Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Orange] Duplikat karty SIM (jeden numer na 2 kartach)

Post [Orange] Duplikat karty SIM (jeden numer na 2 kartach) 1 Jul 2012, o 22:45

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
Mam takie pytanie a mianowicie czy w orange jest opcja posiadania jednego numeru na 2 urządzeniach (bez przekładania karty sim) (tz. Czy wydanie duplikatu wiąże się z dezaktywacją aktualnej karty sim?). Bo zastanawia mnie. Urządzenia miały by pracować pojedyńczo (jedno w online drugie w tym czasie offline i odwrotnie).

Last post
Reply with quote 


Post Re: [Orange] Duplikat karty SIM (jeden numer na 2 kartach) 1 Jul 2012, o 23:16

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Nie ma czegoś takiego. Kiedyś w Erze tak było (Era Tandem) ale już tego nie ma, tylko jedna karta może być naraz zalogowana. W Erze wtedy się wyłączało jeden telefon i włączało drugi i logowało wykonaniem jakiegokolwiek połączenia ;P
Reply with quote 


Post Re: [Orange] Duplikat karty SIM (jeden numer na 2 kartach) 1 Jul 2012, o 23:26

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
Czyli jedyna opcja to dodatkowy numer na kartę? U którego operatora za najniższą cene będzie najdłużej można wykonywać i odbierać połączenia (mało rozmów i krótkie). Bo nie będzie mi się chciało przekładać karty 2 razy dziennie.
Reply with quote 


Post Re: [Orange] Duplikat karty SIM (jeden numer na 2 kartach) 1 Jul 2012, o 23:33

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Play Fresh najprawdopodobniej. Rok ważności konta i dość tanie rozmowy. Ew T-Mobile/heyah ale oni już powoli schodzą na psy...
Reply with quote 


Post Re: [Orange] Duplikat karty SIM (jeden numer na 2 kartach) 1 Jul 2012, o 23:41

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
hmm zdawało mi się ze w orange i w play była opcja dwa numery na jednej karcie ale musiałem się pomylić...
Reply with quote 


Post Re: [Orange] Duplikat karty SIM (jeden numer na 2 kartach) 2 Jul 2012, o 00:38

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
bombel201 ja chce jeden numer na 2 kartach

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





cron