Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 13 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Przenoszenie numeru do Play na Kartę.

Post Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 30 Sep 2012, o 17:40

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
HEHE, właśnie jestem w trakcie przenoszenia całej rodziny z Tych Debili do Playa na Kartę. :)

Jak na razie mi się podoba. 1. dzień - podpisanie papierów, 2. dzień - zgoda, 3. dzień - aktywacja.

No i za doładowanie 50 zł na konto wpadło w sumie 122,5 zł, nie licząc już stanu darmowego w sieci.

POLECAM. :)

Last post
Reply with quote 


Post Re: Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 30 Sep 2012, o 19:51

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
sam mam w play na kartę i nie narzekam.doladuje konto za 3 dychy i przez miecha dzwonię i pisze do play za free a że coraz więcej znajomych ma w tej sieci to mam jeszcze ponad 20 zeta na knocie i nie mogę tej kasy wykorzystać.przeważnie kupie pakiet neta ale teraz mam jeszcze prawie 1 gb do wykorzystania :P
Reply with quote 


Post Re: Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 30 Sep 2012, o 23:18

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
play spoko. mam 'stare lubie to!'. Doładowanie 50 zł przez bookface + bonus 15 zł i 1 gb z lejkiem na 5 miesięcy.
Ale żeby nie było za dobrze, jakość rozmów po Playu jest żałosna, całe szczęście że jest jeszcze Plus, na którym rozmowy są jakościowo za***iste :D

teraz jeszcze się asekuruję nakrętkami z coli z allegro w celu przedłużenia konta promocyjnego :D
Reply with quote 


Post Re: Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 23 Oct 2012, o 19:00

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
No, już 4/5 numerów przeniosłem. :D A złośliwiec z Te Debile uprzykrzył na sam koniec całą biurokrację, bo przy rejestracjach dwóch numerów telefonu a to nie wpisał PESEL-u, a to numeru dowodu, skutkiem czego trzeba było jeszcze kilka razy fatygować się do salonu. A mojej mamie powiedział nawet, że nie może się bez konsekwencji przenosić do Play, bo ma podpisaną umowę do końca przyszłego roku, chyba że ją zerwie i zapłaci karę umowną. Sęk w tym, że ostatnia jakakolwiek umowa przypisana do tego numeru była zarejestrowana na dziadka i została rozwiązana ponad miesiąc temu. @.@
Kto tych analfabetów zatrudnia? Bo trudno mi uwierzyć, by kolo sabotował umyślnie. A może? Takich rzeczy w Erze nie było.


Info Ździś:

Image
Reply with quote 


Post Re: Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 23 Oct 2012, o 22:28

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
z ta umowa to musisz w takim razie dobrze się dowiedzieć skoro nie powinno jej już w ogóle być.fakt w erze takich jaj nie było z umowa przedłużona, oni w erze okradali w biały dzień patrząc prosto w oczy i dopisujac ci 50 zł dodatkowo za chęć do życia :E

no to teraz nie ma wielkiej trojcy tylko jest wielka czwórka :D ale cóż sama wielka trojca wypchnela klienta do play kładąc całkowicie lache na niego :P za przedluzenie po raz trzeci umowy plus zaproponował mojemu kumplowi 30 min dodatkowe do sieci plus przy abo 69 zł. Kumpel o mało się nie posikal ze śmiechu ;)
Reply with quote 


Post Re: Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 23 Oct 2012, o 22:39

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
mi orange przy 3 przedłużaniu umowy (jestem u nich już 6 albo 7 rok z czego 3-4 lata na mixie za 10 PLN) dało:
-rabat na abonament (na całą umowę) mam za 21PLN choć do wygadania mam 29 PLN
-pakiet 2012mb na 6 miesięcy
-jakieś minuty (nie gadam dużo ale są).
Reply with quote 


Post Re: Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 4 Nov 2012, o 12:24

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
bombel201 wrote:
z ta umowa to musisz w takim razie dobrze się dowiedzieć skoro nie powinno jej już w ogóle być.

Trudno żeby coś było, skoro dostałem od nich jednoznaczne pismo o rozwiązaniu miksa i przeniesieniu do zwykłego Tak Taka.
No ale mimo wszystko mama pojechała dziś do innego salonu T-D i tam jakiś bardziej ogarnięty gość powiedział, że żadne umowy na nazwisko kogokolwiek z rodziny nie są obecnie zawarte, a tak w ogóle to żadnych numerów już u siebie nie mają.

Czyli wszyscy legalnie w Play.

No ale trzeba przyznać, że techniki „utrzymania klienta”, które stosował koleś z pierwszego salonu były dość unikalne. xD

[ Dodano: 4 lis 2012, o 11:24 ]
>> http://www.komputerswiat.pl/media/2012/ ... 3_2012.jpg :)

Image
Reply with quote 


Post Re: Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 4 Nov 2012, o 13:39

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
szkoda, że nie przyznają ile abonentów ma na sztywno ustawionego Plusa, czy Orange zamiast własnego Play, na którym się tragicznie gada.
Reply with quote 


Post Re: Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 4 Nov 2012, o 13:51

Male - 20%  Posts/Topics28/1  Reputation point 7 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Jak na razie to z play korzystam tylko w jeden sposób - sms'y.
Doładowanie 10 zł i smsy nielimitowane przez miesiąc do wszystkich sieci.
Jakby internet był tak tani jak w orange free to miałbym tylko play.
Tak btw. jak kupię w końcu coś z wifi to orange i pakiety pójdą prawdopodobnie w zapomnienie ;)

Zamierzam wziąć abonament prawdopodobnie za miesiąc, tylko jeszcze nie umiem się zdecydować między ofertami :E
Reply with quote 


Post Re: Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 4 Nov 2012, o 14:00

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
sarquaz wrote:
Doładowanie 10 zł i smsy nielimitowane przez miesiąc do wszystkich sieci.
Chyba doładowanie 30 zł. Sam pakiet na smsy no limit do wszystkich kosztuje 10 zł/m-c :)

Abo się nie opłaca. Nie tylko w Playu...
Reply with quote 


Post Re: Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 4 Nov 2012, o 14:14

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Czy ja wiem davvid?A formula 4.0?stala oplata a gadasz i piszesz bez limitu ze znajomymi ze wszystkich sieci :)
Reply with quote 


Post Re: Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 4 Nov 2012, o 14:29

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
wszystko zalezy od tego ile gadasz i piszesz. 4.0 w play jest od 79 zł ale bez telefonu. Oferta z telefonem zaczyna się bodajże od 109 zł. Z ''super smartfonem'' jest za 159. No i nie obejdzie się bez pakietu neta jak ktoś chce smartfona.
Dlatego wszystko trzeba przeliczyć. Co z tego że zapłacisz te 8 dych za no limit jak napiszesz smsów za 30 zł :P
Reply with quote 


Post Re: Przenoszenie numeru do Play na Kartę. 4 Nov 2012, o 14:30

Male - 20%  Posts/Topics28/1  Reputation point 7 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
davvid wrote:
Chyba doładowanie 30 zł. Sam pakiet na smsy no limit do wszystkich kosztuje 10 zł/m-c :)


Doładowuję za 10 i od razu 10 leci na pakiet, do niczego więcej nie potrzebuję tego Play ;)
Dobrze przynajmniej, że mając stan konta na 0 można korzystać z pakietów. W Plusie albo w Erze kiedyś, już nie pamiętam, trzeba było mieć aktywne połączenia wychodzące żeby działały pakiety i stan konta powyżej 0. Tzn. że jak chciałbym mieć pakiet smsów aktywny przez miesiąc to muszę doładować za te 25 zł czy coś. Bezsensu, jak dla mnie tylko Play i Orange się trzyma jeszcze w miare sensownie :E

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 13 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests