Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Gwarancja w Play.

Post Gwarancja w Play. 25 Apr 2011, o 12:50

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam.
Siada mi najprawdopodobniej wyswietlacz.W piatek wieczorem wyskoczyl mi na wyswietlaczu jakis znak czarny na dole i w sobote znak sie jakby zaczal wydluzac tzn. pojawily sie teraz dwie dosyc dlugie kreski, ktore sa bardzo widoczne.Restart telefonu nie pomogl, ani zmiana softu, wiec to z pewnoscia musi byc wyswietlacz.Screen'a nie robilem z telefonu bo jezeli to wyswietlacz to na screen'ie nic nie bedzie widac tych kresek.

Teraz troche konkretniej otoz swoja 6500s kupilem w Play'u na abonament i gwarancji zostal mi prawie jeszcze rok i chcialem sie dopytac jakie papiery musze zaniesc do Play'a i czy musze zaniesc telefon do tego salonu gdzie kupowalem telefon czy moge do tego salonu, ktory mam najblizej?Poza tym chcialbym tez sie dowiedziec czy w Play'u daja telefony zastepcze i ile moze przewaznie trwac naprawa na gwarancji?Oczywiscie wgrywalem zmodyfikowane ppm-y, ale teraz wgralem czysty soft z contenem Play'a i czy moga wykryc, ze wgrywalem patche do telefonu i przez to uniewaznic gwarancje?

Pozdrawiam. :)
PS: jezeli zly dzial to z gory przepraszam.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Gwarancja w Play. 25 Apr 2011, o 12:59

Male - Friend  Posts/Topics1573/235  Reputation point 1321 
Offline  Profile   
Java Opera
Moja 2710n przechodziła kontrolę jakąś (skarżyłem się na softa :D) i nie wykryli że miałem patche.W gwarancji od Nokii zapewne masz napisane że uszkodzenia spowodowane przez użytkownika są nie przyjmowane,i tego pewnie się trzymają choć nie jestem pewny.Możliwe,że naprawią za pieniądze..

Na twoim miejscu szedłbym do punktu gdzie kupiłeś telefon.
Reply with quote 


Post Re: Gwarancja w Play. 25 Apr 2011, o 13:12

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ale Aero12 mi, ani nie upadl telefon, ani nie zostal zalany, wiec z jakiej paki mogliby tego nie chciec naprawic?To, ze 6500s jest jednak troche awaryjnym telefonem to wiadomo nie od dzis, wiec wyswietlacz tez moze od tak sobie sie zaczac psuc. xP
Reply with quote 


Post Re: Gwarancja w Play. 25 Apr 2011, o 13:40

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
bombel201 wrote:
jakie papiery musze zaniesc do Play'a
tylko telefon z gwarancja i dowodem zakupu
bombel201 wrote:
czy musze zaniesc telefon do tego salonu gdzie kupowalem telefon czy moge do tego salonu, ktory mam najblizej
do każdego jakiego chcesz
bombel201 wrote:
Poza tym chcialbym tez sie dowiedziec czy w Play'u daja telefony zastepcze
jak mają to dają
bombel201 wrote:
ile moze przewaznie trwac naprawa na gwarancji?
tydzień-dwa jeśli będą mieli części na stanie i mało telefonów do roboty
bombel201 wrote:
Oczywiscie wgrywalem zmodyfikowane ppm-y, ale teraz wgralem czysty soft z contenem Play'a i czy moga wykryc, ze wgrywalem patche do telefonu i przez to uniewaznic gwarancje?
małe są szanse. ale jak chcą uwalić to i uwalą nowy telefon...
Reply with quote 


Post Re: Gwarancja w Play. 5 Jun 2011, o 12:01

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Telefon odebralem z naprawy w poniedzialek.Czekalem jakies 2 tygodnie i oczywiscie otrzymalem telefon zastepczy, ale taki zalosny, ze mozna bylo tylko dzwonic i pisac.Jakies LG.

Oddalem telefon na gwarancje z powodu wyswietlacza i pojawiajacych sie na nim czarnych kresek.Po odebraniu bylem w calkowitym szoku bo okazalo sie, ze pol telefonu mi wymienili. :D
Oczywiscie wymienili mi wyswietlacz, obudowe, antenke, baterie, naprawili mechanizm slidera (brak luzow), aparat, klawiature, klawisze wyboru, glosnik od dzwieku, glosnik od rozmow. :D
Teraz telefon lepiej dziala jak od nowosci... xD
Reply with quote 


Post Re: Gwarancja w Play. 5 Jun 2011, o 12:17

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
bombel201, może napiszesz w jakim mieście jest ten serwis? ^^,
Reply with quote 


Post Re: Gwarancja w Play. 5 Jun 2011, o 13:45

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Telefon oddalem w salonie play'a w Sierpcu, a telefon wyslali do serwisu w Raszynie o nazwie "Regenersis". ;)
Reply with quote 


Post Re: Gwarancja w Play. 5 Jun 2011, o 14:14

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
davvid, każdy serwis play'a tak ma :) przerabiałem już to :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests