Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Orange i rachunek na 11 tys. za internet w smartfonie

Post Orange i rachunek na 11 tys. za internet w smartfonie 30 Aug 2011, o 15:01

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
http://www.telix.pl/artykul/historia-ma ... 42971.html

Last post
Reply with quote 


Post Re: Orange i rachunek na 11 tys. za internet w smartfonie 30 Aug 2011, o 15:15

Male - Sponsor  Posts/Topics9189/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
ciekawi mnie jedno... Po kiego czorta jest ustawiony limit należności na konto skoro i tak on nie jest przestrzegany? U mnie niby w umowie pisze że mam 360 zł limit należności ale i tak pewnie po przekroczeniu tego biłoby dalej kase... a niby powinni zatrzymać to... ale po co, przecież lepiej nabijać na kilka tysięcy rachunki... I dla mnie to jest kolejny argument przeciw abonamentowi, w mixie/karcie nie ma opcji takich rachunków bo więcej jak się doładowało nie da wykorzystać(nie licząc Ery/Tych Debili, udało mi się kiedyś nabić 30 zł na minusie siedząc na necie, dziurawy system mają od lat i zmuszają do ładowania po nabiciu minusa jak komuś zależy na numerze, mi nie zależało bo starter kupiłem do stestowania i karta poszła leżeć do kolekcji :roll: )
Reply with quote 


Post Re: Orange i rachunek na 11 tys. za internet w smartfonie 30 Aug 2011, o 15:27

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Chrome
A ja dodam od siebie.
Mam T-Mobile, i pakiet Blueconnect Max 100MB za 9,08zł. Niby mały pakiet, ale po przekroczeniu pakietu nadal mam neta za free. ;)
Reply with quote 


Post Re: Orange i rachunek na 11 tys. za internet w smartfonie 30 Aug 2011, o 19:23

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
adam wrote:
A ja dodam od siebie.
Mam T-Mobile, i pakiet Blueconnect Max 100MB za 9,08zł. Niby mały pakiet, ale po przekroczeniu pakietu nadal mam neta za free.


To samo mam w heyah. :D Miałem już kilka przekroczeń i niby ograniczenie szybkości - ale nic takiego nie zauważyłem. :D
Reply with quote 


Post Re: Orange i rachunek na 11 tys. za internet w smartfonie 31 Aug 2011, o 18:15

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
W Plusie jest analogiczny pakiet 125MB za 9zł, po przekroczeniu zwalnia prędkość. NA necie przez Operę Mini nieodczuwalne, ale jak się przesyła sygnał przez wifi do laptopa, to już znaczna różnica.
Reply with quote 


Post Re: Orange i rachunek na 11 tys. za internet w smartfonie 1 Sep 2011, o 10:59

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Z ciekawostek: mój pakiet, w Plusie oczywiście, już się wyczerpał, a prędkości mi nie obniżyli. Nie wiem czy to ich przeoczenie czy jakaś promocja:)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





cron