Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Strzałka w górę i lewno nie działają na klawiaturze!!

Post Strzałka w górę i lewno nie działają na klawiaturze!! 14 Jul 2011, o 16:39

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Proszę o pomoc, otóż w mojej klawiaturze strzałka w górę oraz lewo nie działają, przeczyściłem i dalej to samo. Klawiature mam już długo, czy klawisze się zużyły i konieczna jest wymiana, a raczej kupno nowej?? Czy można jakoś to naprawić??


Proszę o pomoc...

Last post
Reply with quote 


Post Re: Strzałka w górę i lewno nie działają na klawiaturze!! 14 Jul 2011, o 22:09

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
BlackJaku, w większości chyba klawiatur są dwie płyty stykowe które są rozdzielone. Na te płyty (one są miękkie, wykonane z plastiku, ot tak jak okładki na zeszyty :E ) są naniesione maski pozłacane lub pokryte innym przewodnikiem i jak wciskasz przycisk to dwa punkty na tych płytkach się łączą i idą do gluta, a z niego po ps2 do kompa sygnał ;) Patrzyłeś czy nie są powyrywane te punkty, jakieś przerwy, nie wiem, opatrz wtyki płyt tych.
Reply with quote 


Post Re: Strzałka w górę i lewno nie działają na klawiaturze!! 14 Jul 2011, o 23:27

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Hmm, no właśnie jak wyjąłem klawisze, pod nimi takie gumki były, je też wyjąłem, i tam były takie srebrne płytki i prawdopodobnie ( nie wiem czy to to) były takie białe złącza, może to są właśnie te przewodniki. Poczyściłem, i dla mnie wyglądają normalnie tz., że nic nie jest poprzerywane.
Reply with quote 


Post Re: Strzałka w górę i lewno nie działają na klawiaturze!! 15 Jul 2011, o 02:08

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Hmm, ja bym i tak proponował wymienić klawiaturę.. ileż się można męczyć na takiej starej, przecież wszystko się zużywa. Sam niedawno wymieniłem na nową i komfort pisania dużo lepszy, z tym że ja sporo piszę...
Reply with quote 


Post Re: Strzałka w górę i lewno nie działają na klawiaturze!! 15 Jul 2011, o 14:07

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
BlackJaku, ale nie rozbierałeś jej żeby dostać się do bebechów?
Reply with quote 


Post Re: Strzałka w górę i lewno nie działają na klawiaturze!! 15 Jul 2011, o 14:33

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Posprawdzaj ścieżki albo gumki inne wsadź :P Spróbować można.
Reply with quote 


Post Re: Strzałka w górę i lewno nie działają na klawiaturze!! 18 Jul 2011, o 18:30

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
BlackJaku, ale nie rozbierałeś jej żeby dostać się do bebechów?


Nie, boje się troche, że rozdupcze do końca xD

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests