Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Konfiguracja nie dziala. Jak pisać emaile?

Post Konfiguracja nie dziala. Jak pisać emaile? 22 Jan 2010, o 19:26

Male - User  Posts/Topics6/4  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
1.Jak wlaczyc pisanie emaili? Czy wyjdzie taniej niz sms ?
2.Konfiguracje sciagniete ze strony era ni dzialaja mam nokia 2700 clasic mam tak taka co robic?
3.Jak pisze sie do niemiec to temu co jest w niemczech sciaga 1 zl (20 gr +1 zl) czy jesli sciagne simlocka i kupie karte t-mobile to czy nie bedzie sciagalo?

Last post
Reply with quote 


Post Re: Konfiguracja nie dziala. Jak pisać emaile? 23 Jan 2010, o 01:23

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
1. Musisz mieć konfigurację internetową. A czy wyjdzie taniej niż sms to zależy ile płacisz za internet, ale raczej taniej
2. Nie działa konfiguracja znaczy co?
3. Ciekawe pytanie:) nie znam się dokładnie na roamingu, ale podejrzewam, że ty płaciłbyś więcej za smsa, bo korzystałbyś z zagranicznej karty w Polsce. Tak mi się wydaje
Reply with quote 


Post Re: Konfiguracja nie dziala. Jak pisać emaile? 23 Jan 2010, o 03:11

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
petrooo100 wrote:
3.Jak pisze sie do niemiec to temu co jest w niemczech sciaga 1 zl (20 gr +1 zl) czy jesli sciagne simlocka i kupie karte t-mobile to czy nie bedzie sciagalo?
Jak piszesz z polskiego numeru na zagraniczny, to płacisz więcej (testowane :P) Ale nie spotkałem się z przypadkiem, żebym musiał płacic za smsa, którego dostałem z zagranicznego numeru (a trochę tego było, głównie UK i Węgry)
Reply with quote 


Post Re: Konfiguracja nie dziala. Jak pisać emaile? 27 Jan 2010, o 22:41

Male - User  Posts/Topics6/4  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
nie jak ja wysylam z polskej karty na polskom karte w niemczech to tej co jest w niemczech sciaga 1 zl wiem bo moja mam jest w niemczech i moj dziadek dzwonil do ery i pytal sie czy to prawda

[ Dodano: 27 sty 2010, o 21:41 ]
a co do konfiguracji to pattrzylem na FAQ jest tam opisane ale nie moge zalogowac sie na stronie ery tam trzeba podac nr tel i 4 ostatnie cyfry puk i nie moge sie zalogowac. a jak wyslalem email do ery koles powiedzial zebym wpisal kod noi wpisalem(kod na aktywacje gprs/wap) noi dostalem esa ze aktywowane ale i tak nie dziala nawet restarta komurki i nowa konfiguracje sciagalem
Reply with quote 


Post Re: Konfiguracja nie dziala. Jak pisać emaile? 23 Jul 2010, o 10:08

Male - Friend  Posts/Topics1111/56  Reputation point 688 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Z tego co wiem to z tej komórki nie da się wysłać.
A co do tego czy wyjdzie taniej to zależy do jakiej sieci i kraju chcesz wysłać ten sms (lub e-mail).
Reply with quote 


Post Re: Konfiguracja nie dziala. Jak pisać emaile? 27 Jul 2010, o 18:56

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
rekin22a wrote:
A co do tego czy wyjdzie taniej to zależy do jakiej sieci i kraju chcesz wysłać ten sms (lub e-mail).


To jest najważniejsze, najtaniej jest jak się wysyła sms'a w tej samej sieci (wiadomo) wiem bo próbowałem w "heayh" w Polsce masz za darmo esy między sobą bez żadnej taryfy, jednak jak jedna osoba jest za granicą (np. w Niemczech) to opłata wynosi do 20gr, i płaci ten który odbiera sms'a ale tylko jeden raz (wiem iż kontaktowałem się z operatorem). Z tego co wiem to w innych sieciach oprócz "Orange" i "Play" NIE MA ŻADNEJ OPŁATY, może się mylę ale z tego co mi wiadomo tak jest ;D

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests