Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


P4 będzie miało zasięg wszystkich polskich sieci - wkrótce umowa z PTC

Post P4 będzie miało zasięg wszystkich polskich sieci - wkrótce umowa z PTC 2 Oct 2012, o 20:42

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
P4 stara się sfinalizować umowę o roamingu krajowym z PTC - wynika z informacji serwisu rpkom.pl. Tym samym operator sieci Play korzystałby z roamingu we wszystkich polskich sieciach komórkowych.

Przypomnijmy, że P4 od samego początku, czyli od startu w marcu 2007 roku, wspiera się zasięgiem Polkomtelu. Od połowy 2010 roku dołączył Centertel, przez sieć którego teraz kierowana jest większość ruchu klientów Play oraz cały ruch Virgin Mobile poza nadajnikami własnymi P4.

PTC miała być partnerem roamingowym P4 od samego początku działania P4. Warunki były już uzgodnione, a umowa wymagała już tylko parafowania przez obie strony.

Image

ź: telepolis.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: P4 będzie miało zasięg wszystkich polskich sieci - wkrótce umowa z PTC 2 Oct 2012, o 22:03

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Szczerze to mam gdzies zasieg Ery, ktory jest kiepski moim zdaniem :P
Ja korzystam z zasiegu plusa we freshu i jest swietny, a w razie czego zawsze moge przejsc na zasieg orange awaryjnie ;)
Chociaz z tego co zaobserwowalem to Plus ma duzo lepszy zasieg niz orange w miescie jak i poza nim :D
Reply with quote 


Post Re: P4 będzie miało zasięg wszystkich polskich sieci - wkrótce umowa z PTC 2 Oct 2012, o 22:11

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
a ja byłem w miejscu gdzie był tylko zasięg t-mobile (plusa orange p4 brak) niedaleko ojcowa.
Reply with quote 


Post Re: P4 będzie miało zasięg wszystkich polskich sieci - wkrótce umowa z PTC 2 Oct 2012, o 23:52

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
też używam na sztywno zasięgu plusa bo najzwyczajniej jest lepszy od playa i orange razem wziętych. Rozmowy po playu to katorga, hd voice to fikcja.
Reply with quote 


Post Re: P4 będzie miało zasięg wszystkich polskich sieci - wkrótce umowa z PTC 3 Oct 2012, o 00:43

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
a ja to chyba jestem dziwny, używam stale na Orange :E Plus ma u mnie tragiczny zasięg, nigdy nie widziałem więcej jak połowę wskaźnika u mnie w domu :hmm:
Reply with quote 


Post Re: P4 będzie miało zasięg wszystkich polskich sieci - wkrótce umowa z PTC 3 Oct 2012, o 15:22

Male - 70%  Posts/Topics292/33  Reputation point 7 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
davvid wrote:
P4 będzie miało

?! Przecież już od dawna się reklamują ze oni to mają zasięg 3 sieci ;o

faktycznie , przez play nie da sie rozmawiac . chyba ze takie daja mi telefony bublowe .
Reply with quote 


Post Re: P4 będzie miało zasięg wszystkich polskich sieci - wkrótce umowa z PTC 3 Oct 2012, o 15:52

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 8 Chrome
Wszyscy na roamingu, a jak wtedy z pakietami int.?
Koszty naliczane są tak samo?
Reply with quote 


Post Re: P4 będzie miało zasięg wszystkich polskich sieci - wkrótce umowa z PTC 3 Oct 2012, o 21:04

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Tak Viperer .Kiedys byl podzial, ze mozna bylo korzystac z pakietow tylko w zasiegu macierzystym, ale teraz juz tego nie ma :D
mc9 co sie reklamuja ze maja zasieg 3 sieci to chodzilo im zapewne o wlasny zasieg plus zasieg orange i plusa ;)
Last edited by bombel201 on 3 Oct 2012, o 21:06, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: P4 będzie miało zasięg wszystkich polskich sieci - wkrótce umowa z PTC 3 Oct 2012, o 21:09

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 8 Chrome
No dobra, i tak mi to nic nie daje- w domu nie mam 3g żadnego operatora xd
Reply with quote 


Post Re: P4 będzie miało zasięg wszystkich polskich sieci - wkrótce umowa z PTC 3 Oct 2012, o 22:24

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
lol mozesz z 2G korzystac i wcale nie jest jakos zle.Ja na teleonie tylko przez 2G korzystam bo wtedy baetria dluzej mi dziala a i tak te strony, ktore odwiedzam maja swoje wersje mobilne :)
Reply with quote 


Post Re: P4 będzie miało zasięg wszystkich polskich sieci - wkrótce umowa z PTC 3 Oct 2012, o 23:02

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 8 Chrome
2G doprowadza mnie do szału ;_;
Szczególnie przy przeglądaniu xda, muszę w końcu kiedyś tapatalka zainstalować!

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest