Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus

Post Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus 4 Aug 2012, o 18:12

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Image

W najbliższy wtorek (tj 7.08) klienci ofert przedpłaconych sieci Plus, lubiący komunikować się za pośrednictwem wiadomości tekstowych, będą mogli przestać przejmować się kosztami. Jedna, stała, miesięczna opłata – i to całkiem niska – pozwoli im wysyłać SMS-y do wszystkich, przez cały miesiąc, bez limitów.

“Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie”
Od 7 sierpnia do oferty pre-paid i mix sieci Plus wchodzi nowa propozycja dla fanów wiadomości tekstowych. Aktywacja usługi kosztuje tylko 5 złotych – w zamian zaś można będzie przez 30 dni wysłać dowolną liczbę SMS-ów do wszystkich sieci.

Aktywacja promocji następuje po wysłaniu kodu *136*11*03# i naciśnięciu przycisku “zielona słuchawka”. Jednorazowo z konta zostanie pobrana kwota 5 złotych – a potem, przez 30 kolejnych dni, wysłanie SMS-a do dowolnej sieci krajowej, będzie już całkowicie darmowe.

Usługę wystarczy aktywować tylko raz. Po upłynięciu czasu, na który została wykupiona, zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 30 dni. Oczywiście, również z pobraniem opłaty 5 złotych.

Kto może wziąć udział w promocji?

Usługa ”Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie” trwa od 7 sierpnia do 22 października 2012 r., a po jej zakończeniu stawka za wysłanego SMS-a podskoczy do 3 groszy.

Promocja jest dostępna dla klientów Plus na Kartę i Plus Mix – użytkownicy pozostałych ofert, jeżeli chcą skorzystać z usługi i wysyłać darmowe SMS-y, muszą zmienić swój plan taryfowy:

-wybrać krótki kod *147*11# i nacisnąć przycisk “zielona słuchawka”

Jednorazowa opłata za zmianę na Plus na Kartę wynosi 3zł.

Image



źródło: komorkomania.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus 4 Aug 2012, o 19:58

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Safari
Napewno nielimitowane? A nie np kilka tysiecy? Tak jak to w playu bylo kiedys ze nielimitowane smsy mialy jednak w praktyce limity ...
Reply with quote 


Post Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus 4 Aug 2012, o 20:47

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
W Plus-ie tak nie jest ;) Kilka miesięcy temu też była taka promocja i napisałem wtedy z kumpelą po 3-4 tysiące sms-ów w miesiąc i nie było żadnego limitu :) Plus to dobry operator który dba o swoich klientów ;) Przynajmniej tych z abonamentem i mix-em :hihi: :hihi:
Reply with quote 


Post Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus 4 Aug 2012, o 20:58

Male - Friend  Posts/Topics690/54  Reputation point 1220 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Quote:
do oferty pre-paid i mix sieci Plus

ciekawe czy w mixplusie IV też czy tylko w piątce...
Reply with quote 


Post Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus 4 Aug 2012, o 21:20

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
majster plus dba o klientów? Kumpel bardzo długo miał u nich w sieci nr i na przedłużenie oferty abo to nie wiedział czy ma się smiac czy płakać.50 min do sieci dodatkowo miał dostać a reszta oferty czyli stawka za min itd ta sama.poszedł do play wziął nowy telefon i taka ofertę jaka mu play zaoferował to w plusie po 20 latach w sieci by mu nie zaproponowali :hihi:
nemo może chodzi ci o orżnij? Oni w abo mieli jakieś darmowe esy do wszystkich a po przejrzeniu dokładnie regulaminu okazywało się że jest limit :P

jeśli chodzi o ofertę z esami darmowymi to całkiem fajna. :) szkoda tylko że nie dali jej dłużej np na rok bo na 3 miesiące raczej dużo osób nie przyciagna do siebie :P
Reply with quote 


Post Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus 4 Aug 2012, o 21:21

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
No to widocznie krótko u nich był :) Moja rodzina w plusie jest od 12-14 lat (nie wiem ile dokładnie) i od samego początku na abonamencie. Ja mam abonament i zawsze mam pełno minut których nawet nie wykorzystuje a dzwonię dośc często i nie są to krótkie rozmowy. A abonament 100zł na miesiąc ( PLUS dla Firm). A telefon zmieniam co półtora roku ;) I nie dostaje jakiegoś szajsu tylko to co dopiero dostaną na magazyn ;)
Reply with quote 


Post Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus 4 Aug 2012, o 21:24

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Moja mama ma już abonament w idea/orange z 12-14 lat i także przy przedłużaniu umów dostaje za każdym razem takie "promocje", że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Obecnie płaci abonament 35zł i ma w tym 2h za darmo dla jednego numeru z orange i 4h na telefony stacjonarne. Żenua!

Ja mam mix plusa i miesięcznie wydaję na pakiety 20zł... Mam smsy do plusa za 5zł, neta za 10zł i darmowe minuty.
50zł wystarcza mi na 1,5miesiąca ;) Umowe wziąłem na 28doładowań - a zostało mi 19 (umowa podpisana w marcu)
Jestem zadowolony z zasięgu i w ogóle z sieci :)
Reply with quote 


Post Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus 4 Aug 2012, o 21:33

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
czy ja wiem czy krótko?abo miał chyba coś około 80 zł jak dobrze pamiętam. Coś koło 10 lat był w plusie a potraktowali go jak świeżaka więc co się dziwić że w play ma już 8 mln ludzi jak tak co niektóre sieci dbają o klientów? Za 10 lat w sieci dostać 50 min extra do sieci plus.chyba każdy by kopnął w du** taka sieć...
Reply with quote 


Post Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus 4 Aug 2012, o 22:16

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Safari
Wiekszosc operatorow na poczatku daje oferte jak dla swierzaka, trza ich mocno meczyc nego jacjami zeby dali cos innego.
a limit byl e playu. TZN. limitu nie bylo w pakiecie ale kazda sim miala miesieczny limit wyslanych esow po ktorym byla blokada i trzeba bylo prosic sie o odblokowanie. Orange moze tez mialo podonie, nie pamietam ape cos mi swita ze tak bylo :P
Reply with quote 


Post Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus 4 Aug 2012, o 22:22

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Chciałbym zauważyć nie tylko Play Plus Orange mają tak lipne oferty wliczamy do tego grona t-debile (t-mobile).Ojciec jest u nich ponad 10 lat,abonament ma na poziomie 100zł.Wziął dodatkowo wykupił telefon stacjonarny z internetem i rok temu co mu zaproponowali jakiegoś badziewnego wave UWAGA jakoś lekko za trzysta coś złotych,jak o tym usłyszałem to nie wiedziałem śmiać się czy płakać.Ogólnie jakbym brał coś na umowę wśród polskich operatorów to chyba "aśkę" na doładowania w t-mobile...ale na razie na to się nie zapowiada.
Reply with quote 


Post Re: Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus 4 Aug 2012, o 22:25

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
mi po 6 latach mixu w orange zaproponowali:
delfin 29 za 20,98 w tym 150 mb dodtkowo dali na 6 miesięcy pakiet internetowy 2 GB (potem będzie za 5 PLN) umowa na 12 miesięcy (w kwietniu przyszłego roku kończy mi się i zobacze co mi zaoferują).
więc oferta raczej nie najgorsza. Choć to może dla tego że chciałem przejść na kartę a oni chcieli żebym został w mixie.
Mati91 widać słabo się targuje. Najlepiej w orange jak chce się przedłużać umowę aby zadzwonili do warszawy (tamci w warszawie mogą dać lepszą ofertę) bo w salonie im nie wolno dać tak dobrej oferty.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest