Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Wybór nowej drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego

Post Wybór nowej drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego 15 Jun 2011, o 11:32

Male - 60%  Posts/Topics227/60  Reputation point 106 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam,
w te wakacje chciałbym kupić nową drukarkę / urządzenie wielofunkcyjne.
Raczej skłaniam się ku atramentówce, ze względu na możliwość drukowania w kolorze i cenę do 350zł.
Warunki : posiadanie portu LAN / WiFi, dobre drukowanie małej czcionki (ściągi :D), w miarę tanie tusze (czarny do 40zł)
Wstępnie : http://allegro.pl/hp-photosmart-b110a-c ... 24692.html
Firma : tylko HP. Możecie mi coś polecić?
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Last post
Reply with quote 


Post Re: Wybór nowej drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego 15 Jun 2011, o 13:28

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Ja bym się radził zastanowić także nad firmą "brother" :P
Mam takie urządzenie już 2 lata, śmiga bez problemu i tusze tanie jak barszcz xD
Reply with quote 


Post Re: Wybór nowej drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego 15 Jun 2011, o 13:53

Male - 60%  Posts/Topics227/60  Reputation point 106 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Napisz proszę coś więcej, konkretnie jaki posiadasz model.
Sprawdź proszę, jak będzie wyglądał wydruk czcionki 2,5 z odstępami 0,5. (w miarę możliwości)
Reply with quote 


Post Re: Wybór nowej drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego 15 Jun 2011, o 16:35

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Ja posiadam jakiś starszy model bez wifi, DCP-145C, ogólnie sprawuje się całkiem dobrze. Czcionka 2,5 przy najlepszej jakości jest czytelna, sprawdziłem.

Zamienniki tuszy bardzo tanie, za 11zł masz już czarny plus po jednym kolorowym, niebieski, czerwony, żółty :P uzupełniasz sobie potem którego Ci brakuje. Ja tam zawsze biorę kartonik za 25zł, 5x czarny i po dwa dla każdego koloru. Mogą się wydawać małe te tusze, ale starcza na całkiem długo.

Podejrzewam, że oryginalne tusze do 40zł by się dostało :P, ale mi zamienniki dobrze działają, więc się nie zastanawiałem nigdy nad tym.

Chyba najlepiej wychodzi w stosunku cena jakość :P
Reply with quote 


Post Re: Wybór nowej drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego 15 Jun 2011, o 16:37

Male - Friend  Posts/Topics428/8  Reputation point 376 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Któryś Cannon z serii MP (250,270)? Urządzenie naprawdę fajne w działaniu, tylko brakuje do nich zamienników, a oryginalne tusze trochę drogie.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest