuwanie. Pozdrawiam : )

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests